Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Termini, Pravila, Rezultati...
Locked
lajchi
Registered User
Registered User
Posts: 1911
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:54 pm
Location: Čakovec

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by lajchi »

Ja sam vam ono prije zaključal, a budem uskoro i ovo jer fakat nema smisla i ničemu ne vodi.... Samo se svi skupa još možete posvađati...
VooDoo

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by VooDoo »

lajchi wrote:Ja sam vam ono prije zaključal, a budem uskoro i ovo jer fakat nema smisla i ničemu ne vodi.... Samo se svi skupa još možete posvađati...


nemoj zaključavat jer raspravljamo o EMMA sq-u , niko se ne svađa nego diskutiramo - niko nije uvrijeđen u ovom postu i nema nikakvog razloga da se zaključava - uskoro ce prica biti završena i nemoj molim te ništa dirati još dan dva, sve je ok !!

Hvala !!
audiox

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by audiox »

pozdrav ljudi!

evo i mene (milan lazarevic)

sergio mi je vrlo dobar drug pa kad kaže da sam glup je to fora i meni je smešno :laugh: (ne budite tako ozbiljni). več celi dan pokušavam, da se prijavim pa mi ne ide, zato sam mu rekao da sam izgleda glup i da to meni ne ide pa nek on napiše.


sad čemo teško rešiti ovu situaciju, i žao mi je što je došlo do toga, da mislite da imate u sloveniji drugi kriteriji. uvek ste dobrodošli i ako bude slična situacija molim potražite glavnog sudca, pa da se reši situacija a ne, da se brukamo preko foruma i kasnije gadno gledamo. dobrodošli su i vaši sudci jel jih je kod nas stvarno malo, pa je zato martin i brzo prolazio kroz avte (ma da vam iskreno kažem poznam ljudi koji mogu za 5 minuta da ocene avto - reiner, i svaka jim čast).
teško je meni komentirati bodove sa utakmice jel nisam slušao vaše avtomobile pa jih zato neču.

pa zanima me ko vam je taj poverljivi vir informacij, jer zbog mene nisu nikad ponovo sudili klase. ne znam koji je taj hoffman, na internetu sam tražio u kojoj je klasi bio u sinsheimu 2005 (tu sam sudio), a ako je reč o 2006 tad nisam ni vidio sinsheima a kamo tek sudio (radio sam u ljubljani).
za sebe mogu da kažem da nikad nisam geldao na to ko ima koju firmu zvučnika/pojačala/HU,... nikad nisam gledao koga sudim bio to neki expert ili neko ko je prvi put na utakmici. na prošloj utakmici sam sudio dečka koji me ružio na forumu pa se je bojao da ču zato odbit bodove,... pozvao sam ga u njegov auto i zajedno smo slušali i za svaki bod je rekao da je tačno, a ako dobro sudim i kako čujem nek kažu oni koji su samnom sudili, nek vam kaže alex klett koji me je zvao u sinsheim i grčku,...

još jednom ponavljam uvek ste dobrodošli takmičari i sudci, ako ikad budete imali osečaj drugih kriterija recite to meni, sergiotu ili zgajnaru pa čemo to rešit na licu mesta.

laku noč

milan lazarevic
VooDoo

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by VooDoo »

audiox wrote:pozdrav ljudi!

evo i mene (milan lazarevic)

sergio mi je vrlo dobar drug pa kad kaže da sam glup je to fora i meni je smešno :laugh: (ne budite tako ozbiljni). več celi dan pokušavam, da se prijavim pa mi ne ide, zato sam mu rekao da sam izgleda glup i da to meni ne ide pa nek on napiše.


sad čemo teško rešiti ovu situaciju, i žao mi je što je došlo do toga, da mislite da imate u sloveniji drugi kriteriji. uvek ste dobrodošli i ako bude slična situacija molim potražite glavnog sudca, pa da se reši situacija a ne, da se brukamo preko foruma i kasnije gadno gledamo. dobrodošli su i vaši sudci jel jih je kod nas stvarno malo, pa je zato martin i brzo prolazio kroz avte (ma da vam iskreno kažem poznam ljudi koji mogu za 5 minuta da ocene avto - reiner, i svaka jim čast).
teško je meni komentirati bodove sa utakmice jel nisam slušao vaše avtomobile pa jih zato neču.

