Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Termini, Pravila, Rezultati...
Post Reply
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by marko_v »

@davor: ukrao si mi slova sa tastature  :D
@acika: eto kako znaš da imaš SPL kutiju,u kombinaciji sa crncima obično dobiješ spaljen woofer  ;)
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by Silvach »

Ajmo ovak... Wof je dobio po nosu samo zato sto je biser spojio kontra zavojnice jer je bio brzoplet I to he sve, a ne zbog spl kutije...

Nadalje, mislim da bi bilo sad dosta prepiranja oko pravila. Svakome nesto ne pase pa kaj sad?? Onaj ko se natjece trebao bi prihvatit taj rizik I dovidjenja. Ako pak sa jedne strane ne moze to prihvatit onda bolje da se ne natjece I kvari atmosferu I preire se bez razloga.
Nas natjecatelja ima sasvim dovoljno da se popune sve klaswe I to se na svakom natjecanju pokusava napravit da svako dovije poneki pehar.
A uz to se stalno natjecemo mi isti pa ako zeli nesto osvojit moze okvirno vidjet scoorove po natjecanjima koja su se odrzala...
Last edited by Anonymous on Tue May 08, 2012 8:39 am, edited 1 time in total.
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by daraczg »

Silvach wrote: Ajmo ovak... Wof je dobio po nosu samo zato sto je biser spojio kontra zavojnice jer je bio brzoplet I to he sve, a ne zbog spl kutije...

Nadalje, mislim da bi bilo sad dosta prepiranja oko pravila. Svakome nesto ne pase pa kaj sad?? Onaj ko se natjece trebao bi prihvatit taj rizik I dovidjenja. Ako pak sa jedne strane ne moze to prihvatit onda bolje da se ne natjece I kvari atmosferu I preire se bez razloga.
Nas natjecatelja ima sasvim dovoljno da se popune sve klaswe I to se na svakom natjecanju pokusava napravit da svako dovije poneki pehar.
A uz to se stalno natjecemo mi isti pa ako zeli nesto osvojit moze okvirno vidjet scoorove po natjecanjima koja su se odrzala...
ajde ribice da i od tebe cujem neku pametnu  :-*
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by Silvach »

Pa cekaj, kaj nisam u pravu mozda???
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by Type X »

Silvacha za preCjednika :D
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by daraczg »

naravno da jesi, muka mi je sve ovo vise citati stalno neke zalopojke
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
phoenix
Newbie
Newbie
Posts: 99
Joined: Sat Feb 12, 2011 12:09 pm
Location: porec - labinci

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by phoenix »

ako se mogu ukljuciti, rekao bi da je u tim situacijama najteze biti sudac... svi bi htjeli da ide po pravilima i da se pravila postuju, a onda kada vide da ih u klasi ima 10-ak svi pocnu; baci me vamo, baci me tamo, ja bi ovo, ja bi ono...

i onda si ti kao sudac qrva ako jednog prebacis a drugog ne, pa te napadaju da ne postujes pravila, pa ovaj bi prvo mjesto a ne trece, itd... znam da svi koji sude db kod nas uvijek pokusavaju izaci u susret svima i kao sta silvach kaze svakome dati nesto, ali djaba kad ce te taj isti na slijedecem natjecanju posrati jer mu nisi opet namjestio nego si "dao" drugome pehar...

meni je vec jednom puko film kada mi je dosao natjecatelj, nakon sta se prijavio, da mu ili sredim klasu ili vratim pare jer je vidio da ima previse konkurencije i da nece dobiti pehar, pa sta da placa onda startninu... ako je to duh natejcatelja onda stvarno... i rekao sam si da necu vise namjestati nikome nego svaki u svoju klasu i ko je bolji dobije... ali sta dobijem? hrpu neiskoristenih pehara i svi nadrkani jer nisu nis dobili... pa opet nekako se potrudis da popunis te klase i da natjecanje bude zanimljivo...

ja se samo nadam da ce se scena nastaviti razvijati jer smo od evenata na kojima se sakuplja 15-ak auta jedva, dosli do toga da ih ima redovito 25-30 komada samo na db-u... a to znaci da interesa ima samo treba ljude malo animirati za to... a mi suci cemo i dalje pokusavati izlaziti u susret kome i koliko god stignemo...

edit: zaboravio sam cestitati natjecateljima koji su bili gore na rezovima i odazivu, pogotovo ako mogu naglasiti naseg masa koji je potegnuo sam do gore... nazalost mi smo imali gradjevinskih obaveza tako da nismo stigli ali biti ce natjecanja...
Last edited by phoenix on Tue May 08, 2012 8:01 pm, edited 1 time in total.
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Rezultati DB RACING@402SR - Velika gorica

Post by Silvach »

Svako bi prvo mijesto. I ja bi prvo, al iskreno drago mi ke da sam se mogao onako klati sa Stolicem.. To daje neku punocu I iskreno bas je neki hebeni adrenalin... U tom hiru su skoro sibovi nahebali, ali to je jbl :))

Nekomo je vazno osvojit prvo mjesto, e pa meni je ipak vaznije da se sto vise ljudi veseli I da se sto vise ljudi pojavi na natjecanjima jer smo stvarno dobra ekipa I uvijek je zajebancija. Nadam se da ce se I ove fodine na cingiju pojavit pun kufer ljudi I da bude dobra zahebancija bez obzira na natjecanje...
Post Reply

Return to “dB Drag”