Snimac i kucno kino u jednom?

Post Reply
User avatar
dejan
Posts: 12
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:38 pm
Location: Karlovac

Snimac i kucno kino u jednom?

Post by dejan »

Jel neko zna sta o ovom http://www.audio-video.com.hr/product.asp?pID=1060&cID=149 ??

Molim preporuku!

Hvala!
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Snimac i kucno kino u jednom?

Post by terrordrome »

Danas sam jedan spakirao za Zagreb...
Što reći, konzumna elektronika primamljivog "shiny" dizajna...
Zvuk je li-la, za neku manju prostorijicu može proć, subwoofer neide ekstremno duboko..
Od ostalih značajki izdvajam ugrađen HDD, touch sensitive controle panel koji na prvi pogled djeluje fora, a onda shvatiš da je to sve high gloss black finiš i da ćeš svaki put nakon korištenja morati sa jaaaaako mekanom krpicom glancati uređaj jer se vidi svaka packa i svako zrnce prašine...

Nazad na zvuk:
Za nezahtjevnog korisnika može proć, ono što je moj dojam, visokotonac svilene kupole koji baš i nije neko oličenje "nježnog" zvuka, dosta je oštar. Midbass je klasični plastični, samo što je membrana izlivena iz jednog komada, bez dustcapa, male ekskurzije...

Najviše mi kod ovakvih 2.1 rješenja smeta što niti jedan sistem nemože u potpunosti nadomjestiti pravi surround i fizički nedostatak stražnjih zvučnika...

Moj savjet:
Odvojene komponente; dobar receiver (npr. neka Yamahica) već od 1500kn, DVD-player već od 500-tinjak kuna (Pioneer DV-310) i set solidnih zvučnika ala Jamo kompleti za nekih 1800kn je puuuno bolja solucija!
Jedino što zauzima puno više mjesta i možda nekome neće estetski odgovarati...

EDIT:
Bilo je i viška teksta...  :lol:
Last edited by terrordrome on Mon Feb 09, 2009 11:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
dejan
Posts: 12
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:38 pm
Location: Karlovac

Odg: Snimac i kucno kino u jednom?

Post by dejan »

Zahvaljujem se na odgovoru bravo

Imam neki popust na tu LG i mislim kupit LCD TV 42LG5000 i moram si sparit s tim neko kucno kino takodjer od LG-a.
Barem zadnji zvucnici moraju bit samostojeci jer ih nemam di stavit.

Mozda mozes preporucit nesto solidno, svidja mi se HT903TA http://uk.lge.com/products/model/detail/homecinemasystem_ht903ta.jhtml#

Jel to nesto bolje od onog iz prvog posta?

Hvala :respect:
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Snimac i kucno kino u jednom?

Post by terrordrome »

Nisam slušao ovo HT903TA tako da nemogu ništa reći, al barem je 5.1 kanal za razliku od onog gore 2.1...
Post Reply

Return to “Home theater”