Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

ovdje mozete u nekoliko crtica opisati vasu trgovinu sa clanovima foruma, molim, strogo se drzite pravila da ne budete sankcionirani!
Post Reply
User avatar
Damijan
Registered User
Registered User
Posts: 279
Joined: Mon Jan 29, 2007 1:43 pm
Location: RIJEKA

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Damijan »

Nisam baš aktivan ovdje, ali dobio sam info za moju lošu trgovinu, pa da se čuje i moja strana!

Oglas je aktivan nekih 2 mjeseca i svi zovu i govore čuvaj mi to, dolazim, uzimam i slično, samo u zadnjih tjedan dva zvalo ih je 5 i šta da kažem! Tako zvali i ovi dečki, a dan poslije zvao lik i uplatio lovu!

Dečki, ako vam šta znači moje isprike i nije bilo namjerno!
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by eRRoXxX »

Damijan wrote: Nisam baš aktivan ovdje, ali dobio sam info za moju lošu trgovinu, pa da se čuje i moja strana!

Oglas je aktivan nekih 2 mjeseca i svi zovu i govore čuvaj mi to, dolazim, uzimam i slično, samo u zadnjih tjedan dva zvalo ih je 5 i šta da kažem! Tako zvali i ovi dečki, a dan poslije zvao lik i uplatio lovu!

Dečki, ako vam šta znači moje isprike i nije bilo namjerno!
Neka. Naravno da je dobro cuti i drugu stranu. No zamjerim ti to ako si mislio da necemo uzet ili si sumnjo mogo si komotno reci da uplatimo kaparu ili da uplatimo sve na racun ili nekakav dogovor...jer po nacinu razgovora i tvom glasu ja sam mislio oke to je to...covjek ce ostavit to na stranu....znaci ako ti je bilo hitno ili si sumnjo mislim da bi bilo uredu da si reko nama tako...cujte decki moze rezervacija ako zelite doci po to ali uplatite mi *cifru* na racun da budem siguran. i dogovorili bi se...ili bilo kakav drugi nacin....jel bi to bilo oke?  :???:

Naravno da ipak nesto znaci kad se osoba isprica  :respect:
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

ZATO JER JE OVO SAMO ZA TRGOVINU OBAVLJENU NA FORUMU I JER SAM IZRICITO REKAO DA NEMA KOMENTIRANJA!!!!
sljedeci OT,tj komentar ovdje dobiva ban na 5 dana ;)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
User avatar
kiki776
Registered User
Registered User
Posts: 211
Joined: Mon May 09, 2011 3:21 pm
Location: Novigrad

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by kiki776 »

Da ja napišem nešto ovdje pošto mi se član Warcraft ne javlja na pm, a vidim nije na forumu od 19.09.

uglavnom radi se o ovom oglasu http://www.cice.com.hr/novo/http://www.cice.com.hr/phpbb/viewtopic.php?p=443138#p443138

Dogovorili smo se ja njemu moj hu (stanje 9,5/10) , a on meni ovaj jvc + ja njemu nadoplatim (još bi trebao 200kn, ali čekam da mi se javi jer nije to to)

... uglavnom tokom dogovora i ostalog on mi nije nikad spomenuo da hu nije u potpunosti ispravan, znači glavna stvar, sve se vidi u negativu, menu, videi, slike ..., kopče na okviru su sve popucane, i ekran se nemože sam zatvorit nego mu moram ručno dati poticaj da se nastavi zatvarat, fali konektor jedan, tj. kablovi koji iz hu-a služe za av-in, cam ... a i ostale žice su nešto kemijane, ali to nije problem toliki.

Uglavnom neznam, bilo bi ok da mi se čovjek javi pa da mi objasni malo čemu to  :-X
ttc 2012 - 144,7
sr žminj 2012 - 143,9
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by polo9n3 »

to je moj biši HU, ja sam ga kao i nesipravnog prodao što se može i vidjeti na oglasima, i dotični mi je još i slike poslao kako ga je popravio i servisirao... ali ti mogu reći da je HU jedino nesipravna bilo osvjetljenje i display se normalno otvarao i zatvarao...  nešto nije u redu jer ti display svijetli slabo ili gotovo nikakako, a kad lampa normalno radi display u noći toliko jako svijetli da je nepodnošljivo i smeta u vožnji....
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
User avatar
kiki776
Registered User
Registered User
Posts: 211
Joined: Mon May 09, 2011 3:21 pm
Location: Novigrad

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by kiki776 »

boo, displej radi, svjetlo je normalno, samo šta je sve u negativu ... najvjerojatnije će ić na servis
ttc 2012 - 144,7
sr žminj 2012 - 143,9
polo9n3
Registered User
Registered User
Posts: 521
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:21 pm
Location: samobor

