osla' ''nova puhalica''

Locked
Alex1
Registered User
Registered User
Posts: 2002
Joined: Tue May 29, 2007 10:11 pm
Location: Klanjec

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by Alex1 »

potpis, mislim da je svima jasno da alkohol, automobil i brza vožnja neidu zajedno.
Last edited by Alex1 on Mon Apr 27, 2009 1:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
igorš
Registered User
Registered User
Posts: 1786
Joined: Fri Feb 17, 2006 10:23 am
Location: Zagreb - Ferenščica

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by igorš »

2alex1 --- slazem se!!! sva sreca sto ste ostali zivi...hebo vas lude...
mile098
Registered User
Registered User
Posts: 5295
Joined: Thu Oct 26, 2006 8:03 pm
Location: konavle

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by mile098 »

hrvoje lupajte se nogom u guzicu što se živi ostali...a hebeš auto
User avatar
Dodo
Registered User
Registered User
Posts: 594
Joined: Mon Jul 23, 2007 9:23 pm
Location: Medulin | Istra | Croatia

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by Dodo »

jbmti.. mogli ste izginut svi unutra.. stvarno se lupajte nogom u guzicu
Image
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by Zeljko_M »

postoji jednostavno rijesenje - ne ides na more :D
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
BaZgA
Registered User
Registered User
Posts: 244
Joined: Sun Feb 22, 2009 6:02 pm
Location: Slavonski Brod

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by BaZgA »

Zeljko_M wrote:postoji jednostavno rijesenje - ne ides na more :D


Ma da takvih budala nema ni kod nas još bi o tome i razmislio  :D
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by Zeljko_M »

Dobro, da me ljudi krivo nebi shvatili, nakon malo sale.
U svakom slucaju, ono sto su nasi rijecki decki napravili nije za pohvalu, nije uopce.
Nazalost, zbog nedostatak staza ili kojecega, te svakodnevni pritisak i mladi se cesto omame i ohrabre alkoholom. Rezultat je ocit. Dokle god je samo materijalna steta svi gledamo kroz prste, ali mozda nebi trebali.

Ajde da vas cujem, tko od vas ima pristup stazi i redovito ide ispraznit svoje potrebe na pistu? Evo, ja bi htjeo okrenut novu stranicu i otic na pistu, ali gdje?
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
BaZgA
Registered User
Registered User
Posts: 244
Joined: Sun Feb 22, 2009 6:02 pm
Location: Slavonski Brod

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by BaZgA »

Zeljko_M wrote:Ajde da vas cujem, tko od vas ima pristup stazi i redovito ide ispraznit svoje potrebe na pistu? Evo, ja bi htjeo okrenut novu stranicu i otic na pistu, ali gdje?


Ja znam nekad malo žešće vozit (al u granicama normale i bez nekih opasnih situacija) po nekim preglednim zavojitim cestama (zna se naći super cesta za vozit tu u slavoniji) ali kako sam stalno u autu potrebe se ni ne stvaraju (muka mi je više auta i ceste)
Vikendom sjednem malo na motor i više se kurčim po gradu jer mi se ganjanje po Krndiji uopće ne sviđa.

Al to uopće nije tolko bitno. Ako imaš potrebe da divljaš autom onda odmah okači ključeve na zid prije nego li nekog ne ubiješ. Odi baci drkicu, igraj squash, roni na dah i ostala sranja s kojima nemaš prevelike šanse da ubiješ nekoga (a ako imaš i malo savijesti, nakon toga i sebe) jer divljanje pijan u nekoj "puhalici" ne može završit na dobro.
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by Zeljko_M »

hm, more bit da sam ostavio krivi dojam, al  mi to sat tema.
Gledaj, radim vani i 30 dana ne vidim volan (osim onog brodskog i onih par elektricnih viljuskara koje samo pogledam i ne diram) i kada dodjem doma na tih jadnih 25 dana volim svaku minutu koju provedem za volanom. Da se razumijemo vozim se u 83ks  (minus ono sto pojede plin), ali moram priznat da se volim stisnut po zavojima po noci. Ne kazem da prolazim zavoje po boku ili slicno (jer to nisam sposoban izvest) ali volim proci npr. Bakarski zaljev sa min100 na sat (ne mislim pritom na Bakarac). Uopce nije fora onih par dugih ravnica rastezat, stovise, neka me skine na njima tko god hoce, ali u onih par preglednih zavoja cu im pokazat ca znam. E sada, ajmo probat te nase "potrebe" prebacit na neki papir i kroz nekakvu klupsku organizaciju dobit pristup komadicu asvalta za nazovimo to trening ili rekreaciju.
Da se razumijemo, nakon sto zavrsim ICE setup siguran sam da vise necu moc "divljat" po zavojima, ali eto, dok sam lagan mi je stvarno potreba.

