Power tuning

Ovdje komentirajte priloge o auto akustici, razne bisere i novinarske provale iz ostalih časopisa
Post Reply
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

20 kila kume...sta mislis...mogo je kupit 2 tvoja audia a on ulozio u motor...:lol::lol::lol:idol:::lol::lol::lol::lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

Ja citam i ne vjerujem sam sebi da sam TO procitao! 200ks :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Jedno je pricati lovacke price ali ovo je nevidjeno! Neznam cemu je potrebno ovako lagati, koliko je nas ovdje vidjelo sto vozis pa da nas i dalje ides lagati! Ali dobro, idem ja malo u garazu posarafiti moj golf 1.6d na 300ks zalijepiti mu spoiler, staviti drzace haube bez busenja i biti glavni u Ri! Ako treba ulupati cu i 30000eura! Tko je jebao je jebao, SADA SAM JA NA REDU! :laugh::laugh::laugh::laugh:
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Power tuning

Post by bravo-ri »

[QUOTE=Vla@do;204346]20 kila kume...sta mislis...mogo je kupit 2 tvoja audia a on ulozio u motor...:lol::lol::lol:idol:::lol::lol::lol::lol:[/QUOTE]

a mogao je jednog kupiti i ostalih 10 000 uložiti u motor i bio bi na 500+ konja a ne "samo" 200 konja.skupi ti konji hebate,ali tu je 4*4 ilitiga quattro ,ma ide swift ko sotona da ga hebeš ,a nitko ga vidio ni čuo :lol::lol:
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

Sa 20000eura se puno toga moze!! Kada smo vec kod audija mogao je uletiti jako dobar s3 i jos ostati para za sitne dorade! Ali ipak swift sa 200ksidol::idol:: Ni lovro kojega znas i koji zna nesto nije toliko sveukupno ulozio u swift s tri motora niti je izvukao 200ks iz pojedinog motora, izgleda da je ucenik posta ucitelj kada je tebi to uspjelo!
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

Ali samo danas i samo u ovoj neponovljivoj ponudi....Suzuki Swift 200ks 4WD u koji je ulozeno 20000eura, da dobro ste procitali 20000EURA moze biti vas za samo 2000eura u ovoj neponovljivoj ponudi...
http://www.cice.com.hr/forum/showthread.php?t=17951
Ali ni to nije sve........
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Power tuning

Post by bravo-ri »

[QUOTE=Mr. Judo;204349]Sa 20000eura se puno toga moze!! Kada smo vec kod audija mogao je uletiti jako dobar s3 i jos ostati para za sitne dorade! Ali ipak swift sa 200ksidol::idol:: Ni lovro kojega znas i koji zna nesto nije toliko sveukupno ulozio u swift s tri motora niti je izvukao 200ks iz pojedinog motora, izgleda da je ucenik posta ucitelj kada je tebi to uspjelo![/QUOTE]

je,je izvukao je 200 konja iz jednog motora s turbinom normalno,sve drugo stock tako sam čitao barem ,svaka mu čast :juju::thumbup:
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Power tuning

Post by bravo-ri »

[QUOTE=Mr. Judo;204352]Ali samo danas i samo u ovoj neponovljivoj ponudi....Suzuki Swift 200ks 4WD u koji je ulozeno 20000eura, da dobro ste procitali 20000EURA moze biti vas za samo 2000eura u ovoj neponovljivoj ponudi...
http://www.cice.com.hr/forum/showthread.php?t=17951
Ali ni to nije sve........[/QUOTE]

ma to je ovaj za kojeg svi znaju ,a ovaj od 200 konja je kod lovre na slaganju zato ni nitko nezna za auto,vidiš da su naručeni djelovi iz japana,yakuze mu to osobno dostavljaju,kakvih 200,ide swift na 500
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

:lol: vidis vidis, to je znaci patka, dok se prava stvar tek slaze! Mozda projekt izadje u novom Power tuningu ijako sumljam jer on cita svjetske renomirane casopise!
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Power tuning

Post by PetarK »

Nesto je Kiki izgubio dial tone nakon par postova :lol::lol:
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Power tuning

Post by bravo-ri »

[QUOTE=Mr. Judo;204356]:lol: vidis vidis, to je znaci patka, dok se prava stvar tek slaze! Mozda projekt izadje u novom Power tuningu ijako sumljam jer on cita svjetske renomirane casopise![/QUOTE]

ma kaki,poslali mu mail iz topgeara da ga jeremy clakson provoza po nurburgringu :lol::lol::lol:
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Power tuning

Post by acey »

Nekako sam i ocekivao ovakav tijek rasprave cim je doticni spomenuo svoj auto.

Inace pojma nemam o kome je rijec i koji je to swift.

Ajde kiki, ocekujemo demant :vamp: i slike :juju::juju::laugh:
Image
Semulic
Registered user
Registered user
Posts: 877
Joined: Wed Feb 21, 2007 12:26 am
Location: Zagreb, Dubrava

Power tuning

Post by Semulic »

čitam i ne vjerujem....

Kiki ti znaš šta radiš? i zašto si uložio 20k eura?

Ma ti si .... Ajd neću... Za te novce si mogao uzeti audi RS2 sa 315ks i ruknut čip i uredit ga malo i ostalo bi ti 5k eura.:lol:

Imao sam ja jednom fiestu 1.6d, išla je 340km/h ali morala je biti jebačka visina iz koje sam je bacio...:wallbash:
Twista

Power tuning

Post by Twista »

ja sam ovo tek sad sve procitao, a lool. pa sto sve pada ljudima na pamet, auuu. ma mene cisto zanima taj auto. a inace ja u svojoj garazi isto nesto radim. stavio sam nesto tajno na 1.6 motor i sad sam na cca 1200 ks. dosa bi i ja na street race ali se ne volim hvaliti pa se ja s tim po kvartu vozim.
ako mi netko zeli pomoci u pojacanju mog motora poslat cu mu na pm moju adresu pa mi mozete slati naljepnice, filtere... i tako. hvala unaprijed
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

Ako netko ima slike doticnog auta molio bi ga da stavi! Ja znam kako izgleda i u kojem je stanju tako da su meni ove tvrdnje jos vise smjesne nego nekome tko nezna!
Semulic
Registered user
Registered user
Posts: 877
Joined: Wed Feb 21, 2007 12:26 am
Location: Zagreb, Dubrava

Power tuning

Post by Semulic »

imaš slikicu kakvu? Jer ako je "bijeli perforirani disk" ono šta mislim da je onda PRELOOOL!!!:lol:
Post Reply

Return to “Ostali magazini”