Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Locked
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

To pa češ vidjet ko če se sa pojačalom nešto desit nešto.

OVDJE VIŠE NE PRIČAM O OVI STVARI!!

VIDIMO SE DANAS!!
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by hosse »

Može neki live prijenos ???????
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Alesi]To pa češ vidjet ko če se sa pojačalom nešto desit nešto.

OVDJE VIŠE NE PRIČAM O OVI STVARI!!

VIDIMO SE DANAS!![/QUOTE]

Gdje i kada ?
Nemoj samo galamit....daj vrijeme i mjesto ... vremena cu naci....:whistling:
EDIT :Pardon nisam vidio post....vidimo se...
Last edited by V12 Sound on Mon Nov 06, 2006 12:42 pm, edited 1 time in total.
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

Daj mi ti tvoj broj da se ja neču brez veze vozit dolje! Znas kje je to! VIDIMO SE
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by KAMENi »

odgovorio sam type x-u, sada i saninu.

bio je dogovor da mi uplati na curin racun (sa kojom sam vec 7 godina) tako da me ona nije 100% zajebala (tad jos nisam imao svoj racun)
sta se tice 100kn, stavrno nije neka muka jer sigurno necu propasti za tih 100kn.

to sta sam napisao je trebalo biti kao upozorenje, nista vise. niti mi neku ulogu igra tih 100kn, a ionako sam se vec oprostio od njih.

ocito je willy uplatio na neki krivi racun, pa smo barem covjeka malo usrecili.
jebigasad.

prenesite mu NHF, kod mene je sve ok. kazem, spomenuo sam cisto kao upozorenje.
It's not about how fast you drive.
It's about how you drive fast!
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Shine On »

Sad ću ja ontopic...

Dakle, redom, ljudi od kojih sam kupovao i imam samo riječi pohvale za njih:

Sanin - svaka čast majstore, kapa do poda.:res: idol::

VooDoo - moj timski kolega, što reći nego:res:

Slow - posebna priča, čovjek mi je prodao novi sub po odličnoj cijeni i još me čekao za dio love skoro dva mjeseca.svaka čast.:res:


E, sad, ljudi koje sam ja zajebo, nenamjerno.

West - prodao sam mu radio za koji nisam ni znao da je neispravan, nego sam bio uvjeren da sam nešto sjebo sa instalacijom, pa da je zato zujao.e, nakon toga je meni na Alpini, koju sam kupio od njega, crkao display, pa smo zaključili da više ne trebamo međusobno trgovati.:laugh:

Grimreaper - prodao sam mu kabel za napajanje za koji sam mislio da je OK jer sam isti takav i ja imao u autu.međutim, još sam bio neiskusan u car audiu, pa nisam mislio na to da je taj kabel izuzetno krut i da bi moglo biti problema sa provlačenjem istoga.zato, grim, ispričavam se.nije bilo namjerno.:notworthy:

Eto, mislim da nisam nikoga zaboravio.Ako jesam, nadopisati ću.
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Alesi]Daj mi ti tvoj broj da se ja neču brez veze vozit dolje! Znas kje je to! VIDIMO SE[/QUOTE]

091 17 19 412 Hrvoje - poslije 16:00 zovi jer sada radim....
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by grimreaper »

[QUOTE=Shine On]

Grimreaper - prodao sam mu kabel za napajanje za koji sam mislio da je OK jer sam isti takav i ja imao u autu.međutim, još sam bio neiskusan u car audiu, pa nisam mislio na to da je taj kabel izuzetno krut i da bi moglo biti problema sa provlačenjem istoga.zato, grim, ispričavam se.nije bilo namjerno.:notworthy:

[/QUOTE]

Igrom prilika je taj kabel stajao u kutu jer sam zamjenom dobio 25mm2 koji je zadovoljavao. Tvoj sam kasnije prodao, ne sjecam se tocno kome.

Inace, ovo kaj sam trgovao na forumu, nikakvih problema (WildD, Voodoo, Shineon, Cicrs). Pohvale svima.
Tko rano rani, sam u nju upada
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

To je tvoj broj!

Ču te nazvat!
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

E da ne zaboravim i pohvale :

323c - sve uredno placa , ok tip

Wolf - strasan tip , on nama prodao accu , nazalost malo nam zaskripalo bilo covjek nas cekao , poslije zabunom uplatio lovu 2X covjek uredno sve vratio :thumbup:

Herman - sve se da dogovoriti s njim , cak nam je accu dovezao u Sloveniju :thumbup:

nemam pojma jesmo li sa jos kim trgovali...
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
mt47000
Registered user
Registered user
Posts: 870
Joined: Thu May 04, 2006 2:38 pm

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by mt47000 »

sa speed devilom sam trgovao vise puta :res: :res: , jedino mu nisam neke pare dao, nikako da se nademo,

sa arcomom sam trgovao nedavno, poslao je robu, a na pare je cekao neko vrijeme ->:res:

sa wildom - đorali neke stvari, uredno sve super.


sve radi ko beba.


mogu rec da u globalu cice:res: :res: :res: :res: :res:
Penis bonus, pax in domus!
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by LBaudio »

Moje mnenje oko Alesija - to nije neko ulizavanje ili vadenje covjeka iz sranja>
Do sada smo imali nekoliko poslova i nikada me nije zajebao, tako da se dvoumimda je htio zajebat ekipu iz RI. Moram rec da neznam kakav dogovor ste imali ali do sada je bio Alesi do mene 100% fer.