pa zanima me ko vam je taj poverljivi vir informacij, jer zbog mene nisu nikad ponovo sudili klase. ne znam koji je taj hoffman, na internetu sam tražio u kojoj je klasi bio u sinsheimu 2005 (tu sam sudio), a ako je reč o 2006 tad nisam ni vidio sinsheima a kamo tek sudio (radio sam u ljubljani).
za sebe mogu da kažem da nikad nisam geldao na to ko ima koju firmu zvučnika/pojačala/HU,... nikad nisam gledao koga sudim bio to neki expert ili neko ko je prvi put na utakmici. na prošloj utakmici sam sudio dečka koji me ružio na forumu pa se je bojao da ču zato odbit bodove,... pozvao sam ga u njegov auto i zajedno smo slušali i za svaki bod je rekao da je tačno, a ako dobro sudim i kako čujem nek kažu oni koji su samnom sudili, nek vam kaže alex klett koji me je zvao u sinsheim i grčku,...

još jednom ponavljam uvek ste dobrodošli takmičari i sudci, ako ikad budete imali osečaj drugih kriterija recite to meni, sergiotu ili zgajnaru pa čemo to rešit na licu mesta.

laku noč

milan lazarevic


evo ovo je odgovor kakav smo cekali !!
niko se ne ljuti samo želimo razrješiti neke stvari da znamo u cemu je rjec i to je to !!

evo ja predlažem da probate organizirati ono šta je Jaka predložio a ja nadopunio u postu u kojem je krenula ova tema
http://www.cice.com.hr/forum/showthread.php?t=4562
vidjet ces malo iznad dna postova, ma naci ces !!
i to u vrijeme Hifi/video Show Ljubljana 2006 , tu ce doci mnogi zaljubljenici u HI-FI a time bi se mogli i promovirati CAR SQ , a vjerujem da bi se puno natjecatelja odazvalao ultimate tekmi za SQ - tu bi se vidlo ko zbilja ima najbolju muziku i ko je pravi majstor CAR SQ-a, po meni ima dovoljno vremena da se ljudi pripreme ( meni osobno ne treba priprema :laugh: ) i da napravimo jedno ultra kvalitetno natjecanje !!
bilo bi idealno kad bi pravila i sistem natjecanja bio kao što sam ja napisao i iznimno je bitno da bude isklučivo ocjenjivanje SQ-a da se sve skupa ne razvodni s instalacijom i ostalm stvarima koje su apsolutno nebitne za istinsko ocjenjivanje sq-a u autu.

Ako ste zainteresirani za tako nešto javite pa da poscnemo nagovarati ekipu iz Hrvatske i vi iz Slovenije i da napravimo jednu vrhunsku tekmu, ponavljam bez db-a, bez razglasa, bez paljenja guma, bodrenja striptizeta dok peru aute i ostalih gluposti koje ne priliče jednom istinskom sq natjecanju. to natjecanje naravno nema nikakvu poveznicu sa natjecanjem koje je iza nas ( ovo proteklo u Ljubljani )

rto to je moj prijedlog, siguran sam da ce se puno istinskih zaljubljenika u sq odazvati pozivu na tekmu !

lp
Davor Vojvoda
Sergio™

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by Sergio™ »

[QUOTE=VooDoo]nadam se da sam te krivo shvatio i da ti ne uspoređuješ ESPL sa SQ natjecanjem i koliko je vremena potrebno za jedno a koliko za drugu - nadam se da sam te krivo shvatio !![/QUOTE]

Nije bio point u tome koliko vremena treba za jedno i za drugo, bio je point u tome sto sam rekao da znam kako je glupo kad si sudac ne uzme vreme za tebe... Nema veze ako je to takmičenje u šahu, pokeru, striptizu... point je bio samo u odnosu sudac-takmicer.



[QUOTE=VooDoo]ovako, kao prvo kad sam sjeo u auto pitao me koji sam bio u Brežicama i Trbovlju !? nakon mog odgovora 2 u Trbovlju i 1 u Brežicama njegov odgovor je bio ne znam baš da ces tu biti tako visoko - ovo nisam mislio reci pred ostalima ali sad sam ve napižden lagano !![/QUOTE]

Na ovo baš nemam nek komentar, ali je mozda stvarno glupo/bezveze pitati tako nešto jer "koji si bio" stvarno nema veze sa utakmicama.....

