Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post Reply
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by Darac »

[QUOTE=G@RO]mislim da na takvim tehnickim stvarima jednostavno treba dovesti u red sve do savrsenstva da sudcu odmah iskljucite bilo kakvu mogucnost da vas zajebava.[/QUOTE]
..ima još jedan detalj a to je recimo boja snek skina, možda se ona ne dopadne sucu i odu bodovi, nikad se nezna.
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by Bara »

Evo, da se i ja javim, na sudenje nemam primjedbi, dečki su bili stvarno korektni:res:
zvuk mi je sudio sudac iz HR, a instalaciju sudac iz BiH, doduše dobio sam manje bodova nego u Varazdinu

Ali podjela unutar klasa na broj kanala je idiotska (za to nije kriv nitko sa ovih prostora:laugh:) npr. podjela po bugetu, kao proslih sezona je zakon
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by G@RO »

[QUOTE=Darac]..ima još jedan detalj a to je recimo boja snek skina, možda se ona ne dopadne sucu i odu bodovi, nikad se nezna.[/QUOTE]

:lol: :lol: :lol: :res:
nema tu kaj. sve crno. crna nije boja :) ili varijanta s tehnickog stajalista. varijanta za istosmjernu struju; crvena za plus i crna (nije boja :) ) za minus.
ostale boje (plava, zelena...) ne koristiti :vamp:
Pozdrav!
G@RO
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by _Josey_ »

voodoo, djuro, nije u redu, nisan napravija nijedan malo bolji rezultat... aj pustite me iduce godine u gorici da nesto napravin e onda cemo se polivat sibenskom travaricom :D
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
Djuro

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by Djuro »

[QUOTE=_Josey_]voodoo, djuro, nije u redu, nisan napravija nijedan malo bolji rezultat... [/QUOTE]

Ima vremena. Uostalom bitan je trud i namjera :thumbup: :notworthy:
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by Shine On »

[QUOTE=_Josey_]voodoo, djuro, nije u redu, nisan napravija nijedan malo bolji rezultat... aj pustite me iduce godine u gorici da nesto napravin e onda cemo se polivat sibenskom travaricom :D[/QUOTE]

Ti se, majstore, baš opterećuješ pizdarijama.Koga briga jesi li što napravio ili ne.
Evo, ja sam član tima od samog početka, a još mi ni auto nije složen.A da ne govorim da nisam bio niti na jednom natjecanju, još.Pa se ipak pokazalo da to nije prepreka za članstvo u timu.
Dakle, ako želiš biti član, budi.I ponosi se time.
User avatar
mitja_rs
Registered User
Registered User
Posts: 1211
Joined: Sun Feb 26, 2006 10:49 am
Location: slovenija, ljubljana

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by mitja_rs »

berem ovo... pa neznam više.... neznam da li sam ja čudan ili se dašavaju zaista ove stvari... opet ista priča... woodoo ja su zajebali, nije dobro što su sudili moji kolegi slovenci... neznam... i opet se hvali jedan hr sudac kao referenca... u mnogim stvarima se ne slažem šta se tiče boje i samog izbora glasbe... ali... tako je... EMMA natjecanje ima 100strani pravilnika za montažu in slušanje... možda nije (meni) realan primjer kako mora glasba da zvuči ali tu su pravila jasna... zato ne znam šta se opet neki bunite... nema veze koliko bodova dobijate... veze ima samo to kolika je vaša razlika između vas i ostalih u klasi... ništa drugo nije bitno... a što se tiče sudca za sq... jedan od sudca (koji misllim da je bio več popljuvan prošle godine) ima jednu od najboljih muzika. uvjek je na Evropskome finalu ili bilo kdje 1. ili 2. ... auto igra fenomenalno... još jednom upozoravam.. tu se priča o Emma CD-ju ili DVD-ju... kako se čuje kod vas Celine Dion tu nije bitno.. pa da ne govorim ... SLO team DLS ide svake godine na sve tekme u SLO, bili su u Austriji i Italliji ... i opet.. uvjek 1. mjesta, uvjek odlični rezultati... pa sada vas pitam... kažite mi kde je sad problem? U meni što pišem?... ja osobno mislim da NIKO iz slo nije toliko bjedan da ne bih pomogao pri rešavanju problema koje imate... mnogi od vas imaju vrlo skupe igračke koje jednostavno ne pripreme da igraju 100%... jer če vas opet u SLO koji sa Us blaster ampovima i subom u BR kutiji naučiti kako mora sistem igrati ... ajde molim vas pomirite se... u LJ bit če bolje...

lp
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by _Josey_ »

