setupi

Locked
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

setupi

Post by S@ki »

necu nista brisat ili zakljucavat sve dok ne pretjerate. probajte se ograniciti na to tko ima koji setup a ne raspravu o tome zasto netko radi, ne radi i ima ili nema termlab ;)
The quieter you become the more you are able to hear
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

setupi

Post by Spekny »

pa sami je OT,a pitanje threada je daleko od teme u koju smo ušli.Rezime-bit cu sretniji ako osvojim nagradu i refam dio putni troškova nego da ne dobijem.Street B je klasa u koju želim a vidit cemo ocu li moci,nadam se da ce biti puno ljudi u street b da vidimo tko je bolji.Pustimo prepirke u k...
User avatar
Kroky
Registered User
Registered User
Posts: 5516
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:11 am
Location: Dugo Selo
Contact:

setupi

Post by Kroky »

Saki> pa nek znaju ljudi da se na db dragu nece obogatit, nego vjerovatno bankrotirat ako pretjeraju :)
Image
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

setupi

Post by S@ki »

narafski :)

nije ni SQ bolji... usudio bih se rec..puno gori :D
The quieter you become the more you are able to hear
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

setupi

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Spekny]tko je reka da je drugima lakše ali barem netko u vašoj blizini ima term lab,meni je najbliže mostar.Kupit cu term lab uskoro...ja ne radim ali ne gledam kako po drugom srat... i govorit drugom šta da radi i kako...najbolje ce se vidit tko kako radi i zna na dragu u Zg.Najgore je šta se najviše na ovom forumu prave pametni oni koji najmanje znaju,to sada ne mislim na kroky,v12 ...nego na neke ostale threadove...ja smatram sebe da neznam puno ali bar neki kur... znam...

gore cu se odlucit za klasu jer nemam trem lab pa neznam kako ce to šlehtat sa jednim acu a herman ce biti gore pa cemo sve poštelat ali ja ne trebam se objašnjavat za svaku stvar svima,šta mene boli k... u koju ce klasu xy osim ako nismo u istom teamu... vidi se da nemate šta radit nego pisat.Ako mislite da cu birat klasu samo na osnovi konkurencije,varate se,konkurencija mi nije bitna jer cu je malo imat,nije da se hvalim ali šta je tu je,netko bi sa mojom opremom bija i bolji od mene to je neminovno,ali ipak ako stavim 4xcronos samo par ljudi može kokurirat...žalosno ali takva je scena...ljudi nemaju poara na bacanje,pogotoov šta vecina ne radi

pa sami je OT,a pitanje threada je daleko od teme u koju smo ušli.Rezime-bit cu sretniji ako osvojim nagradu i refam dio putni troškova nego da ne dobijem.Street B je klasa u koju želim a vidit cemo ocu li moci,nadam se da ce biti puno ljudi u street b da vidimo tko je bolji.Pustimo prepirke u k...
[/QUOTE]

Prvo reply na prvi post - Amigo ja sam zamalo newbee (ma sta zamalo - jesam Newbee sam ! - i nije me sram :laugh: ) , pa Kroky ce posvjedocit da sam mu kad sam se prvi put pojavio na CCA slao postove tipa pomozi , kako izracunati kutiju itd...Ja mislim da su se ljudi kidali na to...:lol: , sada nakon vise od 6 mjeseci sto sam se aktivno bacio na ovaj sport mogu reci da nesto i znam , ne puno ali nesto znam i dalje aktivno ucim a nije mi bed i dati koji savjet ljudima (naravno ako mislim da znam) i ne pokusavam se praviti pametan vec trudim upiti sto vise stvari u sto manje vremena tako da i ja naucim neki k:censored:

