ni jedne nema bolje od nase policije..

Post Reply
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Vla@do »

ja sam prosao desno za Jusice pa od popisa nije bilo nista....al zato dok sam se okreto je stajao neki....golf,passat tako nesto...policijski nije...nalje i boju nema:laugh:
presretač sumnjam al ovi iz auta su pričali da je blicnulo kad smo se okretali...pitaj Boga saznat ćemo:laugh:
a ono stopanje i sve to...stvarno komedija...nasred autoputa...:lol: :lol: :lol:
ma :res: svima njima i nek popiju i kojeg pivkana od nas da ne spavaju samo kad treba intervenirat a ne zahebavat ljude:wallbash: :bash:
a i ko sto je V12sound rekao...natjecanje jel tako?:)
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Pharaon »

[QUOTE=denister]bilo je govora:laugh: :laugh: :laugh: citaj dimsi ce napraviti rekord u hr:vamp:[/QUOTE]

nisi napisao u cemu :D :whistling:
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Vla@do »

[QUOTE=Pharaon]nisi napisao u cemu :D :whistling:[/QUOTE]

mogu ja mogu ja?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
bantic
Newbie
Newbie
Posts: 97
Joined: Sat Jan 27, 2007 1:40 pm
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by bantic »

[QUOTE=Zeljko_M]Kao sto vec vacina zna, meet u Rijeci je propao.. ili nije?
Kritika sa moje strane ide "organizaciji".
Znalo se da je na "Rupi" zaista hladno i glupo je bilo ici tamo. Mislim da bi meet trebao biti zamisljen kao "stacionirano", a ne vozikanje po zupaniji.
Pljuska.[/quote]
U ime organizacije:
znalo se da je na Rupi hladno i glupo je bilo ici tamo - slazem se ali da li je bilo i jedno drugo parkiraliste koje bi moglo primiti toliko automobila? NIJE
i neka parkiralista za koja smo trazili dozvolu (pvt vlasnistvo) bi nam bila premala!

Sto se tice "zeca", onaj tko je prvi naletio trebao je javiti da se kuha sranje (suvozac recimo), ali ajde, to je jos samo jedna skupa skola..
Da vidim, bilo je sigurno 200 auti? 250 mozda? Neka me natko ispravi, ali zgodno mi zvuci 250.

plan je bio: Kolega i ja idemo prvi do naplatnih, vidimo sta ima i ako nije problem javljamo da se krece, a ako je problem kombiniramo :vamp:
nazalost pojavilo se par nenormalnih koji nisu htjeli slusati pa su se k'o babe poceli pripremati za pokret, a na moje pitanje "čemu? pa čekaj svih" odgovor bi bio "pa da izbjegnem guzvu!". htio sam ih strijeljati!

[QUOTE=V12 Sound]BTW bas spremam jedno pisamce za Roberta Misana (nacelnika prometne policije) kojeg ste jucer i mogli vidjeti u akciji (frajer iz bijelog Golfa 3 sa madezom na obrazu i kamerom oko vrata...)
http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285E286328602863285A28582858285B28632889289D289C289728632863285E2861285C285F285C28632863286328582863P[/QUOTE]
koliko sam upoznat Mišan vise nije nacelnik prometne nego ima neku drugu ulogu. tako je bar bilo prije par mjeseci kad smo bili na razgovoru s "pravim" nacelnikom prometne.


[QUOTE=Zeljko_M]Gledajuci sa druge strane, da trebali su/smo ih obavijestiti, pa da dodju i Policjoti sa svojim "pilama". mozda bi se dogovorili za ugradnju kakvog SQ sistema za presretace, ha ha.[/QUOTE]
budi ozbiljan. nismo svi mala djeca i znamo sto je najbolje napraviti. dvojica su vec bili na razgovoru s gospodinom Jelićem iz prometne policije i njegova je izjava bila tipa "nema nikakvih problema. uopce se ne trebate prijavljivati za okupljanje. samo nemojte raditi probleme u prometu."