Siguran sam da puno mladih i starih ima istu potrebu. 
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by denister »

BaZgA wrote:roni na dah i ostala sranja s kojima nemaš prevelike šanse da ubiješ nekoga

ja se time bavim i dakako mogu bilo koga ubiti jer sam sa puškom :P :P
BaZgA wrote:nitko neće reć ono što bi se trebalo reć.

mislim da je sve rečeno, a drugi naučite od onih koji su imali sreće, ali nedo bog da se vama isto zadesi pa se sjetite ovoga :
Alex1 wrote:mislim da je svima jasno da alkohol, automobil i brza vožnja neidu zajedno.
Image
BaZgA
Registered User
Registered User
Posts: 244
Joined: Sun Feb 22, 2009 6:02 pm
Location: Slavonski Brod

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by BaZgA »

denister wrote:ja se time bavim i dakako mogu bilo koga ubiti jer sam sa puškom :P :P


Svake godine skineš par čeha  :lol:
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by denister »

BaZgA wrote:Svake godine skineš par čeha  :lol:

:mega_lol: :mega_lol: :mega_lol: :mega_lol: :hehe: :hehe: :hehe:
Image
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by V12 Sound »

BaZgA wrote:
Zeljko_M wrote:Ajde da vas cujem, tko od vas ima pristup stazi i redovito ide ispraznit svoje potrebe na pistu? Evo, ja bi htjeo okrenut novu stranicu i otic na pistu, ali gdje?


Ja znam nekad malo žešće vozit (al u granicama normale i bez nekih opasnih situacija) po nekim preglednim zavojitim cestama (zna se naći super cesta za vozit tu u slavoniji) ali kako sam stalno u autu potrebe se ni ne stvaraju (muka mi je više auta i ceste)
Vikendom sjednem malo na motor i više se kurčim po gradu jer mi se ganjanje po Krndiji uopće ne sviđa.

Al to uopće nije tolko bitno. Ako imaš potrebe da divljaš autom onda odmah okači ključeve na zid prije nego li nekog ne ubiješ. Odi baci drkicu, igraj squash, roni na dah i ostala sranja s kojima nemaš prevelike šanse da ubiješ nekoga (a ako imaš i malo savijesti, nakon toga i sebe) jer divljanje pijan u nekoj "puhalici" ne može završit na dobro.


E hebi ga sada zbilja smatram da nemam razloga opravdavati se jer nisam ja vozio ali cu to uciniti zato jer je bio moj auto...

