Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
pod povecalom: auto blic 
Author Message
Registered user
Registered user

Ma kojih 50 % opreme više, lexus spada u tu klasu i samim ti daje i košta kao navedeni trojac!!!!!!

Wed Sep 06, 2006 3:54 pm
Profile
Registered User
Registered User

[QUOTE=RippeR]ali opcenito nije bitno sto tko vozi!jer je kupljeno da vozi od tocke a do tocke b ...svak bira auto po svome ukusu.ako vise voli japanca uzet ce ga,ako voli njemca uzet ce njega...[/QUOTE]

Naravno u ukuse se ne ulazi...

Ali mislim recimo da tako neka ljestvica tipa Adacova ipak nesto vise govori. Objektivna je, radi na JAKO puno "kupaca", uracuna puno toga u obzir. Narocito zadovoljstvo kupaca. Naravno i ucestalost kvarova, pozive u servise, itd itd...

I onda reći da je recimo golf koji je po toj ljestvici totalna pusiona i uz to medu najskupljima u klasi, je "kvalitetan" i best buy je po meni smijesno...

Neka kaze kupio sam golf jer se meni svida i bok. Ja sam zadovoljan itd... Ali pricat okolo da je kupio "best buy", kvalitetan auto i tako dalje...:wallbash: :wallbash:

Wed Sep 06, 2006 5:36 pm
Profile ICQ
Registered User
Registered User

[QUOTE=hosse]uf, ajd da skratimo - NAJGORI SU!!!! Vaša pobjeda a svi ih želite ma koliko god skrivali to od sebe samih!!!!!!!!!!!!!!
[/QUOTE]

Ja nit smatram Golf najboljim u klase, a daleko od toga da ga smatram najgorim. Samo treba bit realan, danas ima jako dobrih kompakata i usporedbe su sve tjesnije. Sto je po meni OK, jer ce uskoro doc vrijeme da ces napokon kupovat auto prema izgledu, cijeni, zvuku motora i ostalim stvarima koje ti se svidjaju, a ne da kupujes auto jer je najkvalitetniji, a tebi beskrajno dosadan...

BTW, meni je VW prilicno nisko na listi zelja:whistling: Nemam stvarno nikavih razlog da lazem... Istina je da se ne bi ni najmanje zalio na IV GTI 1.8T, ali cijene ...

Wed Sep 06, 2006 6:02 pm
Profile
Registered User
Registered User

dajte molim vas kada ste vidili da neki auto koji je ajmo reci mazen i pazen ne valja??? znaci redovni servisi, nema ganjanja na hladno, malo izbjegavanje rupa itd! i sada cete reci ovaj valja a onaj ne... Ja npr kada sam kupovao auto prije 2 god nije mi padalo na pamet da kupim ista od vw-a jer eto ne zanimaju me takvi auti pogotovo zato jer svi imaju vise manje milijune km.

Wed Sep 06, 2006 6:39 pm
Profile
Registered User
Registered User

[QUOTE=Type X]dajte molim vas kada ste vidili da neki auto koji je ajmo reci mazen i pazen ne valja??? [/QUOTE]

Bolje da ti ne pricam... O alfi 147 od jednog frenda, cliu od drugog, itd itd... Strasno. A sve novi auti. I redovito SKUPO servisirani.

Wed Sep 06, 2006 7:08 pm
Profile ICQ
Registered User
Registered User

Type X wrote:
dajte molim vas kada ste vidili da neki auto koji je ajmo reci mazen i pazen ne valja??? znaci redovni servisi, nema ganjanja na hladno, malo izbjegavanje rupa itd! i sada cete reci ovaj valja a onaj ne... Ja npr kada sam kupovao auto prije 2 god nije mi padalo na pamet da kupim ista od vw-a jer eto ne zanimaju me takvi auti pogotovo zato jer svi imaju vise manje milijune km.

pa naravno da imaju kad su najbolji... guz, :res:

Thu Sep 07, 2006 2:38 pm
Profile ICQ WWW
Reply to topic   [ 66 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5