EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post Reply
Djuro

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by Djuro »

2 Keke: jedna kategorija je 100Kn, dvije su 150Kn
BRKO
Registered User
Registered User
Posts: 318
Joined: Wed Mar 01, 2006 4:47 pm

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by BRKO »

Sto se tice puta u Rijeku,evo iskrsnuo mi je problem zvani pas,starci mi idu peci rakiju,kumovi mi nisu za vikend slobodni a ostalima nije za vjerovati,tako da ako danas nesto ne sredim sto je mala vjerovatnost vidimo se na Grobniku u nedjelju ranom zorom,zao mi je i isprike svima.Veliki sator centralni je kod mene zajedno sa stolovima,jucer sam se vidio sa Dariom pa sam sve preuzeo,molim ako netko ima mjesta da primi nesto od mene jer uz sve to vozim jos svoj sator 2 stolice i rostilj,pa ljudi nemam mjesta za pivu
Last edited by BRKO on Fri Aug 24, 2007 11:22 am, edited 1 time in total.
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by Darac »

Danas sam tek uspio preuzeti auto sa servisa, pa nažalost nisam stigao instalirati BRAX-ov amp o kojem sam svojedobno pisao. No, sutra smo supruga i ja oko podneva u Rijeci kao prethodnica EMMA ZG TEAM-a. Mister terrodrome zna kod koga ću odsjesti pa njega upitajte za raspored.:whistling: :whistling:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
BRKO
Registered User
Registered User
Posts: 318
Joined: Wed Mar 01, 2006 4:47 pm

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by BRKO »

VooDoo

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by VooDoo »



ne vjerujem pa kad je to bara dobio woofer ?????????????????????????????????????????????????????



jebote mi smo svaki u svom filmu tam dolje bili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :lol:
BRKO
Registered User
Registered User
Posts: 318
Joined: Wed Mar 01, 2006 4:47 pm

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by BRKO »

nije ga dobio nego ga je drzao,a kad je cuo koja je nagrada odmah ga je spustio
VooDoo

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by VooDoo »

BRKO wrote:nije ga dobio nego ga je drzao,a kad je cuo koja je nagrada odmah ga je spustio


ne kužim daj pojasni - vjerojatno sam/smo bio/li pod šatorom u autu u to vrijeme :lol: :lol:
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by dB Junky »

da vidili smo i to :wallbash: :lol::lol: :lol:
negoooo... si dobio odgovor na ovo pitanje?
VooDoo
Kako postati veliki jebač???


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
VooDoo

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by VooDoo »

dB Junky wrote:da vidili smo i to :wallbash: :lol::lol: :lol:
negoooo... si dobio odgovor na ovo pitanje?
VooDoo
Kako postati veliki jebač???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:



a kaj ti misliš jel jesam :laugh: :laugh:

a i Hrvoje ( ili ko vec ima ovlaštenje ) bi baš mogao pobrisat to gore Kako postati veliki jebač???

da nebi bilo a kaj bi ti to trebalo značiti i ostala pitanja

a i kaj se nisi došao pozdraviti pa ko bi vam se sjetio faca od prošle godine ( samo je VW došao i poslušao i bio s nama - :res: ) trebali ste mi opet odnjet auto - sad bi to i imalo smisla ovak sam morao neku alternativu osmislit ali jebila vrhunska --- taj grobnik je stvarno odlična lokacija :laugh:
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by dB Junky »

[QUOTE=VooDoo]a kaj ti misliš jel jesam :laugh: :laugh:

a i Hrvoje ( ili ko vec ima ovlaštenje ) bi baš mogao pobrisat to gore Kako postati veliki jebač???

da nebi bilo a kaj bi ti to trebalo značiti i ostala pitanja

a i kaj se nisi došao pozdraviti pa ko bi vam se sjetio faca od prošle godine ( samo je VW došao i poslušao i bio s nama - :res: ) trebali ste mi opet odnjet auto - sad bi to i imalo smisla ovak sam morao neku alternativu osmislit ali jebila vrhunska --- taj grobnik je stvarno odlična lokacija :laugh:[/QUOTE]
ma prolazio sam ja vise puta ali nije te bilo kod auta... a to da smo ti trebali odnesti auto... slazem se sa time...
BTW jesi ga usmrdio jucer sa onom kubom...:wallbash: :vamp:
VooDoo

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by VooDoo »

dB Junky wrote:ma prolazio sam ja vise puta ali nije te bilo kod auta... a to da smo ti trebali odnesti auto... slazem se sa time...
BTW jesi ga usmrdio jucer sa onom kubom...:wallbash: :vamp:


kuba libre - nemoj tako to je cigara za 50 kn
e da ak sam koga zalio s pivom ili mu stao na nogu u naletu entuzijazma i onoga kaj sam pio iz pehara - ispričavam se nije bilo namjerno :laugh:
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by Darac »

Koristim ovu priliku da se zahvalim članovima ekipe SEMPER FIUME- vwfan i crni.ri što su smogli snage nas počastiti svojim društvom. Također se zahvaljujem terrodromeu što je danas prijepodne uspio pronaći malo vremena za mene. Između ostaloga drago mi je što ovom finalu prisustvovao gospodin Jaka Seleš kao sudac, te što je u pauzi natjecanja imao vremena da popriča malo samnom. Zanimljivost ovog finala je bilo prisustvo njemačkog suca koji je na jedan kulturan naćin znao dati do znanja kako poboljšati instalaciju, kako maksimizirati sonične učinke. Svojim timskim kolegama još jednom čestitam na postignutim rezultatima, te se nadam da će iduca sezona biti još bolja i plodonosnija.
Velika zamjerka ide na račun previsokih cijena jela i pića. Zaboga, natjecatelji i posjetitelji nisu "pijani milijarderi" koji si mogu priuštiti razbacivanje novcem.
Cijena jednog(1kom) mesnog valjuška u narodu poznatijeg kao ćevap bila je 5 kuna, sramotno ali istinito...:censored: :censored: :wallbash:
Last edited by Darac on Mon Aug 27, 2007 8:05 pm, edited 1 time in total.
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10346
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by davor-ri »

[QUOTE=Darac]
Cijena jednog(1kom) mesnog valjuška u narodu poznatijeg kao ćevap bila je 5 kuna, sramotno ali istinito...:censored: :censored: :wallbash:[/QUOTE]


drugi put roštilj u ruke..i prodavati:vamp:
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by Outlaw »

A di su rezultati
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

EMMA Rijeka 26.08.2007.

Post by Darac »

Valjda bu se uskoro DarioV javio i postavio rezultate.
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
Post Reply

Return to “EMMA Team Zagreb”