Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

ovdje mozete u nekoliko crtica opisati vasu trgovinu sa clanovima foruma, molim, strogo se drzite pravila da ne budete sankcionirani!
Post Reply
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

Tema za iskustva LOSIH trgovina, losih iskustava sa neodgovornim trgovcima.
NE OTVARA SE NOVA TEMA, VEC SE NASTAVLJAJU POSTOVI OVDJE, nemojte za svaku trgovinu stavljat poseban post, ako ih ima vise slozite u 1
PRIJE POSTANJA OVDJE, PROBAJTE STVAR RJESITI PREKO PMa !!![/size][/b]

Post MORA izgledati TOCNO OVAKO ili ce biti izbrisan.


----- ----- ----- ----- ----- ----- -----


Prodavac: nickname

Predmet i link na oglas:

Opis trgovine: kraci opis trgovanja

Ocjena: neka subjektivna ocjena trgovine


----- ----- ----- ----- ----- ----- -----


Znaci,naglasiti "Prodavac, Predmet, Opis i Ocjena"

FORUM SE POTPUNO OGRADJUJE OD MISLJENJA CLANOVA ISKAZANIH U OVIM TEMAMA, BILO KAKAV OT CE BITI OBRISAN I SANKCIONIRAN BANOM
bilo kakvu raspravu vodite preko PMa, ukoliko se dogovorite i izgladite, onaj koji je pokrenuo post nek mi s linkom na taj post posalje da ga obrisem, ova tema je ovdje kao smjernica  po kojoj cete mozda malo lakse procjeniti s kime treba pripaziti u trgovini.

p.s. ovo je "pilot projekt" , pa cemo vidjeti dal ce zazivjeti, te dal cete postivati pravila i moju volju da vodim ovako nesto! HVALA  :respect:

p.p.s. KAD OTVORITE TEMU , GORE U SEARCH UKUCATE NICK KOJI VAS ZANIMA i trebalo bi vam izbaciti rezultat ako je navedn ovdje ;)
Last edited by walbandon on Mon Feb 28, 2011 5:22 pm, edited 1 time in total.
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by karlo »

Prodavac: Alen5

Predmet i link na oglas: HU Clarion 958 + van den hul interkonekt

Opis trgovine: Dosta dugo si vrtim po glavi, staviti li prvi post u ovu temu, probiti led... Evo "kraće" priče: Alen je tamo negdje u 11mj. prodavao Genesis DM stvarno povoljno, ja zainteresiran, slučajno bio u Puli, našli se i uzeo sam pojačalo. Imao je sve spojeno u auto, pa da provjerimo pojačalo kak radi, malo popričamo itd. Simpa tip. U autu je imao navedeni Clarion HU koji mi se svidio, stari model ali gudprajs bi bio. I također 7 metara spomenutog interkonekta, ali ostavili smo to pitanje otvoreno za drugi put kad skupim para :). Nakon cca tjedan zove da ima kupca, al da bi meni prodao HU uz Van den Hul interkonekt i po povoljnijoj cijeni, jer se samnom već dogovarao za HU. Lijepo od njega, svaka čast, bio je fer. Nisam htio da dodatno spušta cijenu, kad dobivam i interkonekt. Uplatio sam novac, a kolega je tog dana bio u Puli, našao se s lenom i pokupio vrećicu "sa svime". U vrećici sam dobio HU bez košare/nosača, bez daljinskog i sa polupotrganim izlazima (Clarion ima šugav sistem izlaza, snop tankih žicakoje lako pucaju ili popuca sama izolacija, još su bili prerađivani, no ni to rješenje nije bilo dobro također). Uglavnom jedan par izlaza (mid out) nije šljakao jer su popucali vodiči. Zvrcnem ja Alena, i kaže da zapravo nosač nije ni imao, a daljinski mi je zaboravio dati. Zaboravio sam spomenuti interkonekt, ni njega nije bilo. Ok, čovjek je bio u gužvi, nije stigao izvući ga iz auta. Nije bio bed, nije mi se žurilo, budem pokupio sljedeći put kad budem u Puli. I tako pol godine malo zovem, malo sms, malo PM, bio 2 puta u Puliu međuvremenu. Ugl. Alen se ne javlja, tek jedan PM prije par mjeseci da će mi u ponedjeljak sve poslati.
Desert na kraju, po Murphyjevom zakonu kako to obično ide malo loše karme (nema apsolutno nikakve veze s Alenom, iskreno, bez imalo ironije): Kad sam prvi put spojio Genesis DM ne radi :'(. Popravio Speed, of course.  :) Malo kasnije otkazao HU, vjerojatno DSP, kvar se ne isplati popravljati :'(. Tak da ako neko  hoće kupiti pločicu 958-ice nek se javi, a može dobiti i krnji HU, koji radi samo u normal modu.

