polo 1,2 12v 9n3

Instalacije članova CICE foruma. Nije vidljivo gostima i članovima s manje od 100 postova.

Moderator: wildD

Post Reply
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

polo 1,2 12v 9n3

Post by polo9n3 »

a evo da ja i svoj autek predstavim... a ono uglavnom mi bilo bitno da je ispod čekića i vw   :lol:
dobio sam dobar popust jer smo još usput uzeli transportera  :lol: da se i sa zubakom dogovoriti  :respect:


Image

Image

Image

[img]http://www3.pic-upload.de/13.10.09/winbaheu86ts.jpg[/img]

Image

Image

eto još u planu nabaviti gz pojačala... i namontirati zadnje zvučnike u bokove, i staviti kond...
Last edited by polo9n3 on Tue Oct 13, 2009 8:53 am, edited 1 time in total.
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
Venom
Registered user
Registered user
Posts: 845
Joined: Sun Jul 26, 2009 11:38 am
Location: Šibenik

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Venom »

Jesi li dampira vrata, iman isti polo ali sa 5 vrata pa me zanima razlika.
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by polo9n3 »

nisam dampirao ali je u planu  :respect:

velim jedino me strah smrdeža i da nebi po ljeti počelo curiti na sve strane....  :lol:

evo da odma odgovorim kolegi da ne pm-am zvučnicima sam jako zadovoljam jedino mi se čini da bi bez pojačala bila štanga  :-\ jer im treba određena snaga da se ovi u vratima pomaknu... a  ovi koji su za iza također dok je bio blaupunkt trebalo im je pun kufer snage da prorade kako treba a tad je več radio bio na izdahu snaga  :lol:
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
User avatar
Rulez
Registered user
Registered user
Posts: 782
Joined: Wed Jul 22, 2009 2:12 am
Location: Omiš

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Rulez »

autic je lijep, samo jedino sta mi interijer nije po gustu, jer mi se komand ploca u mom polu 6n2 cini dosta ljepsom nego ova u 9n3, iako je tvoj noviji nekoliko godina... a to sam od dosta ljudi cuo... al pored 2din multimedije, kokpit se ni ne primjeti :)
inace, mjuza mi se svidja, GZ powa  :respect: samo neznam da li te zivcira ta bass reflex cijev... mene je poprilicno zivcirala zbog port noise-a ... a sad imam slot port... razlika, nebo-zemlja...
al samo naprijed, svaka kuna koju utuces u to auto se isplati...  :respect:
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by polo9n3 »

zanš da sam razmišljao o slot portu, ali ga nikad nisam radio pa reku neču kemijati :lol:

jedina stvar koja me nervira u autu a i kod tete i buraza u adiju također kod nijh je na kvakama a kod mene oko sata okvir prevučen nekakvom kao gumom koja je na najmanji dodir nokta počme ljuštiti jako iritantna svar  >:( >:( >:(
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
Venom
Registered user
Registered user
Posts: 845
Joined: Sun Jul 26, 2009 11:38 am
Location: Šibenik

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Venom »

Ta guma šta ti smeta se dade lako skiniti ultrafinin poliranjen ala šta je kroky sebi slično radija ili šta san ja navlažija spužvu za prati pijate i lagano trlja dok nisan skinija, samo pazi da ne smočiš tablu...

Koja ti je razlika u bassu zvučnika u vratima od originala, naravno bez suba
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by polo9n3 »

nemam pojma nije ih bilo u vratima isto kao ni kaziću traga  :lol: :lol: :lol: :lol:
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
User avatar
Rulez
Registered user
Registered user
Posts: 782
Joined: Wed Jul 22, 2009 2:12 am
Location: Omiš

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Rulez »

polo9n3 wrote:zanš da sam razmišljao o slot portu, ali ga nikad nisam radio pa reku neču kemijati :lol:

jedina stvar koja me nervira u autu a i kod tete i buraza u adiju također kod nijh je na kvakama a kod mene oko sata okvir prevučen nekakvom kao gumom koja je na najmanji dodir nokta počme ljuštiti jako iritantna svar  >:( >:( >:(


probaj slozit kutiju sa slot portom... nisam ni ja expert... ovo mi je druga kutija koju sam radio sa slot portovima... malo se igras u bass boxu i nema greske... al ono, rezultat me stvarno impresionira... nema buke, nema klapanja... samo potresss xD

a ta guma je kod mene na onom rukohvatu na vratima... najgluplje misto za to stavit tu, jer non stop rukama hvatas... i naravno, sad se skoro cijela zgulila, a ja cu uskoro i ostatak zgulit xD finu krpu, malo vode i trljaj do plastike  :respect:
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by polo9n3 »