Kao prvo svi koji me znaju ce potvrditi (naravno neka me slobodno i isprave ako grijesim) da ja ako sam i divljao onda je to bilo na xy (koristit cu sifru jer na tu lokaciju se jos uvijek odlazi) gdje se bez apsolutno ikakve opasnosti po bilo koga drugoga moglo stati bok uz bok s nekim i isprobati svoj auto i samoga sebe...
Cesta na kojoj smo se zabili je cesta koja povezuje dva velika mjesta - Opatiju i Rijeku i taj potez na kojem se mozes onako fino stisnuti nema stambenih objekata u blizini a i pjesaci vrlo rijetko idu njime jer je paralelno s tom cestom i šetnica uz more (30-tak metara ispod)gdje je setnja ipak puno ugodnija i brza jer je setnica ta koja je skoro pa pravocrtna a cesta je zavojita...nadam se da razumijes sta sam htio reci...
Ja sam taj auto kupio negdje u 10tom mjesecu i istog trena sam ga zavolio vise nego ijedan drugi auto koji sam imao/vozio jer je bio sve ono stao sam trazio - velik , brz i dobro opremljen ...i imao je ono nesto ...da mi ga je sada zao je ali u trenutku kada sam vidio frenda da nakon sto ga je katapultiralo kroz sajbu lezi na cesti pogleda u zrak a krv curi iz glave mislio sam otpuzati do stijena i samo se sunovratiti dolje...jer vjeruj mi nema alkohola ni šoka koji može ublažiti tu sliku...a ja je vise ne zelim gledati...nikada...
Puno je grešaka tu večer učinjeno i neke od njih sam i ja napravio ali molim te ne sudi o meni ako me neznas...jer ja sam bio taj koji je ljudima inace gnojio  nakon sto bi divljali i zabili se...i to velika vecina ljudi na ovom forumu (i CT-u) zna...e sad bih kao trebao pojest govno ?
E pa da vas malo iznenadim - necu ! Jer da sam ja vozio to se nebi desilo...tu cestu znam napamet...nocima i nocima sam je znao prolaziti iskusavajuci aute...od Fieste RS Turbo , Alfe 164 3.0 V6 , BMW 5 Alpina do ove bebice koje vise nema...volim voziti i volim stisnuti ali na mjestima koja smatram za to stvorenima...i to vecinom cinim nocu kada je i manje policije i vidim svjetla auta koji eventualno dolaze...
Sa svojih metar i pol i 50 kila te 90% invaliditeta ja sam svoj vozacki polozio iz prve - samo s jastucicem pod ledjima...a ostatak vozacke karijere sam upijao one sitne finte vozeci se s deckima od kojih neki i danas vode brdo/slalom/spretnosti...
Do sada sam imao 6 teških prometnih nesreča i to uvijek u svojstvu suvozača...je sam li se konačno nečemu naučio ??? Da - od sada vjerujem samo sebi...jer ako i zajebem nesto zajebat cu sam i tako cu i snositi posljedice...
Ne etiketiraj ljude koje neznas jer ja to necu ciniti ni tebi iako vidim da imas bestiju koja ide preko 250 na avataru a u Hrvatskoj se nesmije voziti preko 130 ;)
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
BaZgA
Registered User
Registered User
Posts: 244
Joined: Sun Feb 22, 2009 6:02 pm
Location: Slavonski Brod

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by BaZgA »

Vidi nije to bilo upućeno tebi već tvom prijatelju jer mislim da je onaj tko pijan sjedne za volan i onda vozi ko idiot budala. Mislim da će se većina složiti sa mnom. Ti si se samo sjebo što si mu vjerovao.
I ja slično kao i ti vjerujem samo sebi i nikad neću sjest s nekim na motor jer mi to nije vrijedno mogućih posljedica. Također neću sjest s pijanim u auto ako znam da će divljat. Recimo ja znam nekad sjest za volan nakon par pića i tada vozim ko po jajima. Da se razumijemo ovdje govorim o par jegera a ne o pola litri rakije. Neki ljudi jednostavno ne cijene život. E sad boli me qrac ako im njihov život nije bitan, al kad ugrožavaju moj onda je to već 2 priča.
Sama konstatacija da si do sada imao 6 teških prometnih nesreća u svojstvu suvozača govori s kakvim se ljudima družiš.
Što se tiče etiketiranja - konstatacija kako se ljudi koje ne poznaš ne mogu etiketirati je glupost jer recimo nikad nisam upoznao Miloševića a mogu ga sa sigurnošću etiketirat. Sama djela govore više od riječi. Da se razumijemo ja nisam etiketirao tebe već tvog frenda koji je vozio i još jednom mogu reć da je kreten jer je mogao ubit sebe i još 3 čovjeka. Ako ne zna vozit auto nek ide fino busom i sve će bit super.

Ja sam možda malo subjektivan zbog posla koji sam radio i koji sada radim pa na ovakva sranja odgovaram previše emocionalno al kad je neko zasro onda nek se pokrije ušima i pojede to govno koje si je servirao. Da se meni to dogodilo prvi bi se etiketirao ko kreten

Bem ti koliko puta sam napisao etiketirat... miran sam za 3 života što se tiče te riječi  :lol:
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Dosla ''nova puhalica''

Post by denister »

BaZgA wrote:Ja sam možda malo subjektivan zbog posla koji sam radio i koji sada radim pa na ovakva sranja odgovaram previše emocionalno

a šta ti to radiš???
edit, vidio sam da si lječnik, ali ako si tako emocionalan onda to nije posao za tebe ;)
Last edited by denister on Tue Apr 28, 2009 10:34 am, edited 1 time in total.
Image
Locked

Return to “AK-Omisalj”