Preporuka pojacala

Pitanja, preporuke, pokude, odgovori u vezi istih...
User avatar
Tommy_GTI
Newbie
Newbie
Posts: 39
Joined: Sun Mar 04, 2012 8:35 pm
Location: Zagreb

Odg: Preporuka pojacala

Post by Tommy_GTI »

Zahvaljujem. A kako mogu znati koje pojacalo to sadrzi, dali je to specificno za neke marke pojacala ili pak medu svim pojacalima proizvedenim tih godina?
Last edited by Tommy_GTI on Thu Apr 19, 2012 9:21 am, edited 1 time in total.
the_bebe
Registered User
Registered User
Posts: 397
Joined: Sun Nov 20, 2011 3:29 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Preporuka pojacala

Post by the_bebe »

Taj STK je specifičan za loša i jeftina pojačala...ima ti kocka jednog Harman Kardona koje je dobro pojačalo i slobodno to uzmi...
Driving fast is for a particular time and place. I can do it, I just only do it occasionally because I'm a gentleman!
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Preporuka pojacala

Post by bamboklaat »

Daj ne njajke više,nego kupi onaj Denon od kocke,ili odi na neki hi-fi forum i peglaj  :O
User avatar
Tommy_GTI
Newbie
Newbie
Posts: 39
Joined: Sun Mar 04, 2012 8:35 pm
Location: Zagreb

Odg: Preporuka pojacala

Post by Tommy_GTI »

Ispricavam se svima, ocito neki nemaju razumijevanja za one sa manje znanja u ovome podrucju.Hvala svima na pomoci. Moderator moze slobodno zakljucati temu
Last edited by Tommy_GTI on Thu Apr 19, 2012 4:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
for_sale
Registered User
Registered User
Posts: 346
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:23 pm
Location: Zagorje

Odg: Preporuka pojacala

Post by for_sale »

naslov je isti, pa onda da nastavim samo...
kolega treba neko pojačalce i zvučnike, ali za reprodukciju na otvorenim prostorima - nogometni turniri, raznorazne priredbe i ostale prigode u kojima razuzdana masa konzumira oveće kolićine kolesterola alkohola
to bi bilo smješteno u kombiju, ali bi trebalo biti na 220V
za sad mu nude neku mixetu/pojačalo, ko fol 750w za 1800kn

neki konkretan prijedlog ili čak neka ponuda, može, hvala
dbTeam ZagreB
the_bebe
Registered User
Registered User
Posts: 397
Joined: Sun Nov 20, 2011 3:29 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Preporuka pojacala

Post by the_bebe »

Probaj saznati kakvu miksetu pa ti kažem jeli to čemu jer zna biti dobrih...a šta se tiče kutija neznam dali je mislio sam nešto sastaviti ili bi uzeo gotovo???
Driving fast is for a particular time and place. I can do it, I just only do it occasionally because I'm a gentleman!
User avatar
for_sale
Registered User
Registered User
Posts: 346
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:23 pm
Location: Zagorje

Odg: Preporuka pojacala

Post by for_sale »

nebude sam radil. samo se nadam da nema namjeru spojit neke zvučnike od linije, jer onda uzalud nam trud
provjerim za miksetu pa javim  :respect:
dbTeam ZagreB
the_bebe
Registered User
Registered User
Posts: 397
Joined: Sun Nov 20, 2011 3:29 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Preporuka pojacala

Post by the_bebe »

Ok vidi malo evo recimo primjer ako je Dynacord je super stvar ali ako je Phonic je govno...vidi malo pa javi...a ako hoćeš mogu malo pogledati pa mu vidjeti ako ima netko kakve zvučnike za prodati...samo mi moraš reći koja je lova u igri...
Driving fast is for a particular time and place. I can do it, I just only do it occasionally because I'm a gentleman!
User avatar
for_sale
Registered User
Registered User
Posts: 346
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:23 pm
Location: Zagorje

Odg: Preporuka pojacala

Post by for_sale »

Ovako: BEHRINGER EUROPOWER PMP518M...snaga 180W na 4oma i 100W na 8oma...
dbTeam ZagreB
the_bebe
Registered User
Registered User
Posts: 397
Joined: Sun Nov 20, 2011 3:29 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Preporuka pojacala

Post by the_bebe »

Behringer je po meni losa stvar...ako su napisali 180W to ima max oko 100 W imaju problema sa potenciometrima koji jako cesto odu kvragu...i mislim da je ta cijena malo prenapuhana...
E sad ja bi mu preporucio pojacali koje moze kupiti u Chipoteci...Hollywood neznam koji je tocno model ali mislim da su imali tri modela i ja mislim na najjaci i ako se ne varam ima nekih 200W rms-a po kanalu iako pise puno vise na pojacalu..mislim da je cijena bila nekih 1200 kuna,novo je i ima garanciju...isto tako bi mu preporucio zvucnike koje isto tako moze nabaviti u Chipoteci...to su kutije plasticne i imaju u sebi 15" bass i 1" driver a cijena je po kutiji bila nekih 900 kuna...
Eto ja krenuo sa preporukama a nisam ni pitao koje su pare u djiru za opremu???
Ako ima vise od toga reci pa mu preporucim nesto ozbiljnije jer ovo je ono low budget a nije to toliko lose...sve sta sam ti preporucio sam imao i koristio i mogu reci da za te novce to radi super...daleko je to od neceg ozbiljnog ali i novci su daleko od cifre koliko bi kostalo nesto ozbiljno...eto vidi malo sa frendom pa kad budes znao tocnu cifru onda mozemo dalje...pozz...
Driving fast is for a particular time and place. I can do it, I just only do it occasionally because I'm a gentleman!
User avatar
for_sale
Registered User
Registered User
Posts: 346
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:23 pm
Location: Zagorje

Odg: Preporuka pojacala

Post by for_sale »

svaka cast na trudu :respect: pital budem za konkretni budet pa javim tocno
bil je zadovoljan sa zvucnikom spojenim na kazic, ali je ekipa dofurala to pojacalo i neku aktivnu kutiju, neznam informacije, osim da je cifra od 7kkn. i kad je to cul, namocil je gace :)
dbTeam ZagreB
the_bebe
Registered User
Registered User
Posts: 397
Joined: Sun Nov 20, 2011 3:29 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Preporuka pojacala

Post by the_bebe »

Ako je bila aktivna kutija onda nisu koristili pojacalo od Behringera nego su ga koristili samo kao mixer...ako ima love mogu mu preporuciti od RCF- aktivnu kutiju iste konfiguracije kao i ova sta sam predlozio znaci ima jedan 15" bass i jedan 1.7" driver te dva digitalna pojacala,jedno od 150w za hfdriver i jedno od 300w za lfdriver...jedina mana im je cijena koja je oko 4600 kuna po kutiji ali to radi jaaako dobro,glasno a fino iako mislim da za pijanu bagru bolje igra ona prva konfiguracija... :respect:
Driving fast is for a particular time and place. I can do it, I just only do it occasionally because I'm a gentleman!
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

Odg: Preporuka pojacala

Post by sonny »

Sad ekipu iz garaže nazivaš pijanom bagrom koja nema sluha za hifi...
Kad čovjek bolje razmisli, a možda stvarno i nema...
Od hektolitara alkohola koji je prošao kroz garažu i njihova tjelesa, nisam siguran postoje li uopće sinapse između bubnjića i za to pripadajućih centara u mozgu :D :lol:
Image
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Preporuka pojacala

Post by denister »

halooooo ekipa se sutra sastaje :D :D :D
Image
Post Reply

Return to “HIFI komponente”