[QUOTE=VooDoo]dalje bilo koji sudac koji bi vidio ovakav scoresheet bi rekao da je popunjen kontradiktorno JER kako to da dobis na Tonal Accuracy zbroj od 96 i onda je overall s. ballance 19 ?? - uvijek ali uvijek se kompletan scoresheet ravna prema Tonal Accuracy-u jer ako je on prosjecan onda je i cijeli sistem prosjecan, a ako je ovakav kao moj onda je jako dobar, a ne katastrofalan kako je moj na kraju procijenjen[/QUOTE]

strinjam se.

[QUOTE=VooDoo]dalje na traženje pojašnjenja zasto je korekcija tako lose ocjenjena Marin mi je pokazao di se nalazi zvuk rukom ( pokazao je na čisti centar na vrhu šajbe, vec kod motora ) na šta sam mu ja rekao da je to odlično, njegov odgovor je bio da nije - objašnjenje: jer žena kad pjeva onda se cuje buuuf baaaf baaf u glasu ( odlično stručno pojašnjenje ) i onda se centar pomice lijevo desno odnosno ne moze se definirati - kasnije sam odkrio da je to rekao i Djuriću i Varatu ( apsolutno isto objašnjenje, ista prica ), uz još niz nebuloza tipa da se gitara cuje na TRak 14 (mony for nothing) u gornjem lijevom kutu na to sam mu rekao da se tamo mora i cuti pa je Marin malo zasto i prisjetio se odmah " pa i druga gitara ti se tu cuje", nadalje na svako pitanje koje sam mu postavio u kontekstu "šta mislis u cemu je problem" - njegov odgovor je bio "ja pa ne vem".
Uopce ne želim trošiti više vremena na to kakve je sve gluposti izgovorio - reci ce ti i Djuric pokoji biser ( Djuric je završio FER pa ipak ne mozes reci da je diletant u ovoj temi ), zašto smo potpisali pa eto zato što smo mi Hrvati pošten narod, mi ti sve potpisujemo jer vjerujemo drugima a drugi to na očigled koriste - kasnije kad smo jedni drugima rekli kaj je kome rekao saznali smo u biti da nam je svima podvalio istu pricu sa par dodatnih bisera svakom posebno za poklon, malo nakon toga smo pokusali potražiti Jaku ali ga nažalost nismo našli, vjeruj mi da bi inzistirali na ponovnom suđenju bez greške !!
kako samo objašnjavaš da smo sva trojica (Varat, Vojvoda, Djurić ) dobili identican broj bodova na Sound linearity& listening pleasure i to identicno u točkama 7.6.2 - 6, 7.6.3 - 7, 6.7.4 - 8, 6.7.5 - 7 :wallbash: [/QUOTE]

Na ovo baš nemam neki pametni odgovor je ne mogu odgovarat za to što sudci nakon sudenja kažu takmičerima. Žao mi je što niste išli barem do EMMA offica (iako se onda preselio unutra i teze ga je bilo pronaci ali je bio pored ulaza), pa bi vam tamo pozvali nekog od glavnih suca.

[QUOTE=VooDoo]vidim da si i napisao da mu je bilo dovoljno da 5 min da presluša sve trackove koji su mu bili potrebni - ajde sad posto si i ti sudac reci realno dali je 5 min. dovoljno da se procijeni jedan sistem ?? uz onu buku koja je još dio trece price - budimo realni i iskreni 5 min no way !![/QUOTE]

Opa, ja sam rekao da mi je on rekao da je njemu dovoljno 5minuta za procjenu sistema. Ako sam ja iskren, ja bi rekao da nije, recimo ako kažem za sebe, meni nikako nije dosta 5 minuta, ali kako ti je rekao Milan u gornjem postu, postoje neki ljudi, koji mogu procjenit sistem za 5 minuta.

Opet sad ne tvrdim, da je Martin jedan od tih ljudi, da me ne bi razumjeli naopako ali isto ne mogu da kazem da nije jedan od tih. Ne poznajem ga tako dobro ko suca da bi mogao reci ili jedno ili drugo.

