Lockali su nam thread ....

kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Lockali su nam thread ....

Post by kill »

V70 2.5 R 300ks ;)

al kad vidim jedan stariji 1.7t sa 120 i kusur konja,to mi je malo smijesno :D makar opet,takve masine rade bar 250kkm.

u biti samo R modeli imaju neku pravu snagu,inace dosta "malo" izvlace iz kubikaze.

@v12

pa hebemu mater,valjda ce se dobar vozac osjecat sigurnije u jacem nego u slabijem autu?

i to sto imas 200+ kljuseta pod haubom ne znaci da ces divljat i ugrozavat sebe/obitelj/ostale sudionike u prometu...

za napravit sranje dosta ti je i 50 ks.

speed doesn't kill people,people kill people :)
Last edited by kill on Fri Dec 15, 2006 7:53 pm, edited 1 time in total.
FIAT Tipo 2.0 16v ie
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Lockali su nam thread ....

Post by grimreaper »

[QUOTE=kill]V70 2.5 R 300ks ;)

[/QUOTE]

Ja pricam o V70 MkI.
Tko rano rani, sam u nju upada
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by Pharaon »

sada treba priznat da je izgubio raspravu od 17godisnjaka bez vozacke :lol: :D
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by V12 Sound »

[QUOTE=kill]V70 2.5 R 300ks ;)

al kad vidim jedan stariji 1.7t sa 120 i kusur konja,to mi je malo smijesno :D makar opet,takve masine rade bar 250kkm.

u biti samo R modeli imaju neku pravu snagu,inace dosta "malo" izvlace iz kubikaze.

@v12

pa hebemu mater,valjda ce se dobar vozac osjecat sigurnije u jacem nego u slabijem autu?

i to sto imas 200+ kljuseta pod haubom ne znaci da ces divljat i ugrozavat sebe/obitelj/ostale sudionike u prometu...

za napravit sranje dosta ti je i 50 ks.

speed doesn't kill people,people kill people :)[/QUOTE]

Da ali sta je previse je previse...
Jesi vozio ili mozda bio suvozac u starom 1,7 T ? Jebo sliku svoju ako neide priblizno kao moja Fiesta RS :whistling: ma vidit cete ustvari za koji tjedan....
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Pharaon]sada treba priznat da je izgubio raspravu od 17godisnjaka bez vozacke :lol: :D[/QUOTE]

:lol: :lol: :lol: :whistling: :lol: :lol: :lol:
Ma kakve si ti argumente dao ??? Spomenuo si nekog BMW-a od strica i to je to...a sta mislim o BMW-u koji nije barem 35 sam ti jos jucer objasnio...
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by Pharaon »

[QUOTE=V12 Sound]:lol: :lol: :lol: :whistling: :lol: :lol: :lol:
Ma kakve si ti argumente dao ??? Spomenuo si nekog BMW-a od strica i to je to...a sta mislim o BMW-u koji nije barem 35 sam ti jos jucer objasnio...[/QUOTE]



jebi ga jedino sto se ja sjecam tvog argumenta da to trosi puno... ali ne pricamo o ekonomicnosti... onda si nes spominjao da je trom.. cuj mozda nije brz ko neka makina koja ima xxx kila manje i za trke je, ali ta makina nije obiteljsko auto, evo daj me onda podsjeti zasto nebi mogao biti obiteljsko auto od 200HP, i nemoj spominjat opet volva, jer nisi napisao da volvo nije obiteljsko auto nego da ni jedno ne moze biti ;), evo primjerom BMW-a da ne idem traziti dalje slicna sranja
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by V12 Sound »

Ako se ne varam spominjao si da je to BMW serije 5 a kao sto sam vec napisao to su tromi auti tako da njihova ponuda motora i pocinje sa 150+ konja jer samo takvi motori mogu i pokretati aute od tonu i pol...dok im sportskije verzije idu do 4000 ccm - je li to po tebi obiteljsko vozilo ?:laugh:
Kazaljka potrosnje obrnuto proporcionalno ide kazaljci kilometar sata:whistling: :laugh: - pravo obiteljsko vozilo :lol:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by Pharaon »