[QUOTE=mitja_rs]berem ovo... pa neznam više.... neznam da li sam ja čudan ili se dašavaju zaista ove stvari... opet ista priča... woodoo ja su zajebali, nije dobro što su sudili moji kolegi slovenci... neznam... i opet se hvali jedan hr sudac kao referenca... u mnogim stvarima se ne slažem šta se tiče boje i samog izbora glasbe... ali... tako je... EMMA natjecanje ima 100strani pravilnika za montažu in slušanje... možda nije (meni) realan primjer kako mora glasba da zvuči ali tu su pravila jasna... zato ne znam šta se opet neki bunite... nema veze koliko bodova dobijate... veze ima samo to kolika je vaša razlika između vas i ostalih u klasi... ništa drugo nije bitno... a što se tiče sudca za sq... jedan od sudca (koji misllim da je bio več popljuvan prošle godine) ima jednu od najboljih muzika. uvjek je na Evropskome finalu ili bilo kdje 1. ili 2. ... auto igra fenomenalno... još jednom upozoravam.. tu se priča o Emma CD-ju ili DVD-ju... kako se čuje kod vas Celine Dion tu nije bitno.. pa da ne govorim ... SLO team DLS ide svake godine na sve tekme u SLO, bili su u Austriji i Italliji ... i opet.. uvjek 1. mjesta, uvjek odlični rezultati... pa sada vas pitam... kažite mi kde je sad problem? U meni što pišem?... ja osobno mislim da NIKO iz slo nije toliko bjedan da ne bih pomogao pri rešavanju problema koje imate... mnogi od vas imaju vrlo skupe igračke koje jednostavno ne pripreme da igraju 100%... jer če vas opet u SLO koji sa Us blaster ampovima i subom u BR kutiji naučiti kako mora sistem igrati ... ajde molim vas pomirite se... u LJ bit če bolje...

lp[/QUOTE]

bio si jedan od sudaca?
molim te rezultate da imamo s cim usporedjivat! odnosno da se mozemo medjusobno usporedjivat.
i sto napadas voodoo-a ?
ocjenjivanje treba biti objektivno a ne subjektivno, i to na nacin da ako nesto ima onda ima ide full ocjena a ne nesvidjamise, jer ukus je subjektivna stvar.
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
Djuro

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by Djuro »

Jedini koji je bio zakinut za bodove je bio brko. 10 bodova mu je skinuto bezveze (odnosno, nitko ne zna tocno iz kojeg razloga).
zeljac
Registered User
Registered User
Posts: 190
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:44 pm

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by zeljac »

sudjenjne zvuka trebala bi suditi barem 2 sudca jer nemamo svi isti sluh, ja sam dobio primjedbu da mi je bas prejak i da su mi visoki prejaki iako je sistem podesen sa XTA uredjajem i krivulja je bila skoro flat.
Street Max 1-2__147.6 dB
Street A__145.2
VooDoo

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by VooDoo »

mitja_rs wrote:berem ovo... pa neznam više.... neznam da li sam ja čudan ili se dašavaju zaista ove stvari... opet ista priča... woodoo ja su zajebali, nije dobro što su sudili moji kolegi slovenci... neznam... i opet se hvali jedan hr sudac kao referenca... u mnogim stvarima se ne slažem šta se tiče boje i samog izbora glasbe... ali... tako je... EMMA natjecanje ima 100strani pravilnika za montažu in slušanje... možda nije (meni) realan primjer kako mora glasba da zvuči ali tu su pravila jasna... zato ne znam šta se opet neki bunite... nema veze koliko bodova dobijate... veze ima samo to kolika je vaša razlika između vas i ostalih u klasi... ništa drugo nije bitno... a što se tiče sudca za sq... jedan od sudca (koji misllim da je bio več popljuvan prošle godine) ima jednu od najboljih muzika. uvjek je na Evropskome finalu ili bilo kdje 1. ili 2. ... auto igra fenomenalno... još jednom upozoravam.. tu se priča o Emma CD-ju ili DVD-ju... kako se čuje kod vas Celine Dion tu nije bitno.. pa da ne govorim ... SLO team DLS ide svake godine na sve tekme u SLO, bili su u Austriji i Italliji ... i opet.. uvjek 1. mjesta, uvjek odlični rezultati... pa sada vas pitam... kažite mi kde je sad problem? U meni što pišem?... ja osobno mislim da NIKO iz slo nije toliko bjedan da ne bih pomogao pri rešavanju problema koje imate... mnogi od vas imaju vrlo skupe igračke koje jednostavno ne pripreme da igraju 100%... jer če vas opet u SLO koji sa Us blaster ampovima i subom u BR kutiji naučiti kako mora sistem igrati ... ajde molim vas pomirite se... u LJ bit če bolje...

lp


Mitja briješ - ja nisam rekao da me neko zakinuo ili da su me vaši suci ukrali nego sam neveo da nije uredu da finale Hrvatske sude vaši suci, jer se išlo od starta po teotiji da imamo 2 pripremna natjecanja Zg i Vž i onda finale - ako ja na pripremnim natjecanjima dobim na nekim fiksnim stvarima tipa instalacije, vremenske korekcije, stage-a i imageinga skoro pa max broj bodova onda to znaci da mi je taj dio dobar i da ga ne trebam dodatno podešavat i unaprjeđivat, i onda dođe finale - ja dođem spreman a kriterj se promjeni za 180 posto --- nije uredu ali to jako zamjeram našim organizatorima, s vašim sucima se mogu i nemoram složiti u nihovoj procjeni ali organizator je taj koji je IMHO sjebo teško, jer ja tu nisam sam nego naš cijeli team od 15 ljudi i 8 natejcatelja koju svi redom ili prvaci ili doprvaci

