Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Termini, Pravila, Rezultati...
Post Reply
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Robertino »

Nadam se da ce se naci netko iz organizacije,ili bar bolji poznavatelj pravila da mi odgovori na ovo pitanje,posto je mene i frenda koji se takodjer natjecao u toj klasi ostavio u velikoj dvojbi.

Naime,u pravilima za 2007godinu (ne znam dali je modificirano za 2008) stoji:

• External (separate from the head unit) analogue or digital processors (e.g. DSP, EQ, etc.) are only allowed in the class with unlimited number of amplifier channels

Jucer se u experienced 3ch natjecao zajedno s nama natjecatelj koji je u autu (jasno naznaceno na dijagramu,dokumentaciji,itd..) imao PXA-H701 procesor spojen na IVA-D310, i na frendovo pitanje sucima nakon natjecanja dali je to dozvoljeno,odgovoreno je da je.

Ovim ne zelim nikome diskreditirati rezultat,niti trazim reviziju iceg,itd...samo me zanima u pogledu buducih natjecanja,smije li se u toj klasi imati vanjski procesor,ili ne.


Drugo je pitanje vezano takodjer za jos jedno pravilo u experienced kategoriji:

• The vehicle and/or competitor has never won first, second or third place in the category EMMA Experienced / Rookie on a national or international championship

Dakle buduci da je navedeni natjecatelj (ako nisam krivo informiran) bio treci lani na drzavnom natjecanju u experienced 3ch klasi zanima me kako je ove godine mogao natjecati se  u istoj, te takodjer me zanima dali cu ja zbog 2. mjesta na Grobniku ove godine sljedece godine nuzno morati u Advanced?

hvala
Duly
Registered User
Registered User
Posts: 147
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:52 pm

Odg: Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Duly »

bok

što se tiće prve teme, znali smo da ima processor i ja kao glavni sudac sam obavješten o tome,i dao sam dozvolu jer nismo imali klasu exp unl. Jer je bez veze da jedan auto bude sam u klasi. I tak osali imaju HU sa processorom pa nema nekih večih prednosti.

Tak inače rade u Sloveniji pa nemate opće natjecanje nego dodjelu pehara svima koji dođu. Bez zamjere.


Druga tema.

Da u pravu si da od iduče sezone morate u Advance klasu.
podkrala se greška u našoj bazi.
Alpine Iva D310R
Alpine Hxa 700
Brax Matrix
Brax Graphic Edition
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

Odg: Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Robertino »

Duly wrote:

Tak inače rade u Sloveniji pa nemate opće natjecanje nego dodjelu pehara svima koji dođu. Bez zamjere.


Druga tema.

Da u pravu si da od iduče sezone morate u Advance klasu.
podkrala se greška u našoj bazi.





Ne kuzim ovu recenicu,pa nisam ja Slovenac??!!!
Ne zamjeram nikom,pitam samo radi informacije,posto u pravilima tako pise,pa mi nije bilo jasno.

A sta se tice ovog drugog,bio sam na natjecanju samo ovaj put,osvojio drugo mjesto,igrom slucaja je bilo zadnje natjecanje u sezoni(nigdje nije bilo najavljeno da je drzavno prvenstvo,nit su djeljeni pehari "drzavni prvak"..),i sad odmah moram u Advanced?? Ajde da sam cijelu sezonu bio,jos bi kuzio,ali ovako..?!
Last edited by Robertino on Mon Sep 01, 2008 9:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

Odg: Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Alien »

Hehe, znaci onda i ja u Advanced klasu za slijedecu sezonu... ;)
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
Duly
Registered User
Registered User
Posts: 147
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:52 pm

Odg: Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Duly »

u rIJECI JE UVIJEK FINALE .

Tako da se pehari dijele za prvaka,a ne za klasično natjecanje.

Eto :respect: :respect: :respect:
Alpine Iva D310R
Alpine Hxa 700
Brax Matrix
Brax Graphic Edition
Faris D
Registered User
Registered User
Posts: 307
Joined: Wed Jan 10, 2007 11:56 pm
Location: Sarajevo BiH

Odg: Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Faris D »

posto sam sudio experienced klasu komplet na Grobniku mislim da bi svi od reda trebali ici u Advanced. svi imaju prezentaciju koja se ne sudi, svi imaju buzire na kablovima itd. nazalost u experienced klasi nema bodova za to.
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

Odg: Pitanje vezano za vanjski procesor u experienced 3ch klasi

Post by Robertino »

Cuj,za bit konkurentan u advanced klasi treba puno vise vremena,znanja,a pogotovo novaca. Da ne pricam da sa 3ch pasivom tu nemam sta trazit,a kako mislim prodavat auto krajem 2009.godine,ne vidim neku ispativost ozbiljnog pripremanja i izmjena za advanced. Htio sam malo skupit iskustvo u 2009 u exp. klasi i ozbiljno zagrist za EMMU,a sad je ispalo da me jedna "proba" na Grobniku odmah gurnula u Advanced,sto nisam ocekivao nikako,jer znam da prema pravilima za nastup u finale treba zaredati nekoliko nastupa,i skupit nesto bodova na ostalim natjecanjima..

Ali ok,sta je tu je,vidit cemo kad stigne kalendar za 2009. sta cemo i kako cemo :)
Post Reply

Return to “EMMA SQ-SPL”