Mrtvi forum

... o radu CICE foruma
Post Reply
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Re: Mrtvi forum

Post by mocart »

Wow speed, ovo je ludi projekt! Skidam kapu!
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Mrtvi forum

Post by Gogii »

Ima koji mod/admin ziv ovdje? Denis? Brucci? Walbi?

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Re: Mrtvi forum

Post by solo_x »

Prosli su dani cica... nekad sam bio ulogiran 15 puta na dan i jedva stivao pratit forum... sad se ulogiram svakih godinu dana jednom...

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Mrtvi forum

Post by denister »

Gogii wrote:Ima koji mod/admin ziv ovdje? Denis? Brucci? Walbi?

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
Ima nas....
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Mrtvi forum

Post by Gogii »

denister wrote:
Gogii wrote:Ima koji mod/admin ziv ovdje? Denis? Brucci? Walbi?

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
Ima nas....
Aj baci oko na PM
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Re: Mrtvi forum

Post by walbandon »

mislim da nije besparica... nego jednostavno, opcenito su forumi zamrli (primjer ugaseni tuning istra, steta , zao mi da nisamo barem domenu odrzali sa fw na facebook, kasno sam skuzio da se ponudim za to )... starijoj ekipi se vise ne da zajebavati s time ( drugi prioriteti u zivotu , obitelj, posao i slicno ) , a bez uvrede no ove nove generacije su sve vise i vise za kurac :/
pozdrav i od mene :)

ima ko kaki HU sa usbom za male novce ? da ga zeni...metnem :)
User avatar
Turbo
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:57 pm
Location: Medjugorje BIH

Re: Mrtvi forum

Post by Turbo »

Šteta što ovaj forum propada, izgleda da nove generacije jednostavno to ne interesira, nije da nema love, imaju još uvijek neki, ali neće, a ovi koji imaju dobre love, kupi auto sa harman kardon, bose...., i ljepota, na novijim autima svira to sve onako dosta solidno.

E sad ja sam u procesu smanjivanja auto autkustike... pa malo pomoći uvijek dobro dodje...

Naprijed KRX3, nazad KRX2, JL 12W6v2 sub, audison av 5.1k, i av quattro, prednji sistem bio u aktivi zadnji pasiva, proc H701,

Ostavio bi zvučnike, prebacio sve u pasivu, woofer promjenio neki manji 8 ili max 10inch, i jedno 5 kanalno pojačalo!

Kontao sam Alpine PDX-v9 pojačalo, a woofer se još mislim.... od alpine se da nabaviti, mogu i focal e25kx, ali mi se nešto ne daje cca 3000kn za woofer.... više mi treba da se popuni malo zvuk i to je to.... kontao možda alpine type r 8 ili 10inch, samo ne znam jel PDX-V9 možda malo nejak za R 10inch.... amo prijedlozi.... sub bi smjestio u rezervnu gumu, sve bi nastojao tamo ugurati da imam gepekt slobodan, jer sad je više kutija van auta nego unutra....

Uvijek netko nešto radi samo svi šute...... hehe... amo prijedlozi i kritike.... sve dobro došlo.....
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Mrtvi forum

Post by denister »

Pa propada, al evo konkretno zašto, sve se svelo na oglase, isto tako npr. turbo ti sad pišeš propada pa onda opisuješ o smanjenju tvoje muzike, mogao si rađe temu otvoriti u vezi toga nego pisat u kritike...
User avatar
Turbo
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:57 pm
Location: Medjugorje BIH

Re: Mrtvi forum

Post by Turbo »

Ne propada samo zato što se svelo na oglase, nije samo to kod nas propalo, nego svugdje, zadnje 2 godine nisam bio na ovom kontinentu pa nisam bio aktivan nikako.... živio sam u SAD-u od 2002-2004g i zadnje 2-3 god kad sam tamo bio u posjeti, nije ni blizu kao prije 10-12 god, došle su neke druge cool stvari, auto aukustika je opala, home HI-Fi drži neku koliko toliko konstantu, tako priča mi tamo jedan vlasnik Car audio i Home audio trgovine, kod kojeg sam visio svaki dan dok sam živio tamo od 02-04g, kad se sjetim dodješ biraš pojačalo ne znaš koje ćeš, woofer, od 30$ do 3000$ na lageru, sad nema čovjek 1/3 toga.... naravno ima više nego neke naše trgovine kad se najbolje s tim trgovalo. Pa pogledajte samo proizvodjače, kenwood, pionner, okreću se u neke druge stvari. A kao što je netko već napisao, ova generacija je bila zaludjena s tim, ovo sve mladje što dolazi kao da ih ništa ne interesira, niti auto aukustika niti tunning.
Moderator nemoj se ljutit... evo otvorit ću ja temu.... al nema toliko aktivnih članova kao prije.... ja sam postavio temu evo da se živne malo... da netko da sugestije svoje, uvijek 2 glave pametnije od 1, smanjujem muziku, jer došla obitelj, žena djeca.... bitinija dječija kolica od sub kutije... život ide svojim tokom....
User avatar
smuchac
Registered User
Registered User
Posts: 321
Joined: Sun Jul 27, 2008 5:23 pm
Location: Korčula

Re: Mrtvi forum

Post by smuchac »

walbandon wrote:
ima ko kaki HU sa usbom za male novce ? da ga zeni...metnem :)
Na jednom forumu gdje sam mod,lik prodaje dva komada. Paju i kenwood oba za 600. Ako si za javi pa vas spojim.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Re: Mrtvi forum

Post by karlo »

ja bi mozda vec ugradio nesto al kad danasnji auti nisu predvidjeni za ove jednostavne instalacije. nema sanse da 1din ili 2din hu ugradis h za to predvidjeno mjesto. treba auto dobrano raskupusat. a i steta je mjenjat hrpu gadgeta pocevsi od touch screena u oem sistemu gdje je i board comp navigacija i kojesta drugo pa cak i komande ventilacij itd. stvarno se treba pomuciti s instalacijom i iskesirati da ostanu sve auto funkcije plus jos car hifi.
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Re: Mrtvi forum

Post by jiva »

I momci to je to....
Rastanak je odavno bio ali zabijen je zadnji cavao u lijes,
Forum je mrtav, sada samo lagano blijedi, tu i tamo ce neki klinac uletjeti po nesto materijala how to
Ne znam sto nas ubilo, žena djeca porasli smo jebiga a i klinci danas ne slazu muziku, sve je tvornicki ugradeno i klincima je to nakon trestavoga zvuka preko slusalica sa moba vrhunac, ko nama hi end
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Re: Mrtvi forum

Post by jiva »

Mozda da se skupimo u kakvoj gostioni mi seniori
Ponapijamo i ponapušimo
Radimo haos
Svadamo se sa konobarima na praksi da ga jeba tatin citroen sa 6 fabričkih zvucnika i điđimiđi
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Re: Mrtvi forum

Post by solo_x »

Mislim da je najvise ubilo to s oglasnikom... samo je bilo oglas oglas oglas i tako u nedogled. Mene je to smetalo jako i zato sam i odustao od foruma... sta se tice tvornickih soundova to me nece zaustavit da sarafim po njemu...

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Re: Mrtvi forum

Post by Nick »

Kako Jiva kaže, nema više ugradnje. Za oglase ne vidim problem, ionako smo većinu opreme kupovali upravo ovdje.

U današnje vrijeme najveća nadogradnja audia je FM transmitter.
Post Reply

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”