Obavijest

Post Reply
Mario XXX
Registered User
Registered User
Posts: 268
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:57 pm
Location: zagorje-Zagreb

Obavijest

Post by Mario XXX »

Obaviještavam članove db team-a Zagreb a i članove ovog foruma da Silvio Prlić aka Silvach više nije član dotićnog tima.Danas sam obaviješten o njegovom izlasku iz tima.Bio je član nekih 3 godine i žao mi je šta je došlo do ovoga.
Silvio,neka ti je sa srećom u tvom daljnjem životu. :respect:
db team Zagreb
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Obavijest

Post by daraczg »

Cek a tko organizira svecani domjenak
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
vw lego
Registered user
Registered user
Posts: 767
Joined: Fri Jul 10, 2009 10:26 pm
Location: Zagreb, Croatia

Odg: Obavijest

Post by vw lego »

Dobro kakav sad svećani domjenak ???? Pa koji vam je bog opet ? Nije mi samo jasno zašto svi sam gledaju da smjeste jedan drugome  :-[
:) db team Zagreb -- DB RACEING TEAM ZAGREB  :)
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Obavijest

Post by daraczg »

ne smjestaju jedni drugima, nego je ponanta da bi se trebalo na frendovima zarađivat
a valjda znas sta je domjenak---tamo di se jede i pije
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Obavijest

Post by Silvach »

Da upravo tako.  Postavljaš se kao dobar pred menom kad smo na Bili ili bilo gdje drugdje a kad me nema me se ogovara iza leđa i govori kakvo sam đubre a tebe sam isto dušo draga zvao k sebi i sve.  To je baš ono korektno.  Isto tako, šta ti ne daješ stvari koje si uzimao od svog poslodavca i preprodavo, a te iste stvari si za ĐABE dobivo dok nisi popušio otkaz pa su ti drugi bili krivi (Leon prvenstveno). Ajde šta ti njih nisi davo nego si na drugima zarađivao. Iskreno, fakat mi je drago što je do tog sveg došlo jer ispada da prijatelji iz teama koje sam smatro da su mi fakat frendovi ZAPRAVO nisu. Sve bi bilo u redu da se prema meni nije tako bezobrazno ponjelo i prena mojim bližnjima koji nisu imali veze s vezom.  Al ok, dotična gospođica je takva kakva je pa je terala po svom i fakat mi je drago zbog toga.


Mario bilo mi je drago radit s tobom i bome ne da sam samo ja postigo puno nego smo bome svi bili postigli puno što se tiče zasluga svih što smijeha, zajebancija ili svađa. Nadam se da će vam sad još biti bolje u teamu i kako bi Darko Paunović aka daraczg rekao "Dobra klapa još uvijek ostaje a rješavamo se smradova".


Lijep pozdrav,

Silvach
Last edited by Anonymous on Tue Jan 29, 2013 8:02 am, edited 1 time in total.
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Obavijest

Post by daraczg »

Silvio duso draga odrasti. Sada ce ti najmanje 15 ljudi potvrditi sto se dogodilo kod mene na poslu. Da, smrad si kakvoga nema, a na bili bolje da sam se ok ponasao nego da sam cekao da nesto krivo kazes i da pocnu letit samarcine.Nemoj se praviti zrtva kad to nisi. Evo tu cu ptvrditi da si za mene smrad od kada sam te upozna i DRAGO mi je  sto te nema u timu jer toga nisi ni vrijedan, ocito je Mariu trebalo malo duze da skuzi kakav si. Pogledaj ljude koji su tu bili kada je tek nastao tim, pola njih ni neznas, ali to su bili PRAVI LJUDI I PRAVA EKIPA, ali nazalost toga vise nikada nece biti.
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
Mario XXX
Registered User
Registered User
Posts: 268
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:57 pm
Location: zagorje-Zagreb

