K: i T:

Locked
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: K: i T:

Post by LBaudio »

za to mozes zahvalit samo sebi ;)
User avatar
Zmajček and Miš
Newbie
Newbie
Posts: 95
Joined: Wed Jul 14, 2010 2:40 pm
Location: Slovenija

Re: K: i T:

Post by Zmajček and Miš »

Lojze, ne komentiraj prosim, ker nisi bil zraven in ne POZNAŠ OBEH STRANI!
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: K: i T:

Post by LBaudio »

Zmajček and Miš wrote:Lojze, ne komentiraj prosim, ker nisi bil zraven in ne POZNAŠ OBEH STRANI!

Tocno vem kaj se je dogajalo, ker sem na vezi tako s tabo kot z Yagijem, pa se s kom ...
Ce mene vprasas....sicer se me ne tice pa tudi briga me ne...... si pri tem tvojem brezglavem kupovanju mnogo prevec agresiven, in tudi same cene zbijas do nivoja, ki je ze nesramen do prodajalca. Ce pogledas kaksne so cene na ebayu, potem ves da so bile cene yagijevih komponent popolnoma realne, realna cifra za rabljeno opremo je od 50-30% nove robe MPC zavisi pa od starosti in ohranjenosti.....in Yagijevi ampi so da ne rcem MINT. Dal ti je vec kot korektno ceno za vse tri ampe, pa se ni bilo dovolj, na koncu je zakljucil z nekim dogovorom, ki je bil njemu precej v skodo, zato ga razumem, da bo ampe prodal po realni ceni in v kompletu z radijem.....mislim da bi to naredil vsak normalen, v koncni fazi je pa on lastnik in se lahko odloci kakorkoli...in se je. Dotukaj seni bil tak problem, problem je nastopil ker si too much forsiral celo zadevo in imel dolocene komentarje ki defi niso pasali zdraven.

pa se v razmislek....tudi Simonu ni bil niti malo vsec tvoj pristop ko si ne prosil za ceno temvec prakticno izsiljeval nizko ceno.....tako se zal ne dela, ce ti ratuje svaka cast, ampak prej ali slej se bo to nehalo, oz ti ne bo hotel nihce nic prodat, o popustih pa se tudi nihce ne bo hotel pogajat..... to ni elcoda doo....

Najbrz z nekim nemcem prek ebaya ne bos takole barantal...samo sklepam......

Napisal sem ti tako kot je, ce bos zameril ok, ce ne tudi Ok..... Ce ti drugi nimajo jajc to povedat u ksiht ti bom pac jaz, ker poslusam te zgodbice iz vseh moznik koncev in krajev.....in sem jih ze malo sit....

LP
User avatar
Zmajček and Miš
Newbie
Newbie
Posts: 95
Joined: Wed Jul 14, 2010 2:40 pm
Location: Slovenija

Re: K: i T:

Post by Zmajček and Miš »

Lojze, zdaj pa tako, skušal bom asertivno napisat;

1. moj komentar tukaj na forumu ni letel na NIKOGAR direktno, če pa se je nekdo tukaj videl, pa je to z razlogom.
2. ni moj namen sploh bil tukaj razpucavat, ampak očitno..
3. Yagiju sem ponudil 330€ za 2.400 - kar je glede na njegovo prvo ceno - 350€ - preveč (premalo)?
4. V soboto, ko sem ga klical, sem mu ponudil 660€ za 4.300 in 2.400 - torej bi mu ostal samo 1.500 za 340€ - je to slabo?
5. Yagi mi je rekel - pred koncem pogovora sem ga še enkrat vprašal, če velja, je odgovoril - "Da, zmenjeno." Potem pa mi v torek napiše samo SMS, meni nič - tebi nič, da se je pač nekdo javil in bo tam počakal. Ko sem pa napisal, da me to malo moti - pa mi napiše - "Lahko te moti, lahko pa te ne." To je zate odgovor?? Na to sem mu dal zgolj odgovor, da sem pač človek principov - če se z nekom nekaj zmenim, se tega tudi držim.

Postavi se ti v mojo vlogo, Lojze, bi tebi bilo vseeno? Ali pa kdorkoli, če se z nekom nekaj ZMENI - ker YAGI bi lahko rekel - NE, ne prodam jih. Ampak tega NI rekel, zdaj pa so komentarji na moj račun?! Ne hvala.

Kar se Simona tiče - zbijanje cene? Kakšno zbijanje? Ker sem povprašal po drugih ojačevalcih? Res, tega nihče ne dela, pionir sem na tem področju. Nazadnje sem govoril o Reference 4 in je cena bila za 1100€, povprašal pa sem, če da več komadov - recimo 2 komada za 2000€ - to je bila napaka? Simon mi je razložil da je akcija na tistem modelu in da nižje ne more s ceno, in sem razumel. Sem ga pa povprašal še po MX4, dal mi je ceno, nisem je niti komentiral.

Ne poznaš vsega, sem pa, Lojze, razočaran še posebej nad tem, ker verjameš drugim brez da bi sploh preveril pri meni.


Moderator, molim ovdje LOCK, ovi posljedni postovi uopšte nemaju nikakve veze s tim, da ja tražim VRX.
Hvala.
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Re: K: i T:

Post by Faithless »

Zmajček ruku na srce, radiš probleme ljudima i dovodiš ih u nezgodne situacije. Igraš se sa ljudima, a to govorim iz vlastitog iskustva.

Spominješ cifre za VRx pojačala kao da nudiš duplo nego što vrijede. Samo cu kao primjer navest da je moj direct VRx koštao skoro 1500 eura nov.

350 eur za 2.400? To je vec bagatela cijena još pogotovo ako su pojačala MINT kako kaže LB, pa čemu onda ta dampanja za 10-20 eur? Ta pojačala jedna pločica dijeli od čiste A klase, a da ne spominjem da vec imaju biasing na A class kao Venti.

Čuo sam i za priče sa drugih strana, vezano uz Ground Zero pojačala i Brax, neču komentirat.


Mrvicu se spustit na zemlju, stat na loptu.

Moderator neka napravi što misli da je pravilno, ja ipak zamoljavam da se ne briše ništa od napisanog te da ljudi budu u toku što se dešava.


Hvala LP
User avatar
Zmajček and Miš
Newbie
Newbie
Posts: 95
Joined: Wed Jul 14, 2010 2:40 pm
Location: Slovenija

Re: K: i T:

Post by Zmajček and Miš »

Pozdrav svima!

Sad, kad se već pišu takve stvari o meni, mislim da nema ni smisla bilo što dodat. Odlično napisano. Tako da bi prosio sve, koji žele "preko mene" nešto kupit ili prodat - nemojte, vidite kakav sam. Sad se puno lakše osječam.

Hvala svima na komentarima!

I ja se slažem, da se ne briše ništa od napisanog; thx @ Faithless.
User avatar
mitja_rs
Registered User
Registered User
Posts: 1211
Joined: Sun Feb 26, 2006 10:49 am
Location: slovenija, ljubljana

Re: K: i T:

Post by mitja_rs »

Od Faithelssa PXA 701 sem zate imel v Ljubljani, tvojemu kolegu pa se ni dalo priti 500m do mene...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: K: i T:

Post by denister »

pimpilinića vas ne razumijem, a na vašim forumima se mora ili slo ili eng pisati, tako da ovo ide pod lock, zmajček otvori si novi oglas i ako bude OT bit će i ban...
Locked

Return to “Kupujem (auto akustika)”