ja i sq!

User avatar
mitja_rs
Registered User
Registered User
Posts: 1211
Joined: Sun Feb 26, 2006 10:49 am
Location: slovenija, ljubljana

ja i sq!

Post by mitja_rs »

Alpine R je odličan sub az SQ... do tada kada ga prodaš i kupiš JL w3... nisam jedini koji je u sekundi čuo razliku.. sistme od DD-ja sem čuo i nagori dio su tweeteri, koji su užasni... midi so veoma dobri ali ništa posebno..

lp

@Alex... 9855 zamjeni za 9887... kolega koji ga je testirao, rekao mi je da je puno bolji od 9855... A koje firme možemo gledati , jer one 3 što si napisao namaju ništa posebno...

lp
lajchi
Registered User
Registered User
Posts: 1911
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:54 pm
Location: Čakovec

ja i sq!

Post by lajchi »

Ako je us blaster mogao biti sq i pobjeđivati :lol: onda može i neka od ove 3 navedene marke :) I nisu kod DD-a visoki užasni, nego skretnice. Kada se stave druge, je to sasvim druga priča (što mogu mnogi potvrditi koji su slušali kod mene te sisteme). Uostalom, back to topic.


Ajmo ljudovi još ideja alex-u :)
Last edited by lajchi on Mon Jul 30, 2007 8:42 am, edited 1 time in total.
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

ja i sq!

Post by alex »

[QUOTE=lajchi]Ako je us blaster mogao biti sq i pobjeđivati :lol: onda može i neka od ove 3 navedene marke :)[/QUOTE]
e upravo to lajchi....lako je napisati stavi dls taj ili onaj,JL pojačalo,steg sub....ma da....ja sam ograničen i to bi bio u neku ruku i demo,ali i takmičarski auto....e sad,ekipa koja prati sve te sq časopise i stranice mislim da bi trebala znati šta da uzmem...ili se varam....možda da počnem sam tražiti testove???
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

ja i sq!

Post by alex »

radio sam rešio....ništa od 9855 prodan je....uzet ću pioneer 88-icu...čujem da je jaaaaako dobar....a i na alpini me nervira glide-touch jako!:wallbash:
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

ja i sq!

Post by LBaudio »

dali uzimas neke lekove - ......pa mozda bih bilo dobro. Vidim da se i lajchi vrlo brine za tebe - lol - mozda neki prihiatar da malo porazgovara sa tobom
Ajd dosta zezanja

Hu nesto od Alpine ili Pioneera ili Clariona, naravno sa skretnicom, delayima, sistem full aktiva, za pojacala mislim da bih bio ESX dobar odabir, a za drivere neznam sto imas jos na raspolagu, sub moze i ESX, damping - MagicMate 400 - lol - neki Dynamate EX ili ButiFlex, Brax pasta, puno poliestera i vozi Lauda
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

ja i sq!

Post by alex »

[QUOTE=LBaudio]dali uzimas neke lekove - ......pa mozda bih bilo dobro. Vidim da se i lajchi vrlo brine za tebe - lol - mozda neki prihiatar da malo porazgovara sa tobom
Ajd dosta zezanja

Hu nesto od Alpine ili Pioneera ili Clariona, naravno sa skretnicom, delayima, sistem full aktiva, za pojacala mislim da bih bio ESX dobar odabir, a za drivere neznam sto imas jos na raspolagu, sub moze i ESX, damping - MagicMate 400 - lol - neki Dynamate EX ili ButiFlex, Brax pasta, puno poliestera i vozi Lauda[/QUOTE]
thnx....ali ostaje yugenda za spl....ne odričem se ja toga....ovo ćemo ženi složiti i ona će na sq.....eto ga... u stvari to i jeste njen auto....
znači bolje panele,poliester i bojanje....oket i to smo rešili....i definitivno esx sub...1222....i mislio sam analognog atlasa da ga tera...
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

ja i sq!

Post by LBaudio »

Pa ako neces u neke brutalne wattaze onda sve AB klasa, spreda samo jedno 16-ticu + TW - mozda cak 3-way sa 10 cm midom (moze i sa manjim ali neznam dali ces imat to opciju,...panele napravi sto snaznije/teze/deblije

sada cete to familiarno pregaziti konkurenciju
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
Sanin
Registered User
Registered User
Posts: 527
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:19 pm
Location: Novi Sad - Wien
Contact:

ja i sq!