Rulez wrote:
polo9n3 wrote:zanš da sam razmišljao o slot portu, ali ga nikad nisam radio pa reku neču kemijati :lol:

jedina stvar koja me nervira u autu a i kod tete i buraza u adiju također kod nijh je na kvakama a kod mene oko sata okvir prevučen nekakvom kao gumom koja je na najmanji dodir nokta počme ljuštiti jako iritantna svar  >:( >:( >:(


probaj slozit kutiju sa slot portom... nisam ni ja expert... ovo mi je druga kutija koju sam radio sa slot portovima... malo se igras u bass boxu i nema greske... al ono, rezultat me stvarno impresionira... nema buke, nema klapanja... samo potresss xD

a ta guma je kod mene na onom rukohvatu na vratima... najgluplje misto za to stavit tu, jer non stop rukama hvatas... i naravno, sad se skoro cijela zgulila, a ja cu uskoro i ostatak zgulit xD finu krpu, malo vode i trljaj do plastike  :respect:


tebali bi složiti peticiju protiv tog govna kojeg ljepe svuda XD
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
User avatar
Skills
Registered user
Registered user
Posts: 750
Joined: Thu May 15, 2008 10:16 am
Location: Split-Zagreb

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Skills »

Rulez wrote:a ta guma je kod mene na onom rukohvatu na vratima... najgluplje misto za to stavit tu, jer non stop rukama hvatas... i naravno, sad se skoro cijela zgulila, a ja cu uskoro i ostatak zgulit xD finu krpu, malo vode i trljaj do plastike  :respect:


Ako zelis skinit tu gumu onda kupi u DM-a onaj drveni miris za auto:

Image

Lagano pinelom namazes tu gumu sa mirisom i ostavis cca pola sata. Nakon toga tu gumu mozes doslovno otpuhat sa rucke.
Znan da zvuci glupo, ali provjereno radi.  ;)
Last edited by Skills on Thu Oct 15, 2009 11:42 am, edited 1 time in total.
346.1 m/s at 25 °C
LaCroix
Registered user
Registered user
Posts: 803
Joined: Sat Jul 28, 2007 2:59 pm
Location: ZG

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by LaCroix »

Možeš i OMV-ov "parfem", nagriza i shebe plastiku, po potrebi.. ;D.. a da o gumi i ne govorim..
User avatar
Rulez
Registered user
Registered user
Posts: 782
Joined: Wed Jul 22, 2009 2:12 am
Location: Omiš

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Rulez »

Skills wrote:
Rulez wrote:a ta guma je kod mene na onom rukohvatu na vratima... najgluplje misto za to stavit tu, jer non stop rukama hvatas... i naravno, sad se skoro cijela zgulila, a ja cu uskoro i ostatak zgulit xD finu krpu, malo vode i trljaj do plastike  :respect:


Ako zelis skinit tu gumu onda kupi u DM-a onaj drveni miris za auto:

Image

Lagano pinelom namazes tu gumu sa mirisom i ostavis cca pola sata. Nakon toga tu gumu mozes doslovno otpuhat sa rucke.
Znan da zvuci glupo, ali provjereno radi.  ;)

hvala na savjetu, probat cu :)

polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by polo9n3 »

a pazi natpisa na kutijici " EKO PROIZVOD  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
User avatar
josip-306
Registered User
Registered User
Posts: 247
Joined: Thu Aug 28, 2008 9:12 pm
Location: zagreb-ravnice-zapresic

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by josip-306 »

ekoloski nagriza ...
...ma neki drkenđija....turbo je masina....
User avatar
Rulez
Registered user
Registered user
Posts: 782
Joined: Wed Jul 22, 2009 2:12 am
Location: Omiš

Odg: polo 1,2 12v 9n3

Post by Rulez »

josip-306 wrote:ekoloski nagriza ...


da... mozes nuklearni reaktor s njim izglanjcat  ;D ;D ;D
Post Reply

Return to “Instalacije članova”