[QUOTE=VooDoo]i pred kraj alibi tražiti u tome kaj smo mi potpisali pa se sad kao možemo samo Bogu žaliti --- žalosno je ako je EMMA Slovenija spala na takve izjave !!



U niti jednom dijelu mi nismo napisali da tražimo da se napravi " nova utakmica " , mi imamo primjedbu na očit primjer katastrofalnog suđenja !!
nadalje mi nismo išli na natjecanje u Ljubljanu da vama zagorčamo život ili kako si si ti to već predocio nego zato jer nas je Jaka pozvao da uvelicamo taj hepening, mi smo došli u Ljubljanu zbog druženja, predstavljanja ZG EMMA team-a, i najbitnije došli smo jer smo na prošla dva natjecanja bili pošteno i kvalitetno ocijenjeni od strane sudaca ( koji su bili po minimalno 25 min u autu ) i ostale su nam ugodne uspomene na Slovensku EMMU i njezin ozbiljan pristup prema EMMA natjecatlejima, no međutim sad nakon Nedelje nakon onoga šta se desilo u Ljubljani nakon tvog pojašnjenja tipa
"jer sam cuo puno toga sta je bilo u rijeci, gdje sam i ja sudio, ali jebiga, "
mislim da bi se na jednom od vaših sljedecih sastanaka trebali proispitati dali vam treba barem 10-ak natjecatelja ( toliko ce nas minimalno biti samo u Zg team-u ) iz Hrvatske - da me nebi krivo shvatio ovo nije pretnja nego samo se pitam ima li smisla da dolazimo ako cemo biti predmet osvete ili neprofesionalnog pristupa !![/QUOTE]

Nigdje nisam napisao da ste dosli u Ljubljanu zagorcati nam zivot, tako da te molim da ne okreces sta pisem. A to sa rijekom si me totalno naopako razumeo. Nije to uposte bilo napisano u smislu da bi sad vi bili predmet neke osvete ili neprofesionalnog pristupa, to sam napisao samo zbog toga, jer ste poceli udarati po nasem sudenju (a kako sam ja odgovoran za sudce, neprosredno i po meni i emma slovenija organizaciji), pa sam to spomenio samo zbog toga jer je i u rijeci bio neprofesionalan pristup. Ali, sta je bilo, bilo je, necu sad o tome. Ali stvarno, vjeruj mi, to uopste nisam napisao da bi sad ti /vi mislili da cemo vas sad sljedeci put namjerno zeznuti ili takvo nesto.



[QUOTE=VooDoo]ako je Martin sudio u ovom svim kategorijama onda su mi neke stvari vec puuno puuno jasnije - razmisli 18 natjecatelja da je kod svakoga bio 20- 25 min samo na sjedenje bi potrošio 7 sati :wallbash: , to ste izorganizirali stvarno za pohvaliti - vidim ja da sam imao potpuno krivu predođbu o Hrvatskoj EMMA organizaciji, kaj se tice podjele sudaca kod nas svaku kategoriju sudi jedan sudac - eventualno se moze desiti da jedan sudac odsudi 2 kategorije[/QUOTE]

Pogledaj sa druge strane. U rijeci je bilo (govorim samo za SQ) 23 automobila, u Ljubljani 49. A recimo tako, uzmimo Koper, poslednja utakmica pred Ljubljanom, jer u Lj su stvarno dosli vise ili manje svi. U kopru je bilo 42 automobila, u ajdovscini 41 i tako dalje.

Sudaca je bilo na tečaju 29, od toga jih barem 15 ako ne više nije bilo na više od 1 utakmici (nemam pojma zasto). Od recimo nekih 9-12 koji dolaze na utakmice, samo su 3-4 dobri SQ suci, a ostali su vise ili manje svi za install.
Kako sad da dam svakom sucu po jednu klasu, ako imam samo 4 suce?
Recimo za ljubljanu se dogodilo da so me zvali na telefon u 9.30 ujutri (prijave su bile do 10) i 3 suci so otkazali i nisu dosli. Ja ne mogu stvorit nove suce pola sata prije utakmice. Vise ili manje smo cijelu sezonu furali tako, da je jedan sudac imao sve rookie klase i do utakmice u Ljubljani islo je bez problema ali istina je, da je vise ili manje sve utakmice pred ljubljano sudio neki drugi sudac.

