Power tuning

Ovdje komentirajte priloge o auto akustici, razne bisere i novinarske provale iz ostalih časopisa
Post Reply
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

Ajmo sad realno:lol::lol:

imas swifta 1.3...nije gti dakle da se razumijemo jer ima plastične wannabe diskove ofarbane u bijelo:lol::lol::lol:

ajmo dalje.,..ima 200ks i 750kg, bome svaka čast, i još 4x4, to ide sigurno nekih 4.5-5 sec do 100km/h. Nećemo govorit sad da ide tristopedesttri na sat jer ima 750kg pa da ga vjetar ne odnese:lol::lol::lol::lol:

Kad te vidimo na raceu? mislim da si opasna konkurencija jednoj alfi iz vodica ili kakvom audiu rs2:whistling:


još jednom...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
matija0311
Registered user
Registered user
Posts: 964
Joined: Sun Aug 06, 2006 7:02 pm
Location: Krapina/Zagreb fax
Contact:

Power tuning

Post by matija0311 »

nego...o kojem se autu radi?
čisto me zanima...

i kaj se tiče časopisa..kupio..meni je ok..

edit:vlado odgovorio :D

ajmo ovak
kaj je sve rađeno na autu
Last edited by matija0311 on Fri Dec 21, 2007 8:56 pm, edited 1 time in total.
Sa budala me se isplati svađati..najprije te spuste na svoj nivo a onda dotuku iskustvom...
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

[QUOTE=matija0311;204328]nego...o kojem se autu radi?
čisto me zanima...

i kaj se tiče časopisa..kupio..meni je ok..

edit:vlado odgovorio :D

ajmo ovak
kaj je sve rađeno na autu[/QUOTE]

Čuj ja ti samo iskreno kažem:lol::lol::lol:

Zadnje šta sam ja vidio je bilo krilo i zadnji bijeli plastični diskovi...perforirani da se bolje hlade:lol::lol::lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Power tuning

Post by kiki »

[QUOTE=Vla@do;204327]Ajmo sad realno:lol::lol:

imas swifta 1.3...nije gti dakle da se razumijemo jer ima plastične wannabe diskove ofarbane u bijelo:lol::lol::lol:

ajmo dalje.,..ima 200ks i 750kg, bome svaka čast, i još 4x4, to ide sigurno nekih 4.5-5 sec do 100km/h. Nećemo govorit sad da ide tristopedesttri na sat jer ima 750kg pa da ga vjetar ne odnese:lol::lol::lol::lol:

Kad te vidimo na raceu? mislim da si opasna konkurencija jednoj alfi iz vodica ili kakvom audiu rs2:whistling:


još jednom...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/QUOTE]


Ako hoćeš znaš li možda dećka ko je bio na streetu u Rijeci sa sviftom i imao je tri mašine u njemu, ako znaš eto dovoljno je da ti kažem da sam s njim dobar i da sve radimo zajedno na mom autu pa će ti bit jasno
Pers. Best       = 153.00dB
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Power tuning

Post by kiki »

Ček malo kakvi bijeli plastični diskovi o čemu ti to. Jer mi pričamo o istom autu
Pers. Best       = 153.00dB
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

Znam za Lovru...

Šta si ti napravio na svom autu? aj aj pitaju te ljudi, nemoraš mi pisat da znaš x i y osobe:lol::lol::lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

Ima ko sliku swifta s grbaca? Sumnjam da sam falio:vamp::laugh:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Power tuning

Post by PetarK »

[QUOTE=kiki;204331]Ako hoćeš znaš li možda dećka ko je bio na streetu u Rijeci sa sviftom i imao je tri mašine u njemu, ako znaš eto dovoljno je da ti kažem da sam s njim dobar i da sve radimo zajedno na mom autu pa će ti bit jasno[/QUOTE]

Ma daj ti slike, opis, dijelove.. Ovo je sve naklapanje.. Ako stojis iza toga sto si rekao, otvori thread i odgovori na provokacije :lol: Kada sam rekao da u autu imam F1, DaVinci, hrpu Utopia, i sl te da sve to treba ugradit u auto ljudi su mislili da pricam lovacke, onda kada sam otvorio gepek i pokazao bilo je padanje u nesvijest. Tako da.. ako imas 20k eura u dijelovima motora to bi bilo lijepo vidjeti, a to se MORA vidjeti..
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Power tuning

Post by PetarK »

[QUOTE=Vla@do;204333]Znam za Lovru...

Šta si ti napravio na svom autu? aj aj pitaju te ljudi, nemoraš mi pisat da znaš x i y osobe:lol::lol::lol:[/QUOTE]

Tocno, hebes kog znas, bitno je sto ti znas i sto imas, kada vec pricas o tome.. ajde, ozbiljno, mene iskreno zanima, nije nikakva provokacija
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Power tuning

Post by bravo-ri »

[QUOTE=kiki;204331]Ako hoćeš znaš li možda dećka ko je bio na streetu u Rijeci sa sviftom i imao je tri mašine u njemu, ako znaš eto dovoljno je da ti kažem da sam s njim dobar i da sve radimo zajedno na mom autu pa će ti bit jasno[/QUOTE]

šta ti je swiftara turbak?ajde stavi slike predstavi auto :thumbup:
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

Power tuning

Post by Pharaon »

[QUOTE=PetarK;204336]Tocno, hebes kog znas, bitno je sto ti znas i sto imas, kada vec pricas o tome.. ajde, ozbiljno, mene iskreno zanima, nije nikakva provokacija[/QUOTE]

ja znam decka s ljubicastim pugom da se sramim :P :laugh::lol::lol:

a ovo sto vlado rekao je istina, ako bili na db dragu na grbcima vidjeli ste
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
dejan08
Registered User
Registered User
Posts: 251
Joined: Sat Oct 28, 2006 4:22 pm
Contact:

Power tuning

Post by dejan08 »

sve je to za ljude :D

a da ne priđam sony sub od 1m i kutija od šperploča..počeci velikog tjuninga :D
s1ck
Registered User
Registered User
Posts: 1337
Joined: Sat Jun 09, 2007 11:06 pm
Location: rijeka
Contact:

Power tuning

Post by s1ck »

ja se nemogu prestat smijat. mislim postujem ekipu koja slozi motor a da auto ne lici na nista a ono ispod haube bestija iz samoga pakla :D ali kiki ajd stvarno prestani se sramotit. jer da imas motor ispod haube u koji je ulozeno preko 20000 eura to je onda bestija kakve nema ono mislim divljastvo. i btw ako si sa 20000 eura dosao samo na 200hp onda bolje ti je da promijenis sport :D negdje si fulao da ga hebes. uglavnom racunica ti ne stima nikako. jer za te pare si mogao kupit nova kola recimo FIESTA ST 2.0 16V 150hp i ostane ti jos 4000eura za uredjenje masine i ostalog dijela auta. pa razmisljaj sad malo di si ti ulozio pare
Image
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

Kako di...prvo kupiš ormar, pa ga onda lakiraš, pa ga rastavišš i dobiješ kutiju za sub...

a motor i 20000€...sry stari jedino ako si kupio 1000litara ulja pa to sad preprodaješ i računaš sebi pod tuning:lol::lol::lol:

sorry ali:lol::lol::lol: ok si ti dečko i sve al nekad bubneš i ostaneš živ:lol::lol::lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Power tuning

Post by bravo-ri »

a ja razumio 2 soma da je uložio u motor.a ono 20 000 evra :lol::lol:
Post Reply

Return to “Ostali magazini”