Post by Sanin »

Pa napreduje se polako....

Odlucio si se za HU

Nadjen je sub koji ce ici

Ne ide tebi to tako lose bravo :thumbup:
Last edited by Sanin on Mon Jul 30, 2007 11:25 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

ja i sq!

Post by terrordrome »

Ajde da i ja kažem koju, možda bude korisno a možda i ne...
Mislim da će u tvom slučaju biti presudna izvedba instalacije, dakle polako, picajzlasto i uredno!
-sub si dakle, manje-više riješio (ESX)
-HU, mogao bi se složiti sa tobom za 88-icu od Pioneer-a ali evo, originalan prijedlog:
http://www.blaupunkt.bosch.hr/autoradios/MP3-Radio-Prijemnici/Seattle-MP57.html
-pojačala, e vidiš, ja bi možda čak stavio identično pojačalo i za sub i za sisteme! Digitalci bi sigurno ispali iz užeg izbora...možda baš Atlas koji si spomenuo puta dva komada!
-sisteme neću preporučat jer za SQ setup mislim da nebi mogao dati neku pametnu što se tiče užeg izbora proizvođača koje si naveo
-kablovi, signalni i naponski Audison Connection
Sanin
Registered User
Registered User
Posts: 527
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:19 pm
Location: Novi Sad - Wien
Contact:

ja i sq!

Post by Sanin »

[QUOTE=alex]
e sad,zaboravite one fore tipa dls,phase...itd....ja radim hifonics,crunch,esx...
ajmo sad da čujem predloge šta da stavim u auto,koja pojačala,koje zvučnike,koji sub i koji damping da koristim...koje kablove(činč)
hvala na savetima unapred...:thumbup:[/QUOTE]

Sad sam malo gledao Hifonics-ovu stranicu na netu...
Pa Maxxsonics je otkupio i MB Quarta tako da ti je i to dostupno....

Eto i resenja za prednje sisteme samo ih jos treba odabrati bravo
Image
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

ja i sq!

Post by alex »

[QUOTE=Sanin]Sad sam malo gledao Hifonics-ovu stranicu na netu...
Pa Maxxsonics je otkupio i MB Quarta tako da ti je i to dostupno....

Eto i resenja za prednje sisteme samo ih jos treba odabrati bravo[/QUOTE]
Pa ako ih neko počne uvoziti....i ja prodavati onda da....ali znam da od toga nema ništa....tako da ostajemo na hifonicsima...mislim možda atlase ili zeuse...
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

ja i sq!

Post by tarantula »

ako si već odlučio za hifonics onda uzmi ATLAS seriju!
jer serija atlas je više za sq, a zeus za "glasno" slušanje!

iako se malo bojim kako će zvućat KERAMIČKI visokotonci (25 mm Keramik Neodym-Hochtöner)!

!:vamp:
s1ck
Registered User
Registered User
Posts: 1337
Joined: Sat Jun 09, 2007 11:06 pm
Location: rijeka
Contact:

ja i sq!

Post by s1ck »

[QUOTE=woo]a ti si mi nešt mnogo pametan:wallbash:[/QUOTE]

a ocito da si i ti kad ne vidis ove smajlice koje sam stavio!!:wallbash: :wallbash:
Image
woo
Registered User
Registered User
Posts: 3004
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:58 am

ja i sq!

Post by woo »

aj aj smiri živce:juju:
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

ja i sq!

Post by tarantula »

Prijedlog HIFONICS!

FS: ATLAS AS6.2Ci
FS AMP: GENERATION XX OLIMPUS (zato jer je po testovima najviše ocjenjen od svih Hf. analognih pojačala 24/30)
SUB AMP: GENERATION XX CHAOS (da budu ista pojačala - estetika...:whistling: )
SUB: ATLAS ASX12 (Die ATLAS ASX Tieftöner sind kompromisslos aufgebaute Sound-Quality Subwoofer der absoluten Spitzenklasse.)

:laugh:
Post Reply

Return to “Sound Quality”