- nevjerojatno je opet s druge strane da kad mi sudi gosp. Žganjer i još jedan gosp. iz Slovenije kojem ne znam ime sad da sam 1. i da kaže da imam vrhunski sistem isto kao i Siniša, Anđelko i Duly ma i ostali kod nas ( da nebi bilo zabune Sinišu sam naveo jer je sudio najboljima na europskim finalima i jedinom mu nije problem rec kad je nekaj loše ili kad je nekaj dobro za razliku od ostalih koji gledaju više interese - iz tog razloga ga iznimno cjenim kao suca i kao čovjeka )

ma uopce mi se neda svađati jer meni bit emme nije da uložim 10.000kn da bi udovoljio nadrealnim kriterijima, nego da složim muziku po svom guštu i da složim instalaciju kak se meni sviđa ( bez plexia, kroma, 100 boja i lampi i ostalih seljo tunininga ) i da dođem na natjecanje sa svojom ekipom da mi to neko posluša i kaže na čemu bi se mogao potruditi da mi to bolje svira i izgleda i dati neki pametan svijet - e tako to kod nas na natjecanjima kad mi dođe sudac pa mi komkretno kaže kaj je dobro ili loše i kad pozove drugog suca svog kolegu da posluša pa da mi kažu kaj bi bilo dobro napraviti, uglavno prijateljsko okruženje - toplo, kod vas je to hladno to treba ovak i ovak i drugacije nemože - ako hoceš napravit kak ti kažemo dobro ako ne ne trebaš se ni natjecat - po tom sistemu, a i nemoj se klet u svetost vaše emme jer si ti bio najglasniji kritičar i s Jakom si bio u katastrofa odnosima pa ste si sad super odjednom , da ne pricam koliko vam se natjecatelja prošle godine išlo meni buniti kak su dvostruka mjerila za dls team i za ostale i tak - tako da bolje :whistling:


dalje rađe necu
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by G@RO »

voodoo pa nedo Bog da su te ukrali. sta bi EMMA team Zg bez tebe i sta bi tvoja draga bez tebe
:lol: :res:
Pozdrav!
G@RO
VooDoo

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by VooDoo »

zeljac wrote:sudjenjne zvuka trebala bi suditi barem 2 sudca jer nemamo svi isti sluh, ja sam dobio primjedbu da mi je bas prejak i da su mi visoki prejaki iako je sistem podesen sa XTA uredjajem i krivulja je bila skoro flat.


da, da ne pričam o neregularnostima - inace za suce koji moraju citat pravlinik dok sude umjesto da ga znaju -- u advanced kategoriji bi trebala suditi 2 suca u autu a ne 1,

i samo kad su me vec rspiz.

ne znam dal je doticni sudac u mom autu sjedio sat vremena zato kaj sam se bunio na prošlogodišnje suđenje u Ljubljani di je bio 7 min, a i fora da se on hladi s klimom u autu preko pola sata baš i nije za pohvalit - točno sam ga gledao i bio je sudio neko vrijeme i onda preko pol čuke je razgovarao na mobitel i fino se hladio u autu -- no nebitno, al ja se u tuđim autima ne hladim niti mi to pada na pamet bez da pitam
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by _Josey_ »

[QUOTE=VooDoo]da, da ne pričam o neregularnostima - inace za suce koji moraju citat pravlinik dok sude umjesto da ga znaju -- u advanced kategoriji bi trebala suditi 2 suca u autu a ne 1,

i samo kad su me vec rspiz.

ne znam dal je doticni sudac u mom autu sjedio sat vremena zato kaj sam se bunio na prošlogodišnje suđenje u Ljubljani di je bio 7 min, a i fora da se on hladi s klimom u autu preko pola sata baš i nije za pohvalit - točno sam ga gledao i bio je sudio neko vrijeme i onda preko pol čuke je razgovarao na mobitel i fino se hladio u autu -- no nebitno, al ja se u tuđim autima ne hladim niti mi to pada na pamet bez da pitam[/QUOTE]

a sto ti njega nisi ostavio da se prži unutra?
zar motor nebi trebao bit ugasen????
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
VooDoo

Rezultati EMMA Finala u Rijeci

Post by VooDoo »

_Josey_ wrote:a sto ti njega nisi ostavio da se prži unutra?
zar motor nebi trebao bit ugasen????


a trebala bi i 2 suca suditi u mojoj klasi i po završetku upale auto ( da vide ječ probija ) izađu i objasne zakaj koji bod
Post Reply

Return to “EMMA Team Zagreb”