[QUOTE=V12 Sound]Ako se ne varam spominjao si da je to BMW serije 5 a kao sto sam vec napisao to su tromi auti tako da njihova ponuda motora i pocinje sa 150+ konja jer samo takvi motori mogu i pokretati aute od tonu i pol...dok im sportskije verzije idu do 4000 ccm - je li to po tebi obiteljsko vozilo ?:laugh:
Kazaljka potrosnje obrnuto proporcionalno ide kazaljci kilometar sata:whistling: :laugh: - pravo obiteljsko vozilo :lol:[/QUOTE]


cuj odmah napomena.. u ovo raspravu nije bilo niti govora o potrosnji niti govora o vozacevoj sposobnosti.. nego si ti rekao da auto od 200HP ne moze biti obiteljsko.. kakve veze ima sto trosi u ovoj raspravi, druga stvar je sto nas standard ne dopusta nama takav luksuz, ali opet napominjem to se ovdije ne raspravalja.. i vec sam rekao auto ima tonu i pol.. ali na cemu ju je dobila?? pa nisu mu serijski ugradili od iza cigle da bude tezi nego radi komforta i sigurnosti i opet mogu reci da 528 ma koliko kila i konja prestize jednostavno bolesno ima jebenu udobnost, po potrebi moze se stisnut po kmh i do 250 i jebi ga to je obiteljsko auto, nije mozda brz ko volvo s toliko konja, ali mu to nije namjena, a kome je i to pretromo ima jacih motora... valjda kuzis na sta ciljam, a to sto trosi nema veze da je obiteljsko, samo znak da nije one plitka djepa ;)
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by V12 Sound »

Ajde da postavim protupitanje :

Da li je i Fiesta RS Turbo ili Punto GT po vama gradski autic ?

Odgovor sa Da ili Ne...''mozda'' ne prihvacam...
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by Pharaon »

[QUOTE=V12 Sound]Ajde da postavim protupitanje :

Da li je i Fiesta RS Turbo ili Punto GT po vama gradski autic ?

Odgovor sa Da ili Ne...''mozda'' ne prihvacam...[/QUOTE]


ne.. gradski autic je po meni da malo trosi i da ga je sto lakse zaparkirat.. gledajuci danasnje guzve i sve, snaga nije potrebna jer stvarno guzve su uzasne... tako da ne vrijedi imati i makinu od 10000 konja
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Lockali su nam thread ....

Post by kill »

jedna stvar je velicina/klasa/namjena automobila,a druga je snaga.

Fiesta i Punto jesu gradski automobili.

Druga stvar je sto bas i nije prakticno imat auto od 130-160 konja za iskljucivo gradsku voznju.
FIAT Tipo 2.0 16v ie
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by V12 Sound »

E isto tako ni Volvo 850 T5 R nije obiteljski auto... cappyschi ?:laugh:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

Lockali su nam thread ....

Post by Pharaon »

[QUOTE=V12 Sound]E isto tako ni Volvo 850 T5 R nije obiteljski auto... cappyschi ?:laugh:[/QUOTE]


ajme ja cu se ubiti... KADA SAM JA REKAO DA JE TO OBITELJSKO AUTO???? NIKADA... jbte to sam ti jos i jucer rekao.. nisu svi auti preko 200 obiteljski.. nego sam samo rekao da se ne slazem da nijedno auto preko 200HP nemoze biti obiteljsko.. brkas pojmove...
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Lockali su nam thread ....

Post by kill »

vi brkate namjenu auta i snagu motora :whistling:
FIAT Tipo 2.0 16v ie
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

Lockali su nam thread ....

Post by Alien »

Alo Ljudi...
Zabrijali ste!!!
Chill out!
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
Post Reply

Return to “AK-Omisalj”