VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Locked
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

evo došlo vrijeme da i ja svoje počnem slagat, makar nije dovršeno sve i rekao sam da ću staviti kad gepek bude gotov ali i to će 2 tj biti gotovo, makr već i sad izgleda više nego dovršen dovršen

otpočnimo sa shemom di će se sve vidjeti

Image

shema 2007



Image

STEG K -serije aka. Dumping madafaka



Image Image Image

Cobalt - zvjeri



Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

ukratko sve Connection najjača serija Sonus
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by G@RO »

nosi se hobi na posao ha? :)
super su ti komponente sminkeru :vamp:
Pozdrav!
G@RO
VooDoo

instalacija part II - instalacija

Post by VooDoo »

dakle sad dio na koji sam ponosan jer sam ga u potpunosti radio sam - je da mi je trebalo sve skupa cca 30 sati ali išao sam pedantno, po pravilima, po sistemu jednom al " kak Bog zapoveda " :laugh:


KABINA I VRATA !!

Image Image Image

snake skin svi kablovi full ( cca 35+ metara ), vezice svakih par cm


Image Image Image

Image Image Image

skinuta su sjedala, donji dio armature, srednji dio oko ručne i mjenjača, sve plastike koje su dolje u autu, pa jedan tepih pa tepih tapecirung, pa tvornički dumping, pa je očišćen lim pa tek onda se pristupa početku rada s polaganjem instalacije



Image Image Image

ima još gro slika ali svaka samo prikazuje agoniju pedantne instalacije


Image

i na kraju je sve poklopljeno kao da nikad ništa nije ni dizano - e to je bome bilo umjeće za napraviti



DIO OKO MOTORA !!

Image Image Image

Image Image Image Image

sve uredno po PS-u
VooDoo

Instalacija part III - Vrata - kick paneli

Post by VooDoo »

Dakle vrata odnosno kick paneli modificirani su u odnosu na prošlu sezonu i sada su napravljeni onako kako to treba izgledati, moje djelo su distance za zvučnike i prvotna ideja panela i bušenje rupe koje mi je oduzelo 10 godina živaca ( svaki pmak sam morao stavljati panel na vrata pa gledati di još pobrusiti ) - ostatak umjetnosti i perfektnog rada uključujući id dampiranje djelo je Saše iz Audio Concepta, posao je odrađen u najmanju ruku vrhunski !!


Image Image Image

vrata u Fabiji tvornički su napravljena perfektno, lim se šerafi na vrata i kad se zatvori čini jednu dobru kutiju ( ne full kompresiju ali jednu jaaako dobru kutiju da ), ne moram ni govoriti da je distanca ušerafljena na lim i na taj način zvučnik ima svoju kutiju odnosno lupa u vrata a ne u panel ( tapecirung )


Image Image Image

dampiranje 5kg BRAX paste i 8 ploča Dynamite ( ne znam koja serija onaj kockasti )


Image Image Image

namazna je i vanjska strana, distanca je ušerafljena i namazana crnim siloknom da nebi bilo nismo znali, i zanje ab-izolir-cange :lol:


Image Image Image

Image Image Image

dorada panela i dodatno učvršćivanje i zatvaranje rupa


Image Image Image

Image Image Image

potapecirano umjetnom brušenom kožom koja je full slična orginalnom materjalu u autu, djelovi su spojeni i paneli su potapecirani bez greške, bez rezanja, bez bora - jedno rječju PERFEKTNO !!
Last edited by VooDoo on Tue Jun 19, 2007 11:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by tarantula »

Svaka čast majstore!:res:

A kako to tek svira!!! Hebeno!!!:wee:
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by walbandon »

hajde ljudi pricekajte sa komentarima malo, dajte da covjek sve stavi gore...inace..rispekt
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Dinac
Registered User
Registered User
Posts: 1504
Joined: Sat Feb 11, 2006 10:44 am
Location: Zagreb
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Dinac »

kaj je je , sve prof. obavljeno , a i zato se vidi rezultat :notworthy:
VooDoo

Instalacija part IV - A stupovi

Post by VooDoo »

A - supovi su u potpunosti rađeni kod Saše u audio Conceptu, napravljeni su tako da kad ih i iskusni u emmi vide pitaju se kak je ovo uspio napraviti, ulavnom Saša :res: :notworthy: :notworthy: :res:


Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image


eto to je to za danas, gepek ću staviti kad mi saša završi gornji dio, a slike kak izgledaju paneli u autu i kak izgledaju a stupovi u autu ću sutra staiti kad poslikam
Giz
Registered User
Registered User
Posts: 1794
Joined: Sat Feb 11, 2006 11:45 pm
Location: Zaprešić

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Giz »

Super složeno.. Svaka čast... Puno je tu volje i truda.
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

Giz wrote:Super složeno.. Svaka čast... Puno je tu volje i truda.


daj me ne jebi, jedna rečenica :lol: daj malo mašte neču ti uzeti za zlo, svaka kritika pa i onda negativna tjera čovjeka da napravi nešto bolje i da dođe do nekih pamtnih zaključaka, znam da nisu sve slike gore pa ću ti dat vremena da do kad stavim sve slike bude malo više teksta :lol: :lol: puno više
Giz
Registered User
Registered User
Posts: 1794
Joined: Sat Feb 11, 2006 11:45 pm
Location: Zaprešić

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Giz »

Ne ozbiljno... Cijenim trud. Apsolutno nikada na to neču nešto loše reči iako je možda nešto i lošije napravljeno. To što ja podjebavam se dešava zbog sasvim drugih stvari. Gledajuči ove slike mi je drago da si si dao toliko truda i to respektiram. Sustav če biti kad se složi do kraja definitivno u samom vrhu. O tome nema govora.
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Outlaw »

A sto je bilo s Alianteom??
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

Outlaw wrote:A sto je bilo s Alianteom??


ode Tarantuli ko da ga nikad nije ni bilo, Peerless mi je prirasao srcu nekako - a i 15.000+ kn u minusu mi je reklo da se malo opametim i izađem iz svjeta mašte u svjet zbilje :wallbash:
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

kaj se tiće gepeka za sad je nedovršen i ovije dvije ga čuvaju i nedaju nikom da zaviri unutra tak da ga niko nije mogao poslikati osim ovako iz daljine

http://imageshack.us
Last edited by VooDoo on Tue Oct 16, 2007 12:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Outlaw »

[QUOTE=VooDoo]ode Tarantuli ko da ga nikad nije ni bilo, Peerless mi je prirasao srcu nekako - a i 15.000+ kn u minusu mi je reklo da se malo opametim i izađem iz svjeta mašte u svjet zbilje :wallbash:[/QUOTE]


IMHO definitivno nisi pogrijesio. Ako vec nisam tebi onda rekao (a mislim da i jesam), pitaj Vipera sto sam rekao kad si kupio Aliante. Uglavnom da mislim da ces se razocarat i ostavit svoj sub. Jer onaj tvoj sub (meni bar) svira odlicno i koliko sam cuo Aliante, bolje od Aliantea.
Locked

Return to “Instalacije članova”