Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
pod povecalom: auto blic 
Author Message
Registered User
Registered User

[QUOTE=simic]pa kaj se jos prepucavate oko VW..!?!?
za nepovjerovat!
pa da postoji super auto u svakoj klasi koji je naj naj onda bi ga svi kupovali jer je to najbolje...na svakom se nađe mana koja i nekima nije mana, ali tebi smeta...to se zove ukus!
a sve je to stvar ukusai o ukusima se ne raspravlja...
zato, vozi brate mili kaj hoces samo se nemoj zaletit u mene...![/QUOTE]

nisi još vidio filmić?? a ti se ne moraš toga bojat. tvoj je diesel:laugh:

Tue Sep 05, 2006 11:54 pm
Profile
Registered User
Registered User

[QUOTE=black angel]odakle ja dolazim mladi mehaničari inače su prilično veliki fanovi golfova, ja sam osobno bila prilično ravnodušna prema njima, ali moram priznat da otkada sam na forumu i družim se s nekim ljudima iz tu prilično su me zarazili svojom anitpatijom prema golfovima, a i kad pogledaš iz nekog drugog kuta i ne vrijede baš onoliko koliko ih možda cijene neki
onima koji ih vole NHF ;)[/QUOTE]

:lol: :lol: :lol:

Pa logicno :lol: :lol: Mogu (moraju) vjezbat na njima :lol: :lol: :res: :res:

Wed Sep 06, 2006 12:22 am
Profile ICQ
Registered user
Registered user

ovi su se izvježbali jaaaaaako jaaaako puno jer su svaki od njih desetak rastavili barem sto puta, ali ako ih to veseli neka samo daju i uživaju....
tako su i mene naučili dosta toga oko auta..... tako da sam i ja ponešto vježbala na njima pa ne smijem biti baš pre zla :)

Wed Sep 06, 2006 12:31 am
Profile ICQ
Registered User
Registered User

Moje skromno misljenje je da nebi ljudi toliko mrzili vw-ove kada njihovi vlasnici nebi konstantno pokusavali uvjeriti ostatak svijeta da je to najbolji auto na svjetu...
Da vlasnici/fanovi odustanu, odustali bi i protivnici!

Wed Sep 06, 2006 12:14 pm
Profile
Registered User
Registered User

[QUOTE=black angel]da dobro me naučio, potrudio se namučio i na kraju i zarazio ( neki bi rekli otvorio oči ) :laugh:[/QUOTE]

A neki bi rekli zamracio ti um:laugh:

Wed Sep 06, 2006 12:17 pm
Profile
Registered User
Registered User

to Franca:

da ti kažeš da je tvoj tikaču najbolji na svijetu, nebi te pokusavao uvjeriti u suprotno..to ovisi od pojedinca..
ali isto tako slazem se sa hosse-om kad kaze da tu ima i malo ljubomore, jer 80% ljudi koji voze fiat, opel, hondu i sl. mahom starije modele, se upuštaju u te rasprave, tj. pljuvanja po VW..

Wed Sep 06, 2006 12:18 pm
Profile ICQ WWW
[QUOTE=simic]to Franca:

da ti kažeš da je tvoj tikaču najbolji na svijetu, nebi te pokusavao uvjeriti u suprotno..to ovisi od pojedinca..
ali isto tako slazem se sa hosse-om kad kaze da tu ima i malo ljubomore, jer 80% ljudi koji voze fiat, opel, hondu i sl. mahom starije modele, se upuštaju u te rasprave, tj. pljuvanja po VW..[/QUOTE]
istina za ovih 80% ljudi sto si rekao ali zato 99% vozaca VW tvrdi da u zivotu nisu imali nikakvih problema s autom da im trosi 4 litre (tdi naravno) u gradu i slicne fore
ja ne kazem da su svi golfovi smeca i to ali da mi 99% vlasnika kaze nikad nikakih problema nije imao sumnjam cisto jer to je ipak malo previse da samo 1% kupljenih je imalo neki problem jer se ne bi slozio?

Wed Sep 06, 2006 12:39 pm
Registered user
Registered user

pa nije baš tako , ali da je bolji od ostalih u klasi i praktično a o financijama kod kasnije prodaje da ne pričamo, no nema smisla se raspravljati oko toga!!!!!!!!!!

Wed Sep 06, 2006 12:59 pm
Profile
Registered User
Registered User

[QUOTE=hosse]pa nije baš tako , ali da je bolji od ostalih u klasi i praktično a o financijama kod kasnije prodaje da ne pričamo, no nema smisla se raspravljati oko toga!!!!!!!!!![/QUOTE]

A po cem je to bolji, ako se moze znat?

BTW Po ADACu (koji bi trebao nesto znacit) su VWom vlasnici JAKO nezadovoljni. Ne znam jel si upucen u to? Ako jesi kako to komentiras?

Wed Sep 06, 2006 1:07 pm
Profile ICQ
Registered User
Registered User

[QUOTE=hosse]pa nije baš tako , ali da je bolji od ostalih u klasi i praktično a o financijama kod kasnije prodaje da ne pričamo, no nema smisla se raspravljati oko toga!!!!!!!!!![/QUOTE]

Po cemu je bolji? I financije su na klimavim nogama. Golf zna bit i preko 2k eura skuplji prilikom kupnje novog. A bas da ce za 6-7 godina vrijedit 2k eura vise od Focusa? Sumnjam.

Wed Sep 06, 2006 1:26 pm
Profile
Registered user
Registered user

uf, ajd da skratimo - NAJGORI SU!!!! Vaša pobjeda a svi ih želite ma koliko god skrivali to od sebe samih!!!!!!!!!!!!!!
A po ADACU su najbolji japanci, i to se slažem jer sam vozio 1, ali općenitio .........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wed Sep 06, 2006 1:27 pm
Profile
Registered User
Registered User

ali opcenito nije bitno sto tko vozi!jer je kupljeno da vozi od tocke a do tocke b ...svak bira auto po svome ukusu.ako vise voli japanca uzet ce ga,ako voli njemca uzet ce njega...

Wed Sep 06, 2006 1:46 pm
Profile
Registered User
Registered User

[QUOTE=Outlaw]A po cem je to bolji, ako se moze znat?

BTW Po ADACu (koji bi trebao nesto znacit) su VWom vlasnici JAKO nezadovoljni. Ne znam jel si upucen u to? Ako jesi kako to komentiras?[/QUOTE]

Ma Outlaw nije to uopce bitno,niti sto je po Autobildu npr. Hyundai daleko ispred VWa i dosta svaba,nemos to objasnit nekom balkancu kojem je narodno vozilo svetinja.

[QUOTE=hosse] Vaša pobjeda a svi ih želite ma koliko god skrivali to od sebe samih!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

:lol: :lol: :lol: :lol:

Wed Sep 06, 2006 1:54 pm
Profile
Registered user
Registered user

Nije ovdje balkan u pitanju, pogledaj malo cijena na zapadu općenito!!!!!

Wed Sep 06, 2006 2:15 pm
Profile
od kada je cijena mjerilo bilo cega?
i na zapadu se placaju goleme cijene samo da bi se dobio brand (bmw/merc/audi) dok za cijenu recimo jednog BMW imas Lexus u istoj klasi koji ima bar 50% vise opreme za istu ili nizu cijenu no Lexus u njemi nema bas neku prodaju jer je u Europi jos uvijek bitan jako taj brand...
dok u recimo americi je stvar Lexus VS BMW/merc/audi malo drugacija :)

Wed Sep 06, 2006 3:38 pm
Reply to topic   [ 66 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next