Drugi post - Nemamo ni mi Term Lab ali zato imamo support pravog covjeka (Tnx LB) i imamo Cice gdje ako polako citas pametne stvari (a ne OT - koji je tu da ne bi pretvorio forum u Enciklopediju vec za bi ostao duh zahebancije i podhebavanja :laugh: ) mozes puuuuno toga skuziti i primjeniti...sto ce ti neminovno i donesti pomak na ljestvici...
A da nemam sta raditi nego samo pisati - GLUPOST , odakle ti samo pravo da to kazes , pa neznas ti kad se tko od nas digao i koliko je vremena na nogama u radnom danu...a i broj postova pokazuje koliko tko vremena trosi ''na piskaranje''...
I svaka cast tvojim Cronosima ali mislim da tebe izvlaci samo snaga i nista drugo...daj tu opremu Lojzu pa ces vidjeti score...mi smo glede pojacala ''smijesni'' ali proracuni i pripreme nas izvlace...pa svaki trenutak poslije posla (radimo sva 4-ica iz ekipe) trosimo na auto...iskreno bi te htio pitat jesi imao kada fibera na rukama , Brax-a u kosi ili spranja u rukama ? Ako se ne varam nisam primjetio da si stavio slike bilo kakve instalacije na ovaj a ni na bivsi forum...
I opet ti o konkurenciji - JOJ pa opet sam sebe pobijas , laskaj (pusti , ostavi)malo tu temu...
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
wolf

setupi

Post by wolf »

2Spekny, hoćeš reci da ste u timu opremu koju imate platili, guzite se i kurčite tudom opremom, oprosti ali je tako, SG Team je poznato da svake god-dvije mjenja članove ( čast izuzecima ), kada za dvije god. stigne u team novi nadobudni član drugačije ćeš razmišljat ako budeš van toga stroja jer ćeš morat jebeno zavući ruku u dep da bi mogao konkurirati takvim "takmičarima" koji dodu na tekmu, i znaju da moraju pustiti odredenu frekvu i tu im je plafon!!!
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

setupi

Post by Spekny »

ajde wolf ne seri(oprostite na izrazu) oprema u mene je moja i samo moja,ja sam krvlju zaradija lovu a tko je tebi kriv šta nemaš ili ti nitko nije poklonija,više necu bit fin pun mi je kurac priće o poklanjanju,nikad nisam hermanu ni spomenija da mi pokloni šta tj. da mi posudi,mene je sram to pitat...
Ja ni ne mislim bit u teamu dugo vremena jer necu cili život radit za ovaj sport . . .doci ce i kupnja novog auta i sl....onda je gotovo sa ovim...
Last edited by Spekny on Wed Mar 08, 2006 7:28 pm, edited 1 time in total.
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

re

Post by Spekny »

[QUOTE=V12 Sound]Prvo reply na prvi post - Amigo ja sam zamalo newbee (ma sta zamalo - jesam Newbee sam ! - i nije me sram :laugh: ) , pa Kroky ce posvjedocit da sam mu kad sam se prvi put pojavio na CCA slao postove tipa pomozi , kako izracunati kutiju itd...Ja mislim da su se ljudi kidali na to...:lol: , sada nakon vise od 6 mjeseci sto sam se aktivno bacio na ovaj sport mogu reci da nesto i znam , ne puno ali nesto znam i dalje aktivno ucim a nije mi bed i dati koji savjet ljudima (naravno ako mislim da znam) i ne pokusavam se praviti pametan vec trudim upiti sto vise stvari u sto manje vremena tako da i ja naucim neki k:censored:

Drugi post - Nemamo ni mi Term Lab ali zato imamo support pravog covjeka (Tnx LB) i imamo Cice gdje ako polako citas pametne stvari (a ne OT - koji je tu da ne bi pretvorio forum u Enciklopediju vec za bi ostao duh zahebancije i podhebavanja :laugh: ) mozes puuuuno toga skuziti i primjeniti...sto ce ti neminovno i donesti pomak na ljestvici...
A da nemam sta raditi nego samo pisati - GLUPOST , odakle ti samo pravo da to kazes , pa neznas ti kad se tko od nas digao i koliko je vremena na nogama u radnom danu...a i broj postova pokazuje koliko tko vremena trosi ''na piskaranje''...
I svaka cast tvojim Cronosima ali mislim da tebe izvlaci samo snaga i nista drugo...daj tu opremu Lojzu pa ces vidjeti score...mi smo glede pojacala ''smijesni'' ali proracuni i pripreme nas izvlace...pa svaki trenutak poslije posla (radimo sva 4-ica iz ekipe) trosimo na auto...iskreno bi te htio pitat jesi imao kada fibera na rukama , Brax-a u kosi ili spranja u rukama ? Ako se ne varam nisam primjetio da si stavio slike bilo kakve instalacije na ovaj a ni na bivsi forum...
I opet ti o konkurenciji - JOJ pa opet sam sebe pobijas , laskaj (pusti , ostavi)malo tu temu...[/QUOTE]
ti si,vi ste imali 4 pojacala od 1kw i to je li-la kao moj setup pa ne vidim da ste imali bolji score a meni nitko nije pomoga kao vama lojze,za novu kutiju sam dobija pomoc od lojzea pa cemo vidit...prijatelju moj snaga ne izvlaci nego znanje.Sinek je ima u splitu dva goliatha na 2xlanzar opti 2000 i ima je 3 db manje od mene...vidiš da nije sve u opremi.Nemoj govorit da lojze bi ima veci rezultat,on je krajnost,najbolje da nebi ima više,on ima znanja više od svih nas...vidjet cemo ove sezone tko ima više znanja ali u normalnim autima a ne djecijim igrackama od auta koji u startu daju 2-3 db više.
Stavija sam ja slike instalacija na prošli forum ali da citaš vidija bi,mogu ti poslat opet ovdje da vidiš . . .fiberom sam radija,pizdarija za malu djecu,najteže smješat omjer da se dobro suši...a glede mog rezultata,tvoj osvrt me ne zanima jer ljudi koji su puno iznad nas u ovom poslu su mi rekli da je odlican rezultat za tu opremu i u kojem autu...
Last edited by Spekny on Wed Mar 08, 2006 7:46 pm, edited 1 time in total.
User avatar
zero_q1
Registered User
Registered User
Posts: 1462
Joined: Sat Feb 11, 2006 11:57 am
Location: Nürnberg (D)
Contact:

setupi

Post by zero_q1 »

oni su imali 4 pojačala koja daju 1kw na 14.4V na 2ohma,a koristili su svakoga na 4ohma spojenog.....
SB:149.6dB@53Hz
Street Stock HR record holder

db team:
"AK OMIŠALJ"
[url=http://www.akomisalj.hr]www.akomisalj.hr[
djzuka
Registered User
Registered User
Posts: 255
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:16 pm
Location: Karlovac
Contact:

setupi

Post by djzuka »

On je imao ono,ovaj ovo, ti ono, aj a ovo...kada cete svatit da nije bitno kaj si imao ni kako si imao ni u cemu si imao, nego je bitan rezultat!!
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

re

Post by Spekny »

[QUOTE=zero_q1]oni su imali 4 pojačala koja daju 1kw na 14.4V na 2ohma,a koristili su svakoga na 4ohma spojenog.....[/QUOTE]
superiška,svaka cast,da je meni bit tako sposoban,jebiga nismo svi pametni,keep working... :thumbup:
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

setupi

Post by Spekny »

Od sada svoje planove držim za sebe . . .tj. možete ih vidjeti negdje drugdje...
Last edited by Spekny on Wed Mar 08, 2006 7:47 pm, edited 1 time in total.
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

setupi

Post by hrvoje »

[QUOTE=djzuka]On je imao ono,ovaj ovo, ti ono, aj a ovo...kada cete svatit da nije bitno kaj si imao ni kako si imao ni u cemu si imao, nego je bitan rezultat!![/QUOTE]

evo da se i ja jednom s tobom slazem u necemu:lol: :lol: idol:: :laugh:
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

setupi

Post by hrvoje »

[QUOTE=hrvoje]evo da se i ja jednom s tobom slazem u necemu:lol: :lol: idol:: :laugh:[/QUOTE]

bitan je rezultat sva ostala naklapanja i i babska prepucavanja tipa on je posudio ovo, njemu je pomogao ovaj onaj ostavite za trznicu.

Svakom ce bit u zivotu onako kako si sam napravi, ako je netko dovoljno snalazljiv da mu lojze izracuna kutiju, herman posudi pojacalo i sto sad, ???

ipak ce na kraju brojke na termlabu sve odlucit

a do tad prije nego se pokoljete :lock:
Last edited by hrvoje on Wed Mar 08, 2006 7:52 pm, edited 1 time in total.
Locked

Return to “SPL”