Oko onoga pojacala Z1 koji vam je izgoreo - kod mene su slike unutarnjosti i svih plocica, tako ako je problem u visini placanja usluge servisa jih mogu i slati, pa isto mislim, da bih morali dobit nazad SVE dijelove i plocice, od servisera, jer ste platili servis, Pa i ne verujem da su bile sve plocice popaljene. Pojacala Zlabra ne moze znat odakle su dosla!!! ni u kakvom stanju su bila prije popravke jer jih Zlabra nije video iznutra! Ako su bili bilokakvi komentari od njega nisu mirodajni, jer svi znamo da ona dvojica bas nisu neki kolegi koji bi drug drugoga podrzavali - To je moje osobno mnenje!

Sto se tice Ekipe iz RI - sve najbolje - VRLO FER EKIPA koji se moze verovat - barem u vezi samnom nikakvih problema, i spremni su pomoci ako zatreba, pa i dobro drustvo su na takmicenjima,.....moze se jima verovat na rijec!

Hrvoje Baresic - za njega isto vazi kao i za ekipu iz RI. Uvjek spreman pomoc i napravit uslugu, lik kao sto treba!!!

Laichi - super decko i dobra druzba na takmicenjima koja vrlo cesto posecuje, a sto se tice posla 100% fer i cool!

Spekny - isto nije problema raditi sa njim, nijada ne ostane duzan kao i svi gore spomenuti!

Herman - uvjek spreman pomoci oko cijene, vrlo cool decko pa i nekada posten dBDrag international sudac.

Mitja_rs - isto fer, spreman pomoc, nikada ne uturava sjebane robe- uvjek je 100% bez problema

LP!
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
User avatar
zlabra
Registered User
Registered User
Posts: 410
Joined: Mon Feb 27, 2006 1:56 pm
Location: Slovenia, Hrvatska
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by zlabra »

Pojačalo koji sem ja popravljal bio je popravljan, ali ovo nema veze, ali bude popravljan ok morao bi delati ;)

Lojz ako bi dječki s rijeke hoteli donesim jim vse tranzistorje i oba boarda, dao sem jim tudi garancijo i pojačalo sem stestirao v pandi tak da sem vedel da radi 100% ko sem ga dal iz roke!
Neznam zašto se opet zapenjaš vame lb audio s ovim popravilom?

Ja neču doči nikamor, pojačalo radi sada 100% i ja sam svoj del opravio, mislim da dobro.

Ali što se tiče Aleša ja neču ništa govoriti ker nimam posla sa njim.
ESPL Advanced Unlimited European Champion 2011
3x European Champions 2012 all by Digital Designs Slovenia
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

Zlabra ne trebas nam nista donositi , tvoja rijec je dovoljna...garanciju imamo i pojacalo sada radi i ti si svoj dio posla obavio kako treba...ja uopce ne razumijem zasto Ales hoce da ti bilo gdje dolazis wtf
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
TonY
Registered User
Registered User
Posts: 1248
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:47 pm
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by TonY »

Evo i nekih mojih iskustava:

dboom - jako pošten čovjek, prodao mi je pred par godina pojačalo (Lanzara) kojeg još uvijek imam i radi isto kao i prvog dana :res:

west - prodao mi je RE SX15 po super cijeni, i još mi je dao na rate :res:, sub naravno radi super :res:
- odmah da napomenem i za Sergia, od njega je došao taj sub kod westa, i čovjek je bio apsolutno u redu, susretljiv i pošten. Čak je spustio cijenu i još sub dopeljao u karlovac, max :res: na tome. A što se tiće ljepila oko ovjesa, kome nije jasno neka si pogleda malo slike po netu pa će na svakom primjerku to vidjeti, a baš da je svaki primjerak popravljan to ne vjerujem...

2 slow - lik koji nebi mrava zgazio :res: mi je prodao SinusLive pojačalo, i radilo je izvrsno, ubrzo je to pojačalo prodano jer su mi uletjele neke druge kombinacije, i nedavno čitam da je to pojačalo ukradeno novom vlasniku :( :(, šteta, a bilo je to dobro pojačalo...

melquiad - prodao mi je neispravni Clarion HU (neispravan se i prodavao, da nebi krivo shvatili), i detaljno mi je sve objasnio šta s Clarionom ne štima i šta je sve rađeno na njemu :res:

nisam puno trgovao, ali ovo malo što jesam je sve bilo u redu :res: :res:
Izrada panela i kutija od fibera... Info na PM...
Locked

Return to “AK-Omisalj”