BTW organizacija je sa ct foruma. u principu su sudjelovala 3-4 clana s ct-a i Eleven koji je na ostalim forumima i koji je izvijestio 50% foruma o mitingu, autor flajera i karte :)
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by walbandon »

sve na pismeno traziti...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
lomax
Registered User
Registered User
Posts: 472
Joined: Sun Mar 26, 2006 8:04 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by lomax »

trebali smo napravit meet tocno gdje su nas stopali.mjesta koliko hoces i oni koji su se htjeli spanat su se mogli bez frke utrkivat do mile volje.i jos bi nas cuvala murija.
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by kill »

evo cujem da je bio drot u civilnom autu snimao polukruzno okretanje, kojeg nije bilo??? :vamp:
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Vla@do »

[QUOTE=kill]evo cujem da je bio drot u civilnom autu snimao polukruzno okretanje, kojeg nije bilo??? :vamp:[/QUOTE]


to se i meni ucinilo....zadnji sam prosao...i blicnulo je....
iako se nisam okrenuo:):vamp: :vamp:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by denister »

[QUOTE=Pharaon]nisi napisao u cemu :D :whistling:[/QUOTE]
ma to općenito bilo je govora,sve je rekla kazala....
2bantic:robi je i dalje nacelnik prometne policije...
Image
mt47000
Registered user
Registered user
Posts: 870
Joined: Thu May 04, 2006 2:38 pm

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by mt47000 »

UAAAAAAAAAAAA, ja sam bas gledo tamo na naplatnima. Kakav mrtvi prekrsaj, pa isprekidana je linija, a nema znaka za zabranu polukurznog. Sjedio sam u pandi... jupiiiiiii, upozno elipu, predobro... A ovo sa murjom, neznam..., kasnije u kostreni stoje na parkingu i bleje a onaj decko sta ima 5 gtia crvenog kao guzi trebu na haubi, mi se slozili... Mi smo na kraju zavrsili u nekim bircevima u gradu, dosli doma u 6... jebeno je bilo, idem u subotu u rijeku van...

Evo par fotki...

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Penis bonus, pax in domus!
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by kill »

cujem da su slovencu urucili kaznu na licu mjesta, valjda jer njemu nemogu slat doma, znaci misle urucit svima?
FIAT Tipo 2.0 16v ie
mt47000
Registered user
Registered user
Posts: 870
Joined: Thu May 04, 2006 2:38 pm

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by mt47000 »

[QUOTE=kill]cujem da su slovencu urucili kaznu na licu mjesta, valjda jer njemu nemogu slat doma, znaci misle urucit svima?[/QUOTE]

[QUOTE=mt47000]UAAAAAAAAAAAA, ja sam bas gledo tamo na naplatnima. Kakav mrtvi prekrsaj, pa isprekidana je linija, a nema znaka za zabranu polukurznog. Sjedio sam u pandi... jupiiiiiii, upozno elipu, predobro... A ovo sa murjom, neznam..., kasnije u kostreni stoje na parkingu i bleje a onaj decko sta ima 5 gtia crvenog kao guzi trebu na haubi, mi se slozili... Mi smo na kraju zavrsili u nekim bircevima u gradu, dosli doma u 6... jebeno je bilo, idem u subotu u rijeku van...

[/QUOTE]


nemre ti kaj napisat, dode ti, odes na sud i kazes tamo nije bila puna linija....!!!
Penis bonus, pax in domus!
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by kill »

kakve veze ima isprekidana linija sa polukruznim okretanjem na autoputu :wallbash:
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Vla@do »

[QUOTE=kill]kakve veze ima isprekidana linija sa polukruznim okretanjem na autoputu :wallbash:[/QUOTE]

bome ni meni nije jasno
iako je to onaj mali dio prije samih kućica....neznam:) neću se mješat jer neznam:lol: :lol: :lol:
al da su us*ali sve jesu:wallbash:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
mt47000
Registered user
Registered user
Posts: 870
Joined: Thu May 04, 2006 2:38 pm

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by mt47000 »

[QUOTE=kill]kakve veze ima isprekidana linija sa polukruznim okretanjem na autoputu :wallbash:[/QUOTE]


pa nesmijes se polukruzno okrenut na savskoj recimo jer je puna linija, a tamo nije bila, i to je to...
Penis bonus, pax in domus!
Post Reply

Return to “AK-Omisalj”