Odg: Obavijest

Post by Mario XXX »

nažalost ovaj odlazak iz tima nije mogao nježno završit.sad ću ja sve ljepo objasnit.silvio je mom bratu prodao nekakve lampe s ebaya za 250 kn.moja žena nije imala mira pa je išla kopat po ebayu i tražit cijenu tih lampica te utvrdila da su najskuplje nekih 120 kuna.naravno da je rekla da to nije uredu i pitala ga zašto je zarađivao na mom bratu.odgovori su na kraju bili bezobrazni.vjerovatno shvativši šta je napravio(uništio prijateljstvo za stotinjak kuna) izjavio da izlazi iz tima.sam da se zna,da nije ja bi ga izbacio.naravno nakraju je htio i vratit novce i da mu se vrate lampice al ništa od toga jer je sad to stvar principa.al tu nije kraj.sad ispada da ustvari moja žena je htjela rastavit silvia i njegovu dragu.navodno je tjerala mog brata da piše njegovoj dragoj poruke i naravno i tjerala njegovu dragu da odgovara mom bratu.vještica,ko zna na kaj mene sve tjera a da ni neznam.pošto moja je žena sad za sve kriva'ja sam prisiljen stavit neke slike na kojima se vidi kako moja  žena prisiljava njegovu dragu da bude zloćesta.
Last edited by Mario XXX on Tue Jan 29, 2013 8:37 pm, edited 1 time in total.
db team Zagreb
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Obavijest

Post by daraczg »

opa jel ima sex-a na tim slikama


i da Mario, daj sredi taj link jer kada se klikne, dobijes neke kineze  :-*
Last edited by daraczg on Tue Jan 29, 2013 8:26 pm, edited 1 time in total.
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
Mario XXX
Registered User
Registered User
Posts: 268
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:57 pm
Location: zagorje-Zagreb

Odg: Obavijest

Post by Mario XXX »

zelim samo da se obrati pozornost tko tu koga napada i ova dodatna zenska na slikama je moja zena sa bićem i tjera silvijevu dragu da napada mog brata.


Image
Image
Image
Image


zaboravih napomenut,ako treba bit će još.
Last edited by Mario XXX on Tue Jan 29, 2013 8:59 pm, edited 1 time in total.
db team Zagreb
vw lego
Registered user
Registered user
Posts: 767
Joined: Fri Jul 10, 2009 10:26 pm
Location: Zagreb, Croatia

Odg: Obavijest

Post by vw lego »

Pa hebalo majku pa gorji ste od ovog sulejmana! Sva sreća da neko iz produkciske kuće AVA neije na forumu imo bi dobru inspiraciju ovdje na forumu  :lol:
Last edited by vw lego on Tue Jan 29, 2013 9:21 pm, edited 1 time in total.
:) db team Zagreb -- DB RACEING TEAM ZAGREB  :)
Mario XXX
Registered User
Registered User
Posts: 268
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:57 pm
Location: zagorje-Zagreb

Odg: Obavijest

Post by Mario XXX »

vw lego wrote: Pa hebalo majku pa gorji ste od ovog sulejmana! Sva sreća da neko iz produkciske kuće AVA neije na forumu imo bi dobru inspiraciju ovdje na forumu  :lol:


a sta rec.ljubazno sam poceo temu i sve 5 no danas je popizdio,psovao dariji pokojnu mamu i puko sam.sad nek se sve zna.al srest cemo se mi još,kad tad.
db team Zagreb
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Obavijest

Post by daraczg »

Cek! Dali sam ja to dobro shvatio, da je Silvijo psovao mrtve???

Dali je to razmazeno deriste uopce normalno???

Daj nek netko od moderatora makne ove bezvesne postove sa slikama.

Silvijo vjerovatno da pratis ovo, samo cu ti reci da cemo se kad tad sresti.
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

Odg: Obavijest

Post by Schultz »

Tema je unutar dijela rezerviranog za rad timova.

To što se članovi (bivši i sadašnji), simpatizeri i štovatelji lika i djela ne mogu naći na nekoj livadi ili parkingu nego su ovdje odlučili razračunavati pred svekolikim pučanstvom, to je isključivo njihov problem i dok se ne vrijeđaju ostali članovi foruma, ne vidim nikakvog razloga za brisanje ove teme.
Last edited by denister on Wed Jan 30, 2013 5:35 pm, edited 1 time in total.
Malvazijski tigar
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Obavijest

Post by denister »

^^ držite se gore navedenog, ako niste unutar tima i nemate šta pametnije reći onda bolje šutite ili preskočite tu temu, to je njihov dio i nek si rade šta hoće
Image
Post Reply

Return to “db Team Zagreb”