sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Termini, Pravila, Rezultati...
spyeleven
Registered User
Registered User
Posts: 153
Joined: Sun Aug 05, 2007 9:39 pm
Location: Poreč

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by spyeleven »

To je to JOKE...:) :respect: :respect:
Image
151.3 Street A - Upd
153.4 Extreme
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by eRRoXxX »

Po mom misljenju isto su nova uzas, ja sam za stara i smatram da ce biti puno vise natjecatelja ako ostanu ovakva ili slicna pravila neg da se prebacimo na "nova".
I nadam se da ce ostati pri starim ili barem dati natjecateljima pravo da glasaju dali zele ili ne.

Stara FTW  :respect:
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
extreme_no1

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by extreme_no1 »

po meni bilo bi dobro da natjecanja budu podijeljena na stara (beginner ) pravila...znači za nove neiskusne natjecatelje i nova za stare (expirienced)  iskusnije natjecatelje
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by bego »

nova pravila mi se nikako ne sviđaju ali me i briga kakva su  :D
Image
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10346
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by davor-ri »

Joke wrote: al bude bilo dosta natjecanja po starim tak da nije problem :respect:
Krk bude po istim pravilima kao i ove godine  :respect:  :respect:
Last edited by davor-ri on Tue Oct 16, 2012 6:55 am, edited 1 time in total.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by marko_v »

Stara...
pucko
Registered user
Registered user
Posts: 708
Joined: Sun Jun 07, 2009 4:09 pm

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by pucko »

Pazite na najave, da ne bude kao prosle godine...cijelu zimu su najavljivana nova da bi u proljece, 2tj prije pocetka sezone, rekli da ce ipak biti stara...
Image
Alpine IVA-w202r @ pxa-h701 // audison voce k6, audison voce av 3.0, jlaudio 10w3v3-4 // DLS a7, STEG AQ 220.2
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by Silvach »

extreme_no1 wrote: po meni bilo bi dobro da natjecanja budu podijeljena na stara (beginner ) pravila...znači za nove neiskusne natjecatelje i nova za stare (expirienced)  iskusnije natjecatelje
To bi bilo lijepo ali mislim da je 20 auta po natjecanju ipak premalo. Mada kako stvari stoje da bi se i osvojio neki peharčić u bilo kojoj klasi mislim da beginerovci nemaju šanse. Pa pogledaj ti samo te rezove... Sve klase su pune iskusnjara i rezovi samo rastu i rastu stalno tako da bi čak bilo i dobro da se uspiju bar dvije beginner klase ubacit.
Praus
Registered User
Registered User
Posts: 164
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:54 pm
Location: HAMPOVICA

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by Praus »

ja se slažem sa starima, ali i također sa Silvachem novima treba dati priliku a i volje za napredovanjem, kad je na Baumaxu ove godine neki klinjo rekao Cici "kak da mi nekaj osvojimo kad dok vi dođete na natjecanje nemamo šanse, dajte nama priliku"  što je Cico isto ljepo odgovorio " da toliko uložiš vremena, novca i muke da li bi nekom dao neku šansu da te pobijedi" 
zato se slažem za klasu početnika
f@zo
Newbie
Newbie
Posts: 27
Joined: Mon Mar 08, 2010 8:09 pm
Location: Umag

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by f@zo »

Ja mislim da bi trebalo ograničiti nastupe u beginer klasi,odnosno ne dozvoliti ponovni nastup ako je več osvojio pehar u beginer klasi ili ako prelazi određene decibele jer bi se time privuklo više natjecatelja te dala prilika i početnicima da isprobaju čar osvajanja pehara.Ako netko osvoji pehar taj če vjerovatno doči i na sljedeče natjecanje.Ali eto to je samo moje mišljenje.
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by daraczg »

tek je zavrsila sezona a vec ste poceli kukat toliko vam je bitno biti prvi koda je nagrada 999 eura

kako bobo dode covjek prvi put i eto ga 152

manje kukajte i pisite a vise slazite i bit ce rezultata  :P :P :P :P
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10346
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by davor-ri »

Pravila će biti kako organizator natjecanja odredi i ...točka. Na natjecatelju je da odredi da li mu ta pravila odgovaraju i da li će samim time ići  na to natjecanje. Hvala bogu ima organizatora i natjecanja po Hr više od jednog pa su ovakve rasprave nepotrebne :).  Meni osobno recimo nisu tj. ne odgovaraju pravila dB cupa (konkretno ograničenje frekve na 50Hz, jer ne želim imati više kutija i stalno seliti woofer iz jedne u drugu) i jednostavno sam prestao  ići na dB Cup natjecanja i gotovo, simple as that. Jedino je bitno u cijeloj priči da se pravila znaju što je prije moguće, dapače sad je dobar trenutak :D a ne tjedan dana prije početka sezone kako bi se natjecatelji mogli pripremati.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by matija boy »

zar skoro nitko ne čita prvi post do kraja kak treba ?? čisto sam pitao organizatore ciljeve za sljedecu sezonu, a to da vecini nova nepasu je vec bilo pisano na vise mjesta.

iako mi se cini da broj natjecatelja uvelike raste, i da bi trebalo sto prije poceti sa prilagodbom novih pravila, kao sto je netko napisao, vise kemijati kutiju, manje tipkati :D
Image
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by denister »

ako ce biti da netko ima licencu onda jeb mora biti sluzbena pravila...ali najbolje bi bilo da se naprave HR pravila i da se po njima odrzavaju natjecanja bez obzira tko ih organizira(osim naravno licenciranog natjecanja)...
Image
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Odg: sezona gotova, kako sljedeće sezone ?

Post by matija boy »

najveci problem ovih sto nelagodu daju su oni koji su napravili setup po starim pravilima i tu rasturaju i uzimaju prva mjesta, i nema sanse da se da drugima da konkuriraju.. nije losa ideja denister, recimo da se naprave klase kao sto su bile ali polozaj siceva i sve ostalog sluzbeno, ionako je ostalo veoma slicno, samo su se klase pojacale i dodana street trunk.
Image
Post Reply

Return to “dB Drag”