mogučnost spajanja suba na liniju??

Za sva ostala pitanja vezana uz Home HIFI
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: mogučnost spajanja suba na liniju??

Post by solo_x »

Kakva god idea s izlazom za sluske bila ak usteka to onda mu zvucnici ne sviraju.
sever
Newbie
Newbie
Posts: 45
Joined: Mon Aug 27, 2012 2:56 pm
Location: Velika Gorica

Odg: mogučnost spajanja suba na liniju??

Post by sever »

terrordrome wrote: LG FA162, AUX in i phones out
 

tako je 
solo_x wrote: Kakva god idea s izlazom za sluske bila ak usteka to onda mu zvucnici ne sviraju.
 

i opet je tak
a izgleda da se budem moral "zadovoljiti" (hmm.. zvuci perverzno) s ovim kaj sad imam 

ja mislil da bude neko imal kakvu ideju da se napravi pojacalo koje bi imalo aux ulaz i izlaz do linije a na istom tom pojacalu bi bili konektori za sub
ali to je samo moja ideja u teoriji , dal je to izvedi u praksi pojma nemam 
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: mogučnost spajanja suba na liniju??

Post by solo_x »

Sad mozes napravit i ovako ali ipak to je i trosak koji se ne isplati ali opet... Direkt na izlaze  spojis hi-low convertor i onda u pojacalo. Pa sad na pojacalu slozis prednje na zvucnike a zadnje na sub jedino bi trebao ili kupit prek ebaya ili da ti neko naptavi filter za sub. I evo sve sljaka. Ali kao sta sam rekao na pocetku ne isplati se to radit samo jel financijski je neisplativo ili kao sta Grospička kaze "Tu nema ekonomske racunice"
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: mogučnost spajanja suba na liniju??

Post by terrordrome »

Recimo Rockford Fosgate ima jedno sweet malo monoblok pojačalo sa pass-thru rca.
Dakle ima RCA ulaz, RCA izlaz, monoblok konstrukcije je, kompaktnih dimenzija i sasvim dovoljno snage. P3001 je oznaka modela i vjerujem da bi ih se po oglasnicima dalo nać za 400-500 kuna. Puno bolja solucija nego sam ić radit
sever
Newbie
Newbie
Posts: 45
Joined: Mon Aug 27, 2012 2:56 pm
Location: Velika Gorica

Odg: mogučnost spajanja suba na liniju??

Post by sever »

solo_x wrote: Sad mozes napravit i ovako ali ipak to je i trosak koji se ne isplati ali opet... Direkt na izlaze  spojis hi-low convertor i onda u pojacalo. Pa sad na pojacalu slozis prednje na zvucnike a zadnje na sub jedino bi trebao ili kupit prek ebaya ili da ti neko naptavi filter za sub. I evo sve sljaka. Ali kao sta sam rekao na pocetku ne isplati se to radit samo jel financijski je neisplativo ili kao sta Grospička kaze "Tu nema ekonomske racunice"

istina , gledam po ebayu  i sad mi sve jasno
terrordrome wrote: Recimo Rockford Fosgate ima jedno sweet malo monoblok pojačalo sa pass-thru rca.
Dakle ima RCA ulaz, RCA izlaz, monoblok konstrukcije je, kompaktnih dimenzija i sasvim dovoljno snage. P3001 je oznaka modela i vjerujem da bi ih se po oglasnicima dalo nać za 400-500 kuna. Puno bolja solucija nego sam ić radit
pronjuskal malo po netu o navedenom , ima jedno na njuskalu  za 500kn


ali evo sad kad samo procital ove vase savijete , komentare i ostalo odlucil sam da trenutno ostajem na ovom kak sad imam 
a na ljeto budem u autu slagal , pošto imam puno veci izbor kombinacija i puno je jednostavnije i sve

hvala vam na pomoci , kaj se mene tice tema moze pod ključ
Post Reply

Return to “Ostalo”