Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Locked
kyzo
Registered User
Registered User
Posts: 248
Joined: Sun Sep 10, 2006 11:15 am
Location: Zagreb

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by kyzo »

Brišem svoj post, jer mi se fakat nema smisla prepucavati, s puno sam ljudi trgovao,sa svima imam dobra iskustva, oni to mogu i potvrditi...
Last edited by kyzo on Mon Nov 06, 2006 12:44 pm, edited 1 time in total.
[url=http://"http://www.me2everyone.com/204892"]Auto[/url]
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alien »

F-toyo: Kupio od njega Paju 6700, radio je bas ono što je covjek pricao za njega, sve pet, sve super.

zero_q1:
Kupio elipse od njega MX 69.3, nikakvih problema nije bilo s njima, sve 5
Jedan kond je od njega isto tako, radi bez beda vec duuugo vremena

zeljac:
Kupio Pioneer pojačalo, radilo je super, bet greške, kasnije sam ga prodao frendu i dalje radi bez problema
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Alesi]Čudno da ste u Veliki Gorici imali sa pojačalom preko 150 db i neznam koliko burpeva prije ste ga zapalili. U Veliki Gorici je dobijo novac dečko koji je došal po pojačalo, nije dobijo sve zato jer ni imal novca da mi vrati razliko. ja sem mu nudijo 200 eura. Rekao sam da idemo nekam promenit, a je rekao da se vam žuri. Dogovoreno je bilo, da razliko dobi, kod mene u dučanu. Ali do dan dans nije nikog bilo. Ja vam pa nisam kriv, ako ste vi bili u Lj ali mene nije bilo. Kad se vidimo, čete dobit pare, ako se vam žuri znate gje imam dučan.

Pa da ti još nešto rečem, vidio sam kako ste radili sa pojačalom u Veliki Gorici, Promenili Alpine 9855 za neki drugi Alpine, koji je imal jače izlaze, kako ste naštelali gain. Da ne govorimo o aku., koje ste imali,... I ti mene jebeš za garancijo ovdje...[/QUOTE]

Ales ajde da skratim - cifra koju moras vratiti nije par eura vec 500 + eura...skoro pa 600...popravak pojacala je dosao 550 eura :censored:
A vjeruj mi da ces taj novac dati !:bash:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Brucci »

Ronis - o covjeku mogu reci sve naj, naj. Jedan dan narucim, drugi dan mi Intereuropa zvoni na vrata. RESPECT

Herman - takodjer sve naj, nikada niti jedan problem. Jednom sam frendu nabavio Lightning Audio Bolt sub preko njega. Sub je riknuo (najvjerojatnije zbog pojacala), a Herman je kroz par dana poslao novi. S obzirom da na subove i zvucnike nema garancije, maksimalni respect.
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

[QUOTE=Type X]slusaj frende
jeli se ti sjecas svoje neke racunice koju si izracunao za DDV ??? na papiru od IVE (ili kako se to vec zove) je pisalo 200€ DDV,a po toj tvojoj racunici ti si nam rekao da trebamo dobiti 165€ i posto su nam trebali novci smo i uzeli i opet nisi imao sve nego samo 150. i to sto kazes da si mi nudio 200€ objesi macku o rep, a ovoga tvoga posta cu se sjetiti malo cesce i u nadi da neces biti negdje pored mene:whistling: :bash: :censored:

Če mo se mi nač, neboj se! Pa čemo popričat. Pogledaj si na račun 200.000 košta pojačalo brez DDV + 20% DDV razlika(40.000) ti izpadne 240.000. Ja ti nisam kriv da vi neznate brojit DDV. Vi ste brojili od 240.000 - 20% DDV poslje izpadne 200 eura. Ali u vaši i naši državi i vaši samo da vi imate 22% poreza, se broji isto. Idi neku kod vas u dučan i ti naj izbroji!

Če želiš odbrojit 20% od cene sa DDV pomnoži sa 16,666666666666 i poslje podeli sa 100 i češ dobit povrat. Ti još sto nije jasno. Možem ti još ja prilemit račun ovdje ako si ga možda izgubijo!

oko novca, imal sam 200 eura jedan put po 100 i 2× 50, i ti mi nisi imal za vrati i ja nisam imal sitnice, REKAO SAM TI DA IDEMO NEKAM PROMENIT, REKAO SI MI DA IDETE TO DANAS PROSLAVIT (150+db) I DA SE TI ŽURI SA DEČKIMA. Pa da češ doč po onih 15 eura jedan put ali da se negje dobimo.

nadalje: Z1 je bio popravljan i to lose i nekvalitetno. Cak je i lem s kojim se lemi kapao po kablovima od napajanja koji su unutar pojacala (kao da ga je dijete od 5 god ''popravljalo'')