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by polo9n3 »

ma i meni se činilo da osvijetljenje radi ali vjeruj mi kad je žarulja ispravna to tako divljački svijetli da nije normalno, lcd tv je ćuna u usporedbi... i po najjačem suncu se vidjelo bez beda sve...
www.oluk.hr - laminati i ukrasni stiropor :)
User avatar
kiki776
Registered User
Registered User
Posts: 211
Joined: Mon May 09, 2011 3:21 pm
Location: Novigrad

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by kiki776 »

:respect:

... ja i dalje čekam člana warcraft da mi se izjasni ...
ttc 2012 - 144,7
sr žminj 2012 - 143,9
Roker
Registered User
Registered User
Posts: 136
Joined: Mon Sep 22, 2008 4:23 pm
Location: Zagreb-Hrašće

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Roker »

mislim da se nece izjasniti.
tako je i samnom dogovorio volan za ps3 i poslao mi  adresu da pošaljem i nikad se vise nije javio.
sva sreca da sam pretpostavio kamo to vodi pa nisam poslao , jos sam mu htio dat na rate.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

hmm..pa i nije bas da je clan od jucer, od 2007 je tu, a s obzirom da vec mjesec dana nije bio na forumu, tesko da ce se tako brzo izjasniti...probajte ga dobiti na mobitel ili  mail... mozda se covjeku nesto desilo ..
Warcraft wrote: Pozdrav ekipa,
Zovem se Daniel,
dolazim iz Zadra.

Imam kiu clarus u kojoj se nalazi nešto muzike, no uvijek premalo,
pa sam došao po poneki savjet iz autoakustike:res:
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by bravo-ri »

Da i ja napišem nešto...
Član chipusilus  ,prodao sam mu samsung mobitel  http://www.cice.com.hr/novo/http://www.cice.com.hr/phpbb/viewtopic.php?p=451752#p451752

Dogovor je bio 400 kn mobitel + do max 50 kn poštarine jer preko toga mu se ne isplati davat za mobitel...ok,tako sam i napravio i poslao preporučeno sa otkupninom preko hp-a.


Nakon 7-8 dana ja ne dobivam novce još,pa mu šaljem pm dali je preuzeo mobitel  kaže je ali: JE DOSAO,  ali bez punjaca kaze cura,,,  tako da sam kupio danas novi 100kn dodatnih baceno,,,

Ja kažem da sam vjerojatno zaboravio poslat punjač,trebao mi je odmah javiti i poslao bih ga ja bih platio tih par kn poštarine nije problem... pa onda kaže : sada san ga kupio,ne treba mi,,ako slucajno zatreba javim,,pozzz


Meni je bilo čudno jer mi je triput rekao da preko 50 kn poštarine mu se ne isplati davat,tj ukupno preko 450 kn  ;a ovdje kaže da je platio punjač još 100 kn i da nije problem...ne kužim...


Čekam još par dana i kako i dalje nisam dobio tih 400 kn odem na poštu od kud sam mu i poslao taj mobitel...

Ispostavi se da nova ženskica koja je počela raditi u pošti u konzumu(škurinje) ,zaboravila ili greškom nije ispunila da na paket ide otkupninna.Znači ovaj član je preuzeo mobitel a platio je samo 50 kn poštarine a ne i otkupninu.

Ženskica na pošti me zamoli da ako kroz par dana ne dođu u kontakt sa chipusilus da će mi ona morat dati novce jer se zeznula pri ispunjavanju otkupnine.

Zovem ja i ona chipusilus  kaže meni da je dobio mobitel,ali kad sam mu ispričao ovo da se ona zeznula,odmah je povisio ton i da ne želi da se njega spominje,da je on to platio da ovo da ono...

U pošti u Brelama potvrđuju da on to nije platio otkupninu,obečaje meni i u pošti u brelama da će donest potvrdu o uplati ,ali nemože je donest niti je donesao jer takve potvrde on nema jer nije platio tu otkuninu od 400 kn....

I ja sam tek u četvrtak preuzeo tih 400 kn na pošti,ali na adresi pošilatelja ne stoji chipusilus  nego ova ženskica iz pošte....

tako da evo dobio je mobitel umjesto za 450 kn ,za 50 kn poštarine .....

Neznam kako bih ovvo ocjenio...ali samo samo to želio napisat jer nije u redu od njgea...a opet s druge strane ženska se sjebala....neznam,ja sam dobio tih 400 kn i to je to...ali je kriva osoba uplatila tih 400 kn...eto toliko...

Po vama tko je kriv tu?
Post Reply

Return to “Dobri/losi trgovci”