Izazov?!

Post Reply
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Izazov?!

Post by denister »

e pa to ti je razlika između db draga i db cup-a,jer u db cup-u ima pravednijih klasa....
Image
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

Izazov?!

Post by simic »

šta to znači kad ekipa nezna..
da se naprave letci i na njima pisu klase i pravila neka osnovna mozda bi netko i pokusao..
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Izazov?!

Post by Type X »

ljude treba zaintrigirati i navuci.. neke nagrade, jer to je ono sto ljude najvise privlaci;)
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
Hadžija
Registered User
Registered User
Posts: 217
Joined: Tue Aug 22, 2006 4:34 pm
Location: Vukovar

Izazov?!

Post by Hadžija »

[QUOTE=Type X]ljude treba zaintrigirati i navuci.. neke nagrade, jer to je ono sto ljude najvise privlaci;)[/QUOTE]

Nagrade su dobre...kamiončić, kalkulator i upaljač od MB Piva...:wallbash:
U Novom Sadu smo jedne god dobili oko 200kn, u Subotici zvučnike (oko 300kn), u Bosni 100 maraka konvertibilnih(oko 400kn)
Last edited by Hadžija on Thu Jul 26, 2007 12:35 pm, edited 1 time in total.
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

Izazov?!

Post by simic »

ja sam dobio ravnalo...
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Izazov?!

Post by davor-ri »

[QUOTE=simic]ja sam dobio ravnalo...[/QUOTE]


da je bar šestar..pa da možeš ocrtavati krugove za zvučnike po drvu:vamp:
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Izazov?!

Post by alex »

[QUOTE=simic]šta to znači kad ekipa nezna..
da se naprave letci i na njima pisu klase i pravila neka osnovna mozda bi netko i pokusao..[/QUOTE]
e pa to treba organizatori da se pobrinu.....i na čingiju...ko je bio??? mi,zg,2k i nekoliko sg....i 3 čoveka sastrane....pa zašto???? to ne razumem....nisu zainteresirani ili šta se dešava....
prije je bio i flajer za takmičenje....pozivnica....

e da i to smo u ns već 2x dobili keš....i onda ludilo,klopa,cuga....eto,sad su se i db dragovci trgnili....stižu zvučnici....hehe....ajmo svi se malo trgnite sa organizacijom....ali i svi koji "DOLAZE" neka počnu dolaziti,a ne srati i ne doći posle....!!!:wallbash:
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

Izazov?!

Post by simic »

davor-ri wrote:da je bar šestar..pa da možeš ocrtavati krugove za zvučnike po drvu:vamp:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Izazov?!

Post by Type X »

[QUOTE=alex]e pa to treba organizatori da se pobrinu.....i na čingiju...ko je bio??? mi,zg,2k i nekoliko sg....i 3 čoveka sastrane....pa zašto???? to ne razumem....nisu zainteresirani ili šta se dešava....
prije je bio i flajer za takmičenje....pozivnica....

e da i to smo u ns već 2x dobili keš....i onda ludilo,klopa,cuga....eto,sad su se i db dragovci trgnili....stižu zvučnici....hehe....ajmo svi se malo trgnite sa organizacijom....ali i svi koji "DOLAZE" neka počnu dolaziti,a ne srati i ne doći posle....!!!:wallbash:[/QUOTE]
sta os:censored: :res: :lol: ima nas i dolazimo :wee: , :juju: :juju: :juju:
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
Faris D
Registered User
Registered User
Posts: 307
Joined: Wed Jan 10, 2007 11:56 pm
Location: Sarajevo BiH

Izazov?!

Post by Faris D »

ljudi su cudo pogotovo ova danasnja "omladina". evo kod nas je sad nagrada (dB Drag) JVC HU, za drugo 25Eura i 15Eura za trece. prva tri mjesta pehari, ostali diplome. kotizacija 1 konvertibilna marka ili ti 0,5 Eura. i sranje dode 9 takmicara. JBG tesko je izgubit i kako ces se onda hvalit kako imas 5KW samo naprijed. plus jos nazad najmanje 10KW po svakom wooferu....

ali nije bitno mi smo se malo druzili, rostilj raspalili, podjelili nagrade i eto. jel tako Dule?
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Izazov?!

Post by alex »

[QUOTE=caraudio.ba]ljudi su cudo pogotovo ova danasnja "omladina". evo kod nas je sad nagrada (dB Drag) JVC HU, za drugo 25Eura i 15Eura za trece. prva tri mjesta pehari, ostali diplome. kotizacija 1 konvertibilna marka ili ti 0,5 Eura. i sranje dode 9 takmicara. JBG tesko je izgubit i kako ces se onda hvalit kako imas 5KW samo naprijed. plus jos nazad najmanje 10KW po svakom wooferu....

ali nije bitno mi smo se malo druzili, rostilj raspalili, podjelili nagrade i eto. jel tako Dule?[/QUOTE]
možda naletimo po koji radio....hehe...i da upoznamo ekipu....:thumbup:
User avatar
Muh@
Registered user
Registered user
Posts: 745
Joined: Mon Mar 27, 2006 8:46 am
Location: Sarajevo
Contact:

Izazov?!

Post by Muh@ »

iduci event je 02.09 u Modrici , to je 10-ak KM od Samca pa se vidimo nadam se, ili krajem Septembra Tuzla...
dulegti
Registered User
Registered User
Posts: 348
Joined: Mon Apr 03, 2006 10:25 am
Location: Novi Sad,Srbija

Izazov?!

Post by dulegti »

[QUOTE=caraudio.ba]ljudi su cudo pogotovo ova danasnja "omladina". evo kod nas je sad nagrada (dB Drag) JVC HU, za drugo 25Eura i 15Eura za trece. prva tri mjesta pehari, ostali diplome. kotizacija 1 konvertibilna marka ili ti 0,5 Eura. i sranje dode 9 takmicara. JBG tesko je izgubit i kako ces se onda hvalit kako imas 5KW samo naprijed. plus jos nazad najmanje 10KW po svakom wooferu....

ali nije bitno mi smo se malo druzili, rostilj raspalili, podjelili nagrade i eto. jel tako Dule?[/QUOTE]
Tako je Mirza,bilo je dobro,samo jako malo ljudi...Sad kad znaju kakve su nagrade mozda ce ih malo vise doci...Ma samo kad je nama bilo OK,a za ostale...
165,6 dB
Image
Faris D
Registered User
Registered User
Posts: 307
Joined: Wed Jan 10, 2007 11:56 pm
Location: Sarajevo BiH

Izazov?!

Post by Faris D »

caraudio.ba = Faris
Muh@ aka http://www.caraudio.ba = Mirza

;)
dulegti
Registered User
Registered User
Posts: 348
Joined: Mon Apr 03, 2006 10:25 am
Location: Novi Sad,Srbija

Izazov?!

Post by dulegti »

[QUOTE=caraudio.ba]caraudio.ba = Faris
Muh@ aka http://www.caraudio.ba = Mirza

;)[/QUOTE]
Pardon,izvinjavam se.....
165,6 dB
Image
Post Reply

Return to “Sound Garage”