Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

... o radu CICE foruma
Locked
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by Silvach »

ovo ti je jako dobra ideja ali stvarno... 
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by Zeljko_M »

Ja bi sadio mrkve i pershin u bunkeru, kako da to zakljucam da mi nitko ne pobere vrt?
Da zakljucam temu ili stavim alarm u bunker? Oce mi moc pobrat persin kroz kabinu ako je alarm samo u bunkeru?

Pomoc please!!!
:D
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
Venom
Registered user
Registered user
Posts: 845
Joined: Sun Jul 26, 2009 11:38 am
Location: Šibenik

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by Venom »

Bilo bi u redu da instalacije budu zaključane za one koji nisu članovi foruma, i imaju manje od 50-70-100 postova.
Zašto bi to bilo čudno za uvesti ako večina drugih foruma ima lock na instalacije ako nisi ulogiran itd?
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by karlo »

Ne treba biti naivan pa misliti da na forumu nema osoba sumljivih namjera, a još manje onih koji pregledavaju a nisu registrirani. Nije mi drago kad neke informacije tražim na drugim forumima, a ono što me zanima je zaključano. Međutim to je razumljivo. Risk:benefit omjer je debelo na strani rizika, pa podržavam zaključavanje. Možda bi i drugi bili sigurniji svoje sličke, aute i sl stavili, pa bi forum bilo življiji.
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by sonny »

S jedne strane pučanstvo brine vidljivost sadržaja bunkera a s druge strane javno otvara cijeli svoj život na fejsbuku i ostalim društvenim mrežama... Što vam je vrijednije ? Pojačalo ili cijeli dosadašnji život ?
Malo grintam, ali tako je to...
I BTW podržavam barem neku vrstu restrikcije iako mi, kao i Karlu, nije drago vidjeti zaključane instalacije na drugim forumima na kojima nisam registriran... Iako me to ne razočarava previše, jer nemam apsolutno nikakve zle niti kriminalne namjere....
Image
Franca
Registered User
Registered User
Posts: 1807
Joined: Thu Feb 16, 2006 12:05 pm
Location: Čakovec / Varaždin

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by Franca »

Ne znam baš dal bi se složio sa poveznicom sa facebookom. Iako ima i toga o čemu pišeš, ima nas koji iako imaju face profil čisto iz nekih društvenih razloga, drže do svoje privatnosti a i poslovne diskrecije pa nemaju 500fotki, promjenu statusa svakih 3min, informacije o poslu, školi, adresi, telefonu itd. Nismo baš svi 15-o godišnje curice koje još ne shvačaju posljedice takvog javnog odavanja informacija.

Što se tiče cica, apsolutno sam za to da se neki djelovi foruma ograniče za javnost na neki način. To je glavni, iako ne i jedini razlog zašto nema mojih autiju pod instalacijama. Iako sad kad više ne živim u Zagrebu i imam garažu te alarme, taj faktor sigurnosti mi više nije najbitnija stavka.

EDIT:
Kao što je WildD opisao, a i ja se slažem s njim, mislim da je njegov auto "počišćen" ciljano i planirano. I očito je otkud "majstorima" informacije o njegovom autu. Tako da imamo primjere
Last edited by Franca on Sun Feb 10, 2013 2:10 pm, edited 1 time in total.
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by VooDoo »

ništa., Denister molba za tebe - obriši moj kompletan topic sa mojom instalacijom - hvala i imaš pifo ak se vidimo ikad  :respect:
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by karlo »

Daj ti odmah popi pifo, malo se opusti i dva put razmisli. Dosta si temperamentan u zadnje vrijeme :-*
rio
Registered User
Registered User
Posts: 251
Joined: Sun Feb 18, 2007 5:32 pm
Location: zagreb, gajnice

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by rio »

moje mišljenje je da su instalacije članova najvažniji i meni osobno najzanimljiviji dio foruma i da ih nebi trebalo brisati, slažem se da bi bilo ok zaključati za one koji nisu registrirani...
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by VooDoo »

ma nisam., vec ja duže vrijeme razmišljam o tome  :respect:  evo slike sam pobrisao., sad još nek admini naprave svoje i super - vas koje znam uvijek sam za da odemo na cugu i sve kao i do sad  :respect:
Nino
Registered User
Registered User
Posts: 507
Joined: Thu Jul 01, 2010 8:42 am
Location: Beograd

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by Nino »

Znači forum se pretvara u kupujemprodajem  :D :D
pucko
Registered user
Registered user
Posts: 708
Joined: Sun Jun 07, 2009 4:09 pm

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by pucko »

AKO se bira između 2 zla tj. brisati ili zaključati, ja sam definitivno za zaključati!
Image
Alpine IVA-w202r @ pxa-h701 // audison voce k6, audison voce av 3.0, jlaudio 10w3v3-4 // DLS a7, STEG AQ 220.2
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by VooDoo »

predugo sam se ja mucio da bi ovo moje otišlo u dim  :respect:
Nino
Registered User
Registered User
Posts: 507
Joined: Thu Jul 01, 2010 8:42 am
Location: Beograd

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by Nino »

Ako neko hoće da vam ugrade muziku uradiće to i bez ovog foruma, svako u svom komšiluku ima lopove..
Čim krenete da basujete svi oko vas znaju da imate muziku u autu ito verovatno bolju...
Ako ne bude instalacija forum će izgubiti smisao jer instalacije nisu ukinuli i najveći forumi a znate koliko su njihovi installi skupi...

Mislim, evo ja hoću da ukradem tvoje voćkice, kako bih ja mogao preko ovog foruma da te pronađem u velikom gradu kao što je Zagreb? Mislim da će pre da te odruka neki komšija ili neko kome pokazuješ svoju muziku...

Samo razmišljam da ne počne paranoja :)
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: Zatvaranje "Instalacije članova" za javnost?

Post by damirko »

U pravu si, ja sam svoj auto naso na otpadu a muziku sam dobio na poklon kao zastarjelu opremu tako da ak neko nest i ukrade sto je moje, nema velike stete :respect:

Edit: citat na voodooa
Last edited by damirko on Sun Feb 10, 2013 2:56 pm, edited 1 time in total.
Vukovar grad heroja
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”