google chrome explorer

Aplikacije, igre, ...
Post Reply
User avatar
zelja_vw
Registered User
Registered User
Posts: 1067
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:14 pm
Location: Zagreb

google chrome explorer

Post by zelja_vw »

ne znam dali ga tko koristi, ali ja sam ga (igrom slucaja) nasao jer mi je firefox poceo stekati, a cak neke stranice nije htio niti otvoriti.
koliko sam skuzio radi se o novijem i modernijem tipu pretrazivaca kojeg mozete uredjivati po vlastitoj zelji pa cak i mijenjati temu samog pretrazivaca.
instalirao sam ga na svoj laptop i mogu reci da je rezultat iznenadjujuc, a isto tako i brzina samog pretrazivaca!

http://www.google.com/chrome

ENJOY! :lol:
>>>life is 2short 2drive Octavia TDI<<<
Aladin
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Tue Apr 29, 2008 2:28 am
Location: Travnik,BiH

Odg: google chrome explorer

Post by Aladin »

Koristim vec mjesec dana,i mogu reci da sam odusevljen!!!Do sad sam koristio Internet Explorer,uvijek najnoviji,ali jedan dan odlucim da probam Chrome,nakon sto sam procitao da je poprilicno brz!!
Od tad,Internet Ex nisam ni otvorio...stvarno sam prezadovoljan...firefox i operu nisam toliko koristio,da bih mogao uporediti sa Chrome-om...
Sve u svemu,od Chrome-a se ne odvajam sve dok ima ovakve performanse...po meni je prebrz...
Samo jedan primjer da navedem:Internet Explorer mi na 2Mbit ovog mog adsl-a home stranicu mobile.de zna razvuci i na 8 sekundi...a Chrome mi to isto otvori za najvise 3 sekunde!!!Meni eeeeextra...
Znam,mnogi ce reci,ima tu razlicitih razloga...mnogo je flash sadrzaja na mobile.de,ali takodjer,sve te flash sadrzaje otvori i Chrome...ko proba,pozaliti nece....enjoy.... :respect:
User avatar
Sale_RKH
Registered User
Registered User
Posts: 294
Joined: Tue May 15, 2007 8:44 pm
Location: Zg - Jarun

Odg: google chrome explorer

Post by Sale_RKH »

Ja sam bio odusevljen na pocetku, instalirao sam ga prakticki dan na koji je izasao. Do danas sam naisao na dovoljno velik broj stranica koje ne rade kako treba, ili ne radi java, ili ne radi embeded video... ali sve se nekako mislim da je to problem vec lagano tesko prekrcane viste, a ne chromea :)
Uglavnom, ja koristim chrome, zena IE... :P
User avatar
zelja_vw
Registered User
Registered User
Posts: 1067
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:14 pm
Location: Zagreb

Odg: google chrome explorer

Post by zelja_vw »

pretrazivac nije jako star, ali vidim da je izasao update pa svi oni koji su ga instalirali na pocetku neka ga update-aju i nemate frke!

btw, jos skuzih da mu je jedina (ajmo rec boljka) to sto na 5-6 ili vise otvorenih stranica jede malo vise RAM memorija, ali to mu i daje tu brzinu koju ima.
eto, jedino na to su mi se frendovi pozalili, ali ja sa 3GB RAM-a otvaram sve najnormalnije i nista mi ne steka! ::)

EDIT: jos da se nadovezem, chrome kortistim na XP-u i stvarno radi predobro, tako vjerujem da je u tvom slucaju vjerojatno krivac vista, jer sam se i sam uvjerio da poprilicno zna stekati! :-\
Last edited by zelja_vw on Fri Oct 30, 2009 3:16 pm, edited 1 time in total.
>>>life is 2short 2drive Octavia TDI<<<
Post Reply

Return to “Software”