Ko ti je to rekao, da je bilo popravljeno? Pa ko ste pojačalo pihnili, ste me zvali, da imate otvoreno i xxx što je otišlo. Sam si ga otvorili i tražiš garanciju! To je jedno pojačalo od 4 komada koji so bili u avtu VS Audio koji ima WR 162.4 u Steet Max 1-2. Bili so samo za test, jer smo radili skupa. I skos so radili brez greške! I ja sam sa njimi radijo teste. Pojačalo nibilo popravljeno, tako da je sredijo DD.

taj drugi alpine koji smo uzeli ima takodjer 4V izlaz za sub i od tada je na svakom natjecanju sa njega burpano, gain je bio nastelan svaki put tako da se ne pali lampica od clipa...
aku su bili 2xbosch neki kamionski obadva ista i radili su kao i u V.G., a napon im nikada nije pao ispod 12,2-12,1 i jos je pojacalo radilo na 1 ohm...
a sto se jos garancije tice rekao si da pojacalo nikada nije bilo otvarano, a kada se desilo sranje onda si rekao'' pa da bilo je poboljsano zbog vase sigurnosti'' sto se na kraju pokazalo da je bilo popravljano...
i zato ne kakati na usta Bog je stvorio guzicu zato:censored:[/QUOTE]

Alpine nima ovdje nikakve veze, ima lampica stal sem pored tebe, ko si štelao gain. Ali ni bilo modificirano da drži klip. Možeš pronač stare oglase i ti piše da so modificirani, da ne puknejo pri vklopu i da stoje na nižji ohm. I ti to ne značo da je bilo otvoreno. Ja ti nisam rekao da ni bilo otvoreno, rekao sam ti da nije bil popravlan i to nije bio.

i zato ne kakati na usta Bog je stvorio guzicu zato:censored:[/QUOTE]

I bog je stvorijo forume, da se možeš naučit ili pitat, kako se radi s ovakvim pojačalom. Mozda sta se sad naučili.
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

sf

Post by Spekny »

imam ja jednu osobu kojae dva putat tila preveslat ali neželim se prepirat...ako bude nešto opet prodava onda cu reci...uglavnom vidimda je i tu ekipa nešto uzimala od njega šta sam ja dobija tip da je bilo u k...
-kc-
Registered User
Registered User
Posts: 443
Joined: Wed Feb 22, 2006 9:16 am
Location: Velika Gorica

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by -kc- »

Inace sa ljudima s foruma nikad nisam imao probleme vezano uz trgovanje...
Od Rijecke ekipe trgovao sam s Killom i Sonnyem i decki su stvarno OK...

Poseban :res: to Kill: prvi put se vidimo u zivotu i decko je nudio pojacalo na probu a za lovu da se dogovorimo ak cu bit zadovoljan.

Trgovao sam i sa Outlawom,Viperom,Charliem,Melquiadom,Speed devilom,devom,Mitjom Rs,323c,i jos mnogima i svima :res: ....
Last edited by -kc- on Mon Nov 06, 2006 2:18 pm, edited 1 time in total.
Sanin
Registered User
Registered User
Posts: 527
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:19 pm
Location: Novi Sad - Wien
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Sanin »

[QUOTE=KAMENi]nije vise tu clan, ali Willy
kupio od njega procesor, maticnu i nesto memorije (cini mi se). rekao je da nije siguran jel procesor radi, i da ako ne radi da ce mi vratiti 100kn (tolko je proc vrijedio). proc nije radio, ja sam ga zvao a on mi je tvrdio da je uplatio novce na racun. nista nije stiglo.[/QUOTE]

C/P sa ICQ....

sanin (08:56 AM) :
http://www.cice.com.hr/forum/showthread.php?t=7101&page=2
Willy (10:16 AM) :
MOOOOLIM?!?
sanin (10:17 AM) :
:lol: :lol:
Willy (10:17 AM) :
isuse, uvijek zadrzim racune
Willy (10:18 AM) :
ufff, ali to je bilo prije brdo vremena
Willy (10:18 AM) :
mozda imam cak u novcaniku
Willy (10:18 AM) :
idem do auta po novcanik
Willy (10:19 AM) :
jebote, ispada dam sam covjeka zajebo za 100kn :lol: :lol:
sanin (10:21 AM) :
:lol:
sanin (10:22 AM) :
kakav si prevarant nisam ni znao :lol:
Willy (10:25 AM) :
nemam
Willy (10:25 AM) :
i jos se sjecam da sam uplatio na racun od njegove cure
sanin (10:25 AM) :
cega se on setio
Willy (10:26 AM) :
bas
sanin (10:26 AM) :
sad cu ja ovaj razgovor da stavim na forum kao njemu odgovor
Willy (10:27 AM) :
hehe
Willy (10:27 AM) :
nije losa ideja
sanin (10:50 AM) :
eto cura ga je tresnula za pare
Willy (10:52 AM) :
ma vjerovatno ona nije ni skuzila da je to doslo ili nesto, stajaznam sta vec... ali makar mi je mogao javit, ono - cuj, nisu mi pare stigle... provjeri malo
Last edited by Sanin on Mon Nov 06, 2006 12:00 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Alesi]Alpine nima ovdje nikakve veze, ima lampica stal sem pored tebe, ko si štelao gain. Ali ni bilo modificirano da drži klip. Možeš pronač stare oglase i ti piše da so modificirani, da ne puknejo pri vklopu i da stoje na nižji ohm. I ti to ne značo da je bilo otvoreno. Ja ti nisam rekao da ni bilo otvoreno, rekao sam ti da nije bil popravlan i to nije bio.

