P: Smart TV dongle - ANDROID

Post Reply
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

P: Smart TV dongle - ANDROID

Post by Old School Fool »

Dakle, frend ima firmu i u ponudi ima jednu vrlo zanimljivu stvar - dongle koji TV pretvara u smart TV, sa svim mogucnostima koje posjeduje Android smartphone... :)
Sinoc sam bas bio kod njega i malo testirao - stvar radi odlicno, i vise od toga... Ukratko, Android mob s *ebeno velikim ekranom :)

Dakle, Dongle se upikne u HDMI na telki. Napaja se preko USB porta (ako nemate USB port na telki, potrebno je kupiti najobicniji micro USB punjac za mob - cca 40 kn). 1GHz procesor, HDMI je 1.4, ima Wi-Fi (10/150 mbps), TF card slot, USB port za spajanja hard diska ili stika. Kako na Google Playstoreu ima brdo programa za video, nije nikakav problem s formatima videa, titlovima, dijakritickim znakovima itd... Wi-FI radi super, cak smo se spojili i na komp pa direktno s njega pustali stvari, a za internet na telki je jednostavno ooooodlican...
U paketu dolazi i QWERTY daljinac, koji je RF (tako da se ne mora ostavljati vidljivi dongle ili IC port), ima u sebi ziroskop tako da po telki vozite misa (air mouse), a full tipkovnica je zakon za pisanje bilo cega... Angry birds na surroundu i na full HD 50" su ZAAAAAKON!!! :D :D :D
Na daljincu je LED indikator baterije, sam se gasi nakon dvije minute radi stednje (unutra idu 3AAA ako se ne varam).

Dakle da skratim - android, full media player i internet na telki za 769,60 kn + dostava. Topla preporuka, ja ostao odusevljen sinoc - nakon place si ga uzimam!
Prodaje ga firma, ne privatna osoba tako da se dobiva pisana garancija jednu godinu i sve ostalo kao i u ducanu. Kolicine za sada nisu ogranicene koliko ja znam.


Ako ce netko biti zainteresiran, samo bih molio da mu kaze da je dobio preporuku od Duleta iz Cazme. :res: :RESPECT:



Evo i linka na njuskalu s detaljnijim specifikacijama: http://www.blacklisted_site.hr/gadgeti/smart-tv-hdmi-dongle-android-mini-pc-akcija-oglas-6538923


Dusu dalo za pod bor. :)

EDIT: mozda je u krivom podforumu, pa stoga  - Walbi, mozda da prebacis pod AV tehniku?
Last edited by Old School Fool on Mon Dec 17, 2012 12:18 pm, edited 1 time in total.
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Odg: P: Smart TV dongle - ANDROID

Post by Old School Fool »

Jos ih ima... :)
Post Reply

Return to “AV tehnika - prijenosni MP3 i sl”