DB RACE - 11.03.2012

Termini, Pravila, Rezultati...
Post Reply
Little Table
Registered user
Registered user
Posts: 941
Joined: Wed Mar 12, 2008 1:10 am
Location: Rijeka
Contact:

Odg: DB RACE - 11.03.2012

Post by Little Table »

pa di si ti cijeli dan  ;D
PB: 150.3dB (2kW + 2x307d2)
       148.6dB (2kW + 1x307d2)
       146.7dB (500W + 1x307d2)
Državni prvak: SS NW 2012
extreme_no1

Odg: DB RACE - 11.03.2012

Post by extreme_no1 »

Silvach wrote: Mislim vama u rijeci je sve teško, nikak da dodjete na neko natjecanje van rijeke i da napravite malo kilometara.
Ja i Db Junky smo potegli u Osijek...pa smo onda vidjeli da nema baš nikoga...pa smo zvali Marija...tj Dariju i nagovarali ih da dođu...tako da kad treba Riječani idu. Fala ;)
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Odg: DB RACE - 11.03.2012

Post by Koko »

davor-ri wrote: e sad.....pa ne vozim ja autobus :lol: :lol: gdje da smjestim ijednog od navedenih??
Iznajmiš labudicu, možda stanu oba, samo pazi na nosivost ;D

Što se tiče natjecanja, čitam malo što je bilo, i svi ste u pravu na svoj način. Malo smo šabanska scena, ali malo nas je (sve manje, rekao bih), pa je ponekad kompromis potreban od strane organizatora. Ako je za nepravilnost upoznat protivnik i slaže se, onda ne bi trebalo biti problema :respect: S druge strane, mislim da ni nije teško skinuti jednu klemu s akumulatora, pa biti čist pred Bogom i samim sobom. Razumijem i one koji bi htjeli da se uvijek igra po pravilima kako bi znali gdje su u svjetskim razmjerima (i sam sam najviše za tu opciju).

Kako se u prethodnim postovima osjeća volja svih strana da se sporovi izglade, iz riječi sudionika pršte ljubav, oprost i razumijevanje, čak i malo seksualnosti ;D, mislim da bi trebalo smiriti situaciju i nadalje širiti poruke mira univerzumom!
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: DB RACE - 11.03.2012

Post by walbandon »

potpis na koka .. iako, mogao bi doletiti danas do poreca ... a vi koje se prepirete ste mogli doci na revans kod nas :P :P
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Odg: DB RACE - 11.03.2012

Post by Type X »

A eto i mene...

Probalo se nekada i strogo po pravilima? i sta se sobije??? svi sa panelima u EXT??? sta smo do tuda došli?

sto se tiče spajanja klasa i ostaloga, u pravilima stoji da organizator moze smanjiti neke klase da bi se dobio veći broj natjecatelja u eliminacijskom krugu.

a ovo aku više manje? jeli se ko bunio, je. jeli se što bitno promjenilo?  nije...  jesu li i maro i bojan (mislim da su oni) išli drugi put jer neko od njih nije napravio rez kao inače? jeli mu ovaj drugi trebao pustiti? nije, ali sve u duhu natjecanja i to je na natjecateljima.
Suci nemogu stajati iznad svih auta tokom natjecanja i gledati ko sta radi...

Uglavnom što se tiče para, evo uspjeli smo ovaj put nešto i podjeliti, nije puno al čovjeka veseli ;)
A tako će biti i svaki put ja se nadam ;)

Drž te se auta, i garaže jer uskoro bi mogli imati lijepe vijesti za sve natjecatelje...

;)
Last edited by Type X on Sun Mar 18, 2012 6:13 pm, edited 1 time in total.
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
Post Reply

Return to “dB Drag”