i zato ne kakati na usta Bog je stvorio guzicu zato:censored:[/QUOTE]

I bog je stvorijo forume, da se možeš naučit ili pitat, kako se radi s ovakvim pojačalom. Mozda sta se sad naučili.[/QUOTE]

ALES NE SERI !!!
Zlabra je popravljao pojacalo i pojacalo je vec prije bilo spaljeno isto kao i ostala tri koja si prodavao...zna se otkuda su dosla i zna se sta je sa njima radjeno !!! Sad smo nesto naucili to je istina ali zalosno je sta ti nisi ali vrlo brzo ces...nemoj misliti da te necemo doci traziti u Sloveniju...bili smo u Domzalama ali tebe nije bilo ... ali naletit ces...naletit ces i to ce ti biti zadnje u zivotu sta ces uciniti IHAHAHAHAAAAAAA !!!:bash:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Sanin
Registered User
Registered User
Posts: 527
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:19 pm
Location: Novi Sad - Wien
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Sanin »

:boxing: :boxing: killer: :huh: :doh1:
Image
melquiad
Registered User
Registered User
Posts: 535
Joined: Mon Feb 20, 2006 8:53 am
Location: Zagreb-Dubrava

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by melquiad »

uglavnom imam pozitivna iskustva u trgovanju sa ekipom sa foruma. decki su -kc-, robertino, WilD, lajci, koko, speed devil, tony, foby, brzi...
Last edited by melquiad on Mon Nov 06, 2006 12:08 pm, edited 1 time in total.
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

[QUOTE=V12 Sound]I bog je stvorijo forume, da se možeš naučit ili pitat, kako se radi s ovakvim pojačalom. Mozda sta se sad naučili.[/QUOTE]

ALES NE SERI !!!
Zlabra je popravljao pojacalo i pojacalo je vec prije bilo spaljeno isto kao i ostala tri koja si prodavao...zna se otkuda su dosla i zna se sta je sa njima radjeno !!! Sad smo nesto naucili to je istina ali zalosno je sta ti nisi ali vrlo brzo ces...nemoj misliti da te necemo doci traziti u Sloveniju...bili smo u Domzalama ali tebe nije bilo ... ali naletit ces...naletit ces i to ce ti biti zadnje u zivotu sta ces uciniti IHAHAHAHAAAAAAA !!!:bash:[/QUOTE]

TI NE SERI !!!

Možeš danas doč ako želikš ja dočem kod tebe!!!

Pa čemo polje videt kako si rabar!!!

AJE DOČI NEMOJ, SAMO PRIČATI


Daj mi tovo adreso da te ja pronačem!!! Da se dogovorimo na 4 oči!!!!!!



ČEKAM TE, MOŽEMO SE DOGOVORIT NA POLA PUTA DA SE NAČEMO DANAS, MOŽEŠ DOVESTI I ŽLABRO DA O MENI KAŽE U OBRAS KAJ JE BILO SA POJAČALOM. ZNAM JA NJEGA NISTE KUPILI KOD NJEGA I TO NIJE DD,...


ALI SAD STE POČELI SA OVIM SRANJEM PA ČEMO I SVRŠIT!!!

DANAS SE MOŽEMO DOBIT PA ČETE SE MI POSLJE IZPRIČAT
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

Daj mjesto i vrijeme !
A ispričavati se sigurno mi nečemo !
Edit : A o Zlabri da nisam cuo ni rijeci jer su jedino on i Lojze fer igraci kod Vas koliko se meni cini...garanciju nam je na pojacalo dao iako ga nije on prodao a ti si ko pizda zasutio kada je pojacalo crklo...
Last edited by V12 Sound on Mon Nov 06, 2006 12:26 pm, edited 1 time in total.
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Sanin
Registered User
Registered User
Posts: 527
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:19 pm
Location: Novi Sad - Wien
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Sanin »

Vidim ja ovde ce ispasti medjunarodni incident :whistling: :whistling:
Image
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

A Po PojaČalo Ste Lahko DoŠli!!

Brod Na Kupi, 20.00 Na Slovenski Strani!!!!!

Ako Te Zanima ZaŠto Na Slo, Zato Rej Si PojaČalo Kupijo U Slo, I Ako Bi Htio Dobit Porez Natrag Po Pravom, Bi Mogu DoČ Kod Mene, Ne Da Smo To Sredili U V.g. I U Ne Radno Danu....


Danas, U 20.00 Daj Svoj Broj!!!!
Locked

Return to “AK-Omisalj”