Čovjek se uvijek šugavo osjeća kad mora moliti nekaj kaj je kupio, pa makar to i nije veliki novac. Niš sad ja tu ne očekujem, tak je kak je, pomirio sam se s tim. Al mi je lakše kad podijelim s nekim.
Hvala na pažnji, najte kaj zameriti. :respect:

Ocjena: nije primjenjivo
User avatar
zorro
Posts: 7
Joined: Sun Oct 24, 2010 10:49 am
Location: Sesvetski Kraljevec

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by zorro »

Evo i moje prvo negativno iskustvo trgovine na ovom forumu sa članom foruma StGTI (tj.Ivan Ravlić)

Prodavač : Zorro (odnosno ja)
Predmet i link na oglas: Sony Ericsson k530i
Opis trgovine:
Eto kraći opis cijelog dogašaja,naime kako sam si priuštio novi mobitel,odlučih prodati svoj stari SE k530i ili napraviti zamjenu za bilokakvu pržilicu za komp (jbg.moja je odpržila svoje),nakon objave oglasa u jako kratko vrijeme dobivam poruku na PM koja glasi "Pozzz imam ti ja samsung przilicu novu zapakiranu sa garancijom,pa ako os minjat" od člana foruma "StGTI",nakon kraćeg dopisivanja razmijenili smo adrese i dogovor je bio da ja njemu šaljem mob a on meni pržilicu,te svako pokriva svoj trošak poštarine,na taj način sam do sada radio sa jako puno članova ovog i drugih foruma i stvarno nikad nikakvih problema.Drugi dan sam poslao poštom mob te javio da je mob poslan,a on je meni potvrdio da je i on isto poslao pržilicu.28.06.2011 je poslan mob u Kaštel Gomilicu i "navodno" pržilica meni,ali do dan danas pržilicu nisam dobio,prošli tjedan je napravljena potražnica u pošti i potvrđeno je da je paket u Kaštel Gomilici preuzet.Znači g.Ivan Ravlić tzv.StGTI je popalio mob.
Istina boli me k.... za mob od 150 kn,nek si ga zadrži u čast,a nova pržilica je već u kompu.
Imam 32 godine i radim od svoje 16 godine,a najviše što mrzim je smrad laži.E pa dragi moj g.StGTI u 9 mjesecu idem u Split na jedan turnir,pa ćemo te malo posijetiti,nemoram kune jedne dobiti nazad al ću tebi ako čitaš ovo polomiti svaku kost na tebi smeče lopovsko retardirano.Vidimo se.

Ocjena: sjedi jedan
kockaboy
Registered User
Registered User
Posts: 616
Joined: Thu Oct 12, 2006 1:43 pm
Location: vukovar
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by kockaboy »

nisi ni prvi ni zadnji, ja sam cekao 3 tjedna da mi dođe neka maticna koju sam mu uplatio iste sekunde na racun..od tad sam pozalio i tek onda vidio da je tada vec mnoge ovdje izvaljao..dalje okolo vidim da je i banan po forumima zbog prevara u prodaji itd..

ima vec par postova o njemu nemogu sad naci
minus i od mene
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by davor-ri »

walbi daj izbriši tog čobana odavde
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
kockaboy
Registered User
Registered User
Posts: 616
Joined: Thu Oct 12, 2006 1:43 pm
Location: vukovar
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by kockaboy »

minus clanu Tiburon imenom Ivan Dremel 0989552078

tu je bio ili je jos na forumu i prodaje ledice i ksenone, admin na hyundai forumu itd..dosta ljudi ga zna

uglavnom od drugog mjeseca cekam 100 komada bijelih ledica koje sam narucio i platio a on mi poslao plave i svako malo sam ga zvao i slao poruke al on nejebe nista, sad je sedmi mjesec pa cu pricekat do 12tog da ih okačim na bor

bijele ledice su inace bile namjenjene za osvjetljavanje kabine u autu, osvijetljenje tablica, kabine u brodici itd..ove plave su mi jednostavno neupotrebljive, sta bi bilo da sam narucio ksenon 4300k a on mi posalje ultraljubicastoplavi 1200k s kojim nebi ni tehnicki mogo proc
mrvica
Registered User
Registered User
Posts: 309
Joined: Wed Jun 03, 2009 8:53 am
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by mrvica »

zorro wrote: Evo i moje prvo negativno iskustvo trgovine na ovom forumu sa članom foruma StGTI (tj.Ivan Ravlić)

