Napajanje auto pojacala u kuci?

Locked
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by PetarK »

Nisu legli, na slusanju su tek!
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by Darac »

[QUOTE=PetarK;200546]Nisu legli, na slusanju su tek![/QUOTE]
Sve mi se cini da budu i ostali.BTW danas smo tarantula i ja bili u Sonus Artu. Baš guba izgledaju ti Profile zvučnici.:res:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by PetarK »

Ne znam, nisam ih od tamo uzeo, a kada sam bio tamo nisu ih imali izlozene.. Sta sad imaju? Ovo mi se nudi kao neka zamjena, pricao sam ti u pm-u prije nekih tjedan dana koja je prica... Ovo sto sam za sada cuo je perfekcija, stvarno odlicno! Neusporedivