Team GeMišT

Locked
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Team GeMišT

Post by Silvach »

Nemam komentara na Zimetove optuzbe al izgledaju opako...  Ostao bez teksta...
Last edited by Anonymous on Tue Jul 10, 2012 10:50 pm, edited 1 time in total.
lancia fulvia
Registered User
Registered User
Posts: 587
Joined: Mon Nov 24, 2008 10:50 am
Location: zadar-zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by lancia fulvia »

nešto se gadno sjebalo, nažalost, nije mi drago ovakve stvari čitati  :( >:(
DB TEAM DESTROYER
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Odg: Team GeMišT

Post by Type X »

Dečki nemojte praviti frku oko toga...
svagdje ima nesuglasica, odrzite sastanak, pokusajte rijesiti to na svim clanovima...

znam otprilike kako to ide...

zelim vam svu sreću, nedajte da vam se tim raspadne jer tako te neke stvari potaknu na takvo nesto...
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
c.f.s.
Registered User
Registered User
Posts: 1148
Joined: Mon Feb 18, 2008 5:58 pm
Location: V.Gorica

Odg: Team GeMišT

Post by c.f.s. »

Oprostite šta se tek sada javljam ali još uvijek sam u šoku.
Uopče neznam šta i kako da napišem..
Na spomenutom susretu smo pokrenuli temu sa predsjednikom jednog kluba o funkcioniranju kluba,odnosno kako on to vodi kao i o teamu gemišt i mogučem napretku,članovima,sponzorima,članarini,statutu i razno raznim mogučnostima kao pozitivnim i negativnim.U cijeloj toj priči su se taknuli i članovi te kako ih potaknuti na sudjelovanje na natjecanjima, na šta je on rekao da kod njega nema li la nego ili si aktivan ili letiš.U toj priči je spomenut Zimet  i da po tome bi i njega trebalo izbaciti na šta sam ja rekao da,ali u kontekstu da pravila za sve isto vrijede kako za mene tako i za ostale,iako smo u istom razgovoru rekli da je već odlučeno da izbacivanja nema.
Stvarno mi je žao što si stekao takav dojam.
Ako netko treba otiči iz teama onda sam to ja a ne nikako ti.Bilo bi mi jako drago kad bi sjeli i pokušali popraviti nastalu štetu

Hvala
153db           ported by LBaudio
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: Team GeMišT

Post by LBaudio »

ajde, ne se jebat,.....dogovorite nesto da rijesite situaciju......
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
zzip
Registered User
Registered User
Posts: 195
Joined: Mon Mar 13, 2006 6:03 pm
Location: strmec city
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by zzip »

pa samo sam pitao da li mogu u team.. nemorate se odmah raspasti...  :(

dečki dragi, grdo ste zabrijali... vjerojatno je telefonska veza bila loša pa niste sve dobro čuli u prijenosu...

riješite te unutarnje probleme... :respect:
Image
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by Joke »

Zip iskreno mislim da nema potrebe da se miješaš :respect:
Dovoljno si napravio ;)
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
zzip
Registered User
Registered User
Posts: 195
Joined: Mon Mar 13, 2006 6:03 pm
Location: strmec city
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by zzip »

hvala ti prijatelju, znao sam da ćeš ovo pokušati na mene svaliti... car si... :respect:
Image
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by bego »

Prije bi ja trebao iz Team-a otić a ne Zimet, ja se ni ne natječem, zasto ga se uopće spominjalo? Čovjek je uložio toliko truda i znanja u ovaj team, on i Joke su mozgovi ovog team-a koji je ludjak rekao da bi ga se trebalo izbacit. I da se čovjek ne natječe, samo ga zbog toga izbacit? Ako treba i ja idem po tom pitanju...
Image
User avatar
josip
Registered User
Registered User
Posts: 2713
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:18 pm
Location: Zagreb-Dubrava

Odg: Team GeMišT

Post by josip »

bego wrote: Čovjek je uložio toliko truda i znanja u ovaj team, on i Joke su mozgovi ovog team-a koji je ludjak rekao da bi ga se trebalo izbacit. I da se čovjek ne natječe, samo ga zbog toga izbacit?
potpis slažem se sa svime  :RESPECT:
Last edited by josip on Wed Jul 11, 2012 1:23 pm, edited 1 time in total.
PB 146,9 1x30 Treo SSx-12+SPL Dynamics S4002
PB 149,5 1x38 SS T4-15+GZPA 1.4000D
Db Team Zagreb
Little Table
Registered user
Registered user
Posts: 941
Joined: Wed Mar 12, 2008 1:10 am
Location: Rijeka
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by Little Table »

on je cro LB  :)
PB: 150.3dB (2kW + 2x307d2)
       148.6dB (2kW + 1x307d2)
       146.7dB (500W + 1x307d2)
Državni prvak: SS NW 2012
edo haker
Registered User
Registered User
Posts: 658
Joined: Sun Apr 19, 2009 11:38 am
Location: Zagreb, Bronx :-)

Odg: Team GeMišT

Post by edo haker »

sjecam se kad je joke nosio magusa :-P i davnih pocetaka... potpis na "on i Joke su mozgovi ovog team-a"
naravno bez uvrede cico...

ali ako je zimet popizdio onda fkt nesto smrdi...(btw valjda necete imat protiv sto sam napisao neku rijec)
Bass = Heroin!!!!
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by bego »

Zasto bi tko imao protiv ako kazes nesto? imas pravo reć šta hoćeš kao i svi ostali.  :-*
Image
c.f.s.
Registered User
Registered User
Posts: 1148
Joined: Mon Feb 18, 2008 5:58 pm
Location: V.Gorica

Odg: Team GeMišT

Post by c.f.s. »

Napist ču za sada samo ovo a sve ostalo je več spremno i napisano a iznjet ču kada odradimo natjecanje u Sisku iako sam već sve htio napisati ali me je Joke zamolio da se strpim dok ne prođe Sisak...ok.

Moj dio objave za koju smatram da mogu staviti na forum


A dan prije tvoje objave smo bili na kavi i nisi mi niti dao naslutiti šta če se desiti a kamoli da smo potaknuli razgovor o problemu.Inače se takve stvari ne riješavaju na taj način kako si ti to napravio(forum),to se trebalo riješiti unutar teama.
Poslao sam ti pm da te nazovem ti si mi odgovorio da nema potrebe.Zvao sam te na mobitel pa mi se nisi htio javiti,ok...
Šta se tiče izbacivanja iz teama ..
Prijedlog je bio da svaki član teama bude obavezan odraditi minimalno 2 natjecanja u sezoni a ako ne odradi da bi trebao(mora) donirati za svako od tih 2 minimalna natjecanja po 100kn za natjecanje koje je u minimumu,znači ako odradiš samo 1 natjecanje u sezoni trebaš donirati 100kn teamu,ako ne odradiš niti jedno od minimalna 2 natjecanja u sezoni trebao bi donirati teamu 200kn.
Na to su se svi članovi izjasnili da može osim Zimeta.
Rečeno je šta ako osoba ne odradi niti jedno natjecanje od navedenih 2 minimalno po sezoni i ne donira 200kn za team.
Rekli smo da ta osoba onda i nije za team.Taj novac je trebao biti namjenjen za članove teama koji se natječu i da im se olakša trošak i eventualni odlazak na natjecanja koja su tipa u Poreču,Osijeku,..
Tu se Zimet jedini nije složio sa prijedlogom.
Potom je potaknuto pitanje šta bi bilo sa Zimetom pošto je on protiv prijedloga i neče se natjecati niti donirati 200kn za team.
Na to je Joke rekao da se Zimeta ne može isključiti,izbaciti(kako god mi to nazvali)jer je on jedan od osnivača teama.
Vezano na to se je prijedlog odbacio.
Na tom prozvanom susretu se kroz priču o svemu i svačemu spomenulo i to kao navedeni prijedlog koji nije usvojen i kako bi to bilo po regulama Predsjednika kluba sa kojim smo razgovarali,na šta je on rekao da bi se po tome trebalo Zimeta izbaciti iz kluba.
Na to sam potvrdno odgovorio,jer ako je nešto usvojeno onda za sve jedako vrijedi.
Pošto znamo da je prijedlog od prije odbačen priča je bila suvisla.
Svi dobro znamo i da je prijedlog usvojen i da se sve odigra po najgore za Zimeta,pa tko bi ga izbacio iz teama,kao nebi skupili pišljivih 200kn i predali u team!!!
Taj je prijedlog bio osmišljen za članove koji nebi u cijeloj sezoni natjecanja doprinjeli teamu svojom pojavom,zalaganjem,pomoči,...
Cijeli problem je eto nastao oko pišljivih 200kn...strašno!!!
153db           ported by LBaudio
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5572
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by wildD »

poznam Zimeta i znam da je ko čovjek pošten,fer i spreman pomoći svakome i uvijek. Bio sam otpočetka blizu dok se počelo tek pričati o osnivanju teama i stoga sam siguran da Zimet ima dobar razlog za to kaj je napravio, no ne branim i ne napadam nikog, samo iznosim svoje mišljenje...btw tko je uopće predsjednik? :)
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
Locked

Return to “Team GeMisT”