Prodavač : Zorro (odnosno ja)
Predmet i link na oglas: Sony Ericsson k530i
Opis trgovine:
Eto kraći opis cijelog dogašaja,naime kako sam si priuštio novi mobitel,odlučih prodati svoj stari SE k530i ili napraviti zamjenu za bilokakvu pržilicu za komp (jbg.moja je odpržila svoje),nakon objave oglasa u jako kratko vrijeme dobivam poruku na PM koja glasi "Pozzz imam ti ja samsung przilicu novu zapakiranu sa garancijom,pa ako os minjat" od člana foruma "StGTI",nakon kraćeg dopisivanja razmijenili smo adrese i dogovor je bio da ja njemu šaljem mob a on meni pržilicu,te svako pokriva svoj trošak poštarine,na taj način sam do sada radio sa jako puno članova ovog i drugih foruma i stvarno nikad nikakvih problema.Drugi dan sam poslao poštom mob te javio da je mob poslan,a on je meni potvrdio da je i on isto poslao pržilicu.28.06.2011 je poslan mob u Kaštel Gomilicu i "navodno" pržilica meni,ali do dan danas pržilicu nisam dobio,prošli tjedan je napravljena potražnica u pošti i potvrđeno je da je paket u Kaštel Gomilici preuzet.Znači g.Ivan Ravlić tzv.StGTI je popalio mob.
Istina boli me k.... za mob od 150 kn,nek si ga zadrži u čast,a nova pržilica je već u kompu.
Imam 32 godine i radim od svoje 16 godine,a najviše što mrzim je smrad laži.E pa dragi moj g.StGTI u 9 mjesecu idem u Split na jedan turnir,pa ćemo te malo posijetiti,nemoram kune jedne dobiti nazad al ću tebi ako čitaš ovo polomiti svaku kost na tebi smeče lopovsko retardirano.Vidimo se.

Ocjena: sjedi jedan
kockaboy wrote: nisi ni prvi ni zadnji, ja sam cekao 3 tjedna da mi dođe neka maticna koju sam mu uplatio iste sekunde na racun..od tad sam pozalio i tek onda vidio da je tada vec mnoge ovdje izvaljao..dalje okolo vidim da je i banan po forumima zbog prevara u prodaji itd..

ima vec par postova o njemu nemogu sad naci
minus i od mene
I mene je zajebo idiot jebeni! Zajebo je i jos barem 10 ljudi na ovom forumu! Picka i govno od covjeka!!
Evo jedan link koji sam brzi nasao o njemu: http://www.cice.com.hr/novo/http://www.cice.com.hr/phpbb/viewtopic.php?p=373251#p373251
davor-ri wrote: walbi daj izbriši tog čobana odavde
Ajde Ante, ucini nam uslugu svima.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

poslao sam mu PM da se izjasni , pa cemo vidjeti sutra preksutra ;) ukoliko se nis ne javi, baniram ga ;)

nego, molim, striktno se drzite pravila vezano za ovu temu !! uvijek postoji PM ;)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by wildD »

evo ti pržilice :D


StGTI

post Jul 23 2011, 01:18 PM
Post #1


SDI
*

Group: Član
Posts: 81
Joined: 16-December 08
From: Kastel Gomilica
Member No.: 16,225
Ime: Ivan
Auto: Golf 3 1.9 TDI




Samsung pržilica SATA nekorištena,1god garancije...80kn
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by davor-ri »

PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by wildD »

zašto ga brisati, onda si njemu uslugu napravio ;)
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by davor-ri »

pa neka mu napiše ispod imena - NE TRGOVATI SA NJIM ili slično, nemaju svi vremena guglati o njemu, pa će sigurno opet nasjesti netko prije ili kasnije
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by denister »

2 admins prvi post za lošu trgovinu od dotičnog StGTI je prijavljen: Srpanj 12
walbi kaže da mu je poslao pm: Srpanj 14
zadnji log njegov je bio: Srpanj 15, 2011, 00:50:22
i još se nije ništa izjasnio, a da to govno neko banira ali trajni ban i brisanje ne dolazi u obzir....
Image
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

u guzvi sam zad njih dana, pa nisam stigao pratiti ... evo, sutra popodne, ako se ne javi ovdje ili meni na pm, nek mi netko od vas posalje pm da me sjeti da ga baniram, al briat neci nek stojie njegovi postovi ;)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Old School Fool »

walbandon wrote: al briat neci nek stojie njegovi postovi ;)

Kaj? :D :D :D
Post Reply

Return to “Dobri/losi trgovci”