Ja bi volio da imamo mi jos neke 3-4 dobre SQ suce ali ne mogu iz stvorit iz magle.



[QUOTE=VooDoo]stvarno lijepe rjeci za svog kolegu imaš - svaka ti čast !![/QUOTE]

bila je fora :laugh:

[QUOTE=VooDoo]a to od kud meni informacija da je zbog njega bilo potebno ponovno suđenje u Sinsheimu - zbog toga se ne trebaš zabrinjavati, informacija je provjerena i iscrpna ako mi ne vjerujes:
Auto je bio od Hoffmana pojacala komplet Genesis, HU+Processor - Alpine F1 status, driveri MicroPrecision Z,..... tako da :whistling: [/QUOTE]

Kako ti je vec milan razlozio, to su neke pogresne informacije..ali to me i ne zanima, sad se prijavio, moze da posta pa nek on o tome pise ;)



[QUOTE=VooDoo]sramotna izjava za kraj - svaka čast !! ponavljam došli smo iz svojih razloga koje sam gore naveo, nije nam bilo bitno koji cemo biti samo smo ocekivali adekvatno procjenjivanje sistema ![/QUOTE]

Ja se izvinjama zbog svega sto se desilo na utakmici i stvarno mi je zao da niste nasli barem emma office da bi onda oni zvali jednog od glavnih suca da bi se problem resio, jer to uopste ne bi bio problem, samo ako bi netko od nas znao.

A izvinjavam se i zbog toga sto sam prije napisao da ne odobravam utakmicu u lj. Kao sto sam rekao, danas je bio je*en dan, pa sam bio previse "pun negativne energije" vec pre nego sam poceo pisati moj prvi post.

Ako se dogovorite za utakmicu, sam cu osobno nazvati samo nase najbolje SQ (Zgajnar, Lazarevic, Bergant..) i install suce, tako da ne bi bilo onda nekih nesporazuma/problema kao u ljubljani.

Na kraju se ispricavam za moj "hrvatski" koji to bas i nije, ali trudim se :)

pozdrav

Sergej Semibratov
User avatar
DarioV
Registered User
Registered User
Posts: 2376
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:18 pm
Location: Zagreb

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by DarioV »

@Sergio,@Audiox

Cijenim to što niste ignorirali ovu temu i što ste se uključili u diskusiju.
EMMA 2009 - Prvak Hrvatske Advanced Unlimited
EMMA 2008 - Prvak Južne Europe Advanced Unlimited
EMMA 2007 - Prvak Hrvatske Advanced 5 Channel
EMMA 2007 - Vice Prvak Južne Europe Advanced 5 Channel
EMMA 2006 - Prvak Hrvatske Rookie Unlimited
VooDoo

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by VooDoo »

Sergio™ wrote:
Ja se izvinjama zbog svega sto se desilo na utakmici i stvarno mi je zao da niste nasli barem emma office da bi onda oni zvali jednog od glavnih suca da bi se problem resio, jer to uopste ne bi bio problem, samo ako bi netko od nas znao.

A izvinjavam se i zbog toga sto sam prije napisao da ne odobravam utakmicu u lj. Kao sto sam rekao, danas je bio je*en dan, pa sam bio previse "pun negativne energije" vec pre nego sam poceo pisati moj prvi post.

Ako se dogovorite za utakmicu, sam cu osobno nazvati samo nase najbolje SQ (Zgajnar, Lazarevic, Bergant..) i install suce, tako da ne bi bilo onda nekih nesporazuma/problema kao u ljubljani.

Na kraju se ispricavam za moj "hrvatski" koji to bas i nije, ali trudim se :)

pozdrav

Sergej Semibratov


eto :res: na odgovoru i drago mi je da smo razrješili nesuglasice, ja sam dao prjedlog ( on nije vezan uz prošlo natjecanje, ono je iza nas i neka tamo i ostane ) pa sad ako se nađe zainteresiranih s vaše strane ( jaka - njemu to ide :laugh: ) mogli bi napraviti jedan vrhunski event na kojeg bi došli istinski poklonici EMME i car SQ-a - bilo bi vjerujem prva liga hepening !!

lp i vidimo se !!
Davor Vojvoda
Last edited by VooDoo on Wed Sep 13, 2006 12:30 am, edited 1 time in total.
Kiki.
Newbie
Newbie
Posts: 63
Joined: Thu Jul 13, 2006 3:49 pm
Location: Varaždin

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by Kiki. »

Ne želim se mješati u temu, samo želim dečkima koji su se takmičili u SLO reći
da ne odustaju od Emma SQ. Podjeljenog sam mišljenja oko ove teme i moj je zaključak da je splet okolnosti zakomplicirao sve. Ne vjerujem da su slovenski suci namjerno zakinuli Vas za bodove, isto tako znam da Vaši auti sviraju za više dodova. Al pustite to i sljedeće godine će biti novih prilika.

Hvala dečkima u SLO koji su nas ljepo ugostili u nedjelju i napravili dobro natjecanje i izvrsnu zabavu!!

Pozdrav
Kristijan Kanižaj
Head Judge install - CRO
Djuro

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by Djuro »

[QUOTE=Sergio™]
Na ovo baš nemam neki pametni odgovor je ne mogu odgovarat za to što sudci nakon sudenja kažu takmičerima. Žao mi je što niste išli barem do EMMA offica (iako se onda preselio unutra i teze ga je bilo pronaci ali je bio pored ulaza), pa bi vam tamo pozvali nekog od glavnih suca.
[/quote]

Nekoliko puta sam prolazio kroz cijeli zatvoreni dio prostora (doduse ne zbog potrage za EMMA officeom), al' nisam uocio nista vezano uz EMMA natjecanje. Vjerojatno nisam dobro gledao.

Kako je desetak minuta nakon naseg ocjenjivanja bila puno mirnija atmosfera, zao mi je sto nismo trazili novo sudjenje. Odnosno, vise mi je zao sto nismo rekli istome sucu da dodje za 15-ak minuta.

A izvinjavam se i zbog toga sto sam prije napisao da ne odobravam utakmicu u lj. Kao sto sam rekao, danas je bio je*en dan, pa sam bio previse "pun negativne energije" vec pre nego sam poceo pisati moj prvi post.


Da si vidio samo negativnu energiju kod nas dvojice/trojice u nedjelju navecer :whistling: :whistling:

Ako se dogovorite za utakmicu, sam cu osobno nazvati samo nase najbolje SQ (Zgajnar, Lazarevic, Bergant..) i install suce, tako da ne bi bilo onda nekih nesporazuma/problema kao u ljubljani.


:res: na ovome :notworthy:

Kao sto je netko rekao, EMMA sezona 2006 je gotova. Ovo bi bilo samo da dokazemo da imamo kvalitetne sustave u autu. Nama je to jasno (i prema nasim subjektivnim misljenjima i prema misljenjima sudaca na EMMA eventima kroz sezonu 2006. i u HR i u Slo (Trbovlje i Brezice)).
Ako ce biti dogovoreno natjecanje, trebalo bi to biti slozeno kao prijateljsko natjecanje i medjusobno druzenje, bez nekakvih tenzija. Pehari nisu bitni. Zapravo, dovoljno bi bilo i da se na A4 papiru isprinta pozicija u poretku.

Bez obzira da li se dodatno natjecanje/druzenje organiziralo ili ne, nadam se da ce slijedeca sezona proci bez ovakvih ili slicnih "situacija" :thumbup:


Lijep pozdrav,
Marko Djuric
audiox

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by audiox »

sve je dobro što se dobro svrši :)
VooDoo

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by VooDoo »

audiox wrote:sve je dobro što se dobro svrši :)


krivo !!

sve dobro kad se dobro svrši :lol:

kad dobro svršiš onda je sve 5 :thumbup: :lol:
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by Schultz »

Nekada sam govorio: Sve je dobro što se VANI svrši, međutim danas bi se složio sa vuduom....:D:D
Malvazijski tigar
jaka1s
Registered User
Registered User
Posts: 124
Joined: Thu Mar 16, 2006 11:23 pm

Odg: Ljubljana 10.09. EMMA SQ ( ovo se ne tice dB-a )

Post by jaka1s »

POZDRAV Moderotorima.


Zar nije več vreme posle 2 godine da ova tema nije vise sticky, jer je bez veze na vrhu i onda ostale informacije koje su važne nisu na najviše.

Samo predlazem.

Pozdrav!
Jaka Seles
Locked

Return to “EMMA SQ-SPL”