Group Buy Osvjetlenje

Organizirana kupovina i zicanje velikog popusta na veće količine robe
Post Reply
Dinac
Registered User
Registered User
Posts: 1504
Joined: Sat Feb 11, 2006 10:44 am
Location: Zagreb
Contact:

Group Buy Osvjetlenje

Post by Dinac »

zasto bi to bila zamjerka ? to je samo veliki plus :) takodjer i ono 3M ljepilo odozada da se moze zaljepiti bilo kuda(kiki svuda)
KEKE
Registered User
Registered User
Posts: 1120
Joined: Mon Feb 20, 2006 1:58 am
Contact:

Group Buy Osvjetlenje

Post by KEKE »

pa super je sto su kontakt zaliveni, ali ipak bi vise volio da mogu svoju zicu zalemit i onda jos i zalit...

jel netko probao grijat tu plastiku kojom je to zaliveno? nebi se smjela pre jako zagrijat zbog ledica...
meni bi idealno bilo kad bi na mjestu di su kontakti mogao uklonit tu plastiku, zalemit žice i vratit plastiku nazad...
Image
blackbug
Newbie
Newbie
Posts: 31
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:43 pm
Location: Zagreb - centar

Group Buy Osvjetlenje

Post by blackbug »

Poslo sam ti pm, ja bi dva komada zelenih ako još vrijedi ponuda?
Borek
Newbie
Newbie
Posts: 65
Joined: Thu Sep 06, 2007 11:28 pm

Group Buy Osvjetlenje

Post by Borek »

Lock! Nema vise prodaje
arcom
Newbie
Newbie
Posts: 78
Joined: Mon Oct 02, 2006 11:01 pm
Location: Rijeka
Contact:

Group Buy Osvjetlenje

Post by arcom »

[QUOTE=Borek;212315]Lock! Nema vise prodaje[/QUOTE]

Jel to zato jer LAZES I MULJAS LJUDE ili si jednostavno "raskinuo ugovor" sa tom "domacom firmom" od koje nabavljas te module???

Pojasnjenje za ostale clanove:
U petak 25.01. sam narucio 3 modula (1 bijeli i 2 crvena) od Boreka uz prethodno pitanje da li se stvarno radi o SMD LEDicama, kao sta je to prikazano na slikama, jer mi SMD LEDice trebaju za ugradnju u auto (sebi i frendu) i ovo je jedini nacin da dodem do sirokokutnih SMD LEDica bez puno komplikacija. No...komplikacije su pocele onog trenutka kada je Borek umjesto modula sa SMD LEDicama poslao module sa obicnim superflux LEDicama koje mogu komotno u smece bacit jer su 4x vece od SMD LEDica!!!

Rekao sam mu da mi ili posalje nove module sa SMD LEDicama, a ja mu vratim ove ili trazim pare natrag (matematika je odlicna u ovom slucaju jer su me tri modula od "35kn" ispala 130kn otkupnine + 9kn postarine...zanimljivo, jel tako?), na sta je on rekao:
1. put - da ne prima reklamacije
2. put - mene optuzuje da sam htio rastavit module, pa kad sam vidio da ne ide sad ih vracam (HELLO!!! Chipani prodaje takve LEDice po 2kn komad - bio bih retardiran da ih ne uzimam od njega pojedinacno! Ove module sam uzimao samo zbog SMD LEDica koje nisam dobio!)
2. put - da firma od koje nabavlja ne prima reklamacije (ne znam koja to domaca firma prodaje; za e-bay znam da ne prima reklamacije)

Evo i slika onoga sta sam ja dobio:
Image

I slika onoga sta sam trebao dobit:
Image
Image

Borek, da li si stvarno mislio da ces brisanjem prvog posta maknut slike? Tj. da li si stvarno mislio da ja nisam prije toga snimio slike na disk???

Cinjenica je da sam ja prevaren od strane tebe! I da nisam dobio ono sto sam narucio (trazio) i posteno platio! Nego radis majmuna od mene i prikrivas tragove!

Rjesenje je vrlo jednostavno: ZELIM SVOJIH 130kn NATRAG!!!
Module ti saljem doma, cak cu i postarinu platit (opet!)...a nemoj me samo tjerat da ti osobno moram dolazit na vrata!

I za kraj: isprika svim clanovima foruma. Ne zelim i uopce nisam imao namjeru ovako reagirat jer sam mislio da imam posla sa covjekom, a ne sa prevarantom.
Last edited by arcom on Fri Jan 25, 2008 5:36 pm, edited 1 time in total.
Aj hev nou signačur...
bantic
Newbie
Newbie
Posts: 97
Joined: Sat Jan 27, 2007 1:40 pm
Contact:

Group Buy Osvjetlenje

Post by bantic »

Ja idem s Arcomom po novac jer je jeftinije na plin :D

Borek ima srece jer je Arcom strpljiviji u odnosu na mene.
fatal_error
Registered User
Registered User
Posts: 3708
Joined: Thu Oct 05, 2006 3:05 pm
Location: Kaštela
Contact:

Group Buy Osvjetlenje

Post by fatal_error »

[QUOTE=arcom;212321]
I za kraj: isprika svim clanovima foruma. Ne zelim i uopce nisam imao namjeru ovako reagirat jer sam mislio da imam posla sa covjekom, a ne sa prevarantom.[/QUOTE]

Ovako si i triba reagirat, sa slikama i svime:res:
Moram ići kući jesti, stari će mi srati
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10346
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Group Buy Osvjetlenje

Post by davor-ri »

eeee pa sad se zna da valjda GB se radi samo sa provjerenim članovima foruma:)....očito se pročulo za cice, pa sad svako želi uvalit neki k.....
mislim da nekom slijedi trajni ban:whistling:
Last edited by davor-ri on Fri Jan 25, 2008 8:17 pm, edited 1 time in total.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
bantic
Newbie
Newbie
Posts: 97
Joined: Sat Jan 27, 2007 1:40 pm
Contact:

Group Buy Osvjetlenje

Post by bantic »

trajni ban nije rjesenje... nego banirati kaziprst na desnoj ruci :)
Twista

Group Buy Osvjetlenje

Post by Twista »

e pa ovo je ono sto stalno pricamo. covik ima 2 posta, od kad je dosa na forum samo prodaje ?? lol Svak cast Arcom na reakciji. i triba ga prozvati
Post Reply

Return to “Group buy”