ni jedne nema bolje od nase policije..

Post Reply
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Zeljko_M »

Kao sto vec vacina zna, meet u Rijeci je propao.. ili nije?
Procurila je informacija da ce sva ekipa koja je zapisana od strane policije primiti cestitku na dvije tisuce kuna, zbog polukruznog okretanja na auto casti.. Nije fer.. ili je?

Svejedno, sljedeci meet bi se mogao organizirati u drzavnom zatvoru (predlozio Kris), jer ne vjerujem da ce svi platiti kaznu.
Ako zamolimo ministra mozda nas sve strpa u isti zatvor, i na isti datum (meet he he) pa cemo se bar lijepo druziti.

Tesko je vjerovati da ce kazne stic jer nista nismo potpisali, ali glasina je tu..

U svakom slucaju, hvala ekipi koja je napravila tolike kilometre i dosla u Rijeku, duzni smo im bar "masni".

Kritika sa moje strane ide "organizaciji".
Znalo se da je na "Rupi" zaista hladno i glupo je bilo ici tamo. Mislim da bi meet trebao biti zamisljen kao "stacionirano", a ne vozikanje po zupaniji.
Pljuska.

Sto se tice "zeca", onaj tko je prvi naletio trebao je javiti da se kuha sranje (suvozac recimo), ali ajde, to je jos samo jedna skupa skola..
Da vidim, bilo je sigurno 200 auti? 250 mozda? Neka me natko ispravi, ali zgodno mi zvuci 250.

250 auti * 2000 kuna = pola milijuna kuna u drzavni proracun, WOW, ponosan sam na svoj doprinos drzavi..

Toliko sa moje strane, napisat cu jos stogod kad se probudim..
Last edited by Zeljko_M on Sat Jan 27, 2007 4:14 am, edited 1 time in total.
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by kill »

otkud je procurila?

nema teorije da ce im netko to platit, no fuckin way.
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Rain
Registered User
Registered User
Posts: 345
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:39 pm
Location: Zagreb
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Rain »

moze info o cemu je uopce rijec?
da nisam radio sinoc do kasno dosao bi do RI pa me zanima kaj sam propustio
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by walbandon »

rekao mi slepii da su vas sve redom stopali i pitali dokumente...i da su opet imali isprintano sa hra weba ..damn, dajte, ako ima koji ovdje, fuck off, nitko se nije ganjao(to vjerujem jer ste bili u fucking koloni),..
moj prijedlog..slijedeci put probajte plavce ukljuciti u to, pripremiti rutu, zamoliti za pomoc, u biti, nemam pojma...stoka
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Zeljko_M »

[QUOTE=walbandon]rekao mi slepii da su vas sve redom stopali i pitali dokumente...i da su opet imali isprintano sa hra weba ..damn, dajte, ako ima koji ovdje, fuck off, nitko se nije ganjao(to vjerujem jer ste bili u fucking koloni),..
moj prijedlog..slijedeci put probajte plavce ukljuciti u to, pripremiti rutu, zamoliti za pomoc, u biti, nemam pojma...stoka[/QUOTE]

Da, cuo sam da su imali nesto isprintano, ali ne vjerujem da ce ci na taj nacin loviti djecu..

Gledajuci sa druge strane, da trebali su/smo ih obavijestiti, pa da dodju i Policjoti sa svojim "pilama". mozda bi se dogovorili za ugradnju kakvog SQ sistema za presretace, ha ha.
Ovako su se osjecali nepozvani pa su nam morali pokazat da ipak znaju doc, popricati sa nama. Pokazali su interes za nase automobije, pogledali ih i bez puno prise ce upoznali sa nama. ha ha

Sto se kolone tice, bilo je nekih "satelita". Netko da je doletio muriji sa 180kmh.. shame..
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Zeljko_M]Da, cuo sam da su imali nesto isprintano, ali ne vjerujem da ce ci na taj nacin loviti djecu..

Gledajuci sa druge strane, da trebali su/smo ih obavijestiti, pa da dodju i Policjoti sa svojim "pilama". mozda bi se dogovorili za ugradnju kakvog SQ sistema za presretace, ha ha.
Ovako su se osjecali nepozvani pa su nam morali pokazat da ipak znaju doc, popricati sa nama. Pokazali su interes za nase automobije, pogledali ih i bez puno prise ce upoznali sa nama. ha ha

Sto se kolone tice, bilo je nekih "satelita". Netko da je doletio muriji sa 180kmh.. shame..[/QUOTE]

To smo bili mi sa Pandom :whistling: :lol:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
lajchi
Registered User
Registered User
Posts: 1911
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:54 pm
Location: Čakovec

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by lajchi »

Fora kak su štrumfeki počeli forume čitati :D
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Zeljko_M »

Ma neide panda toliko. uostalom, panda je bila iza mene, right?
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by walbandon »

ja sam cuo da je panda nahebala zbog HUGE RIMS, jel to istina?
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by terrordrome »

To je banana teška. A dobro zašto se uopće odlučilo ići za Kostrenu? Vjerojatno jer je u Rupi bilo kao u Sibiru...Ja sam krenuo prvi put na meet i njesra. BTW kako je to završilo, jeste se našli svi poslije negdje?
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by walbandon »

pa, sta se nije i prvi put islo djir na kostrenu?
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Zeljko_M »

Jesmo, u kostreni, a tamo su nas cekale dvije marice i nesto puntica. bilo je saljivih situacija.. Recimo kad je tip sa alfom pretjecao maricu..
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by terrordrome »

Dobro dođe nešto tako za prekinut rutinu (mislim na komične situacije sa murijom) ali nadam se da će drugi put sve ispast malo bolje. A ja se nabrijao jučer...
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10346
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by davor-ri »

[QUOTE=Zeljko_M]Da, cuo sam da su imali nesto isprintano, ali ne vjerujem da ce ci na taj nacin loviti djecu..

Gledajuci sa druge strane, da trebali su/smo ih obavijestiti, pa da dodju i Policjoti sa svojim "pilama". mozda bi se dogovorili za ugradnju kakvog SQ sistema za presretace, ha ha.
Ovako su se osjecali nepozvani pa su nam morali pokazat da ipak znaju doc, popricati sa nama. Pokazali su interes za nase automobije, pogledali ih i bez puno prise ce upoznali sa nama. ha ha

Sto se kolone tice, bilo je nekih "satelita". Netko da je doletio muriji sa 180kmh.. shame..[/QUOTE]


mozda je zato onaj lik (ruske wtf )inzistirao da se napravi popis tko ide...mozda je on undercover drot:vamp:
Last edited by davor-ri on Sat Jan 27, 2007 11:53 am, edited 1 time in total.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Djuro

ni jedne nema bolje od nase policije..

Post by Djuro »

U svemu ovome mi jedino nije jasno dal' ste se vi stvarno okretali po autoputu (sto mi se cini poprilicno ne vjerojatno s obzirom na 200 automobila) il' su vam to napisali zato sto im se 300Kn za pojaseve cinilo malo? wtf
Post Reply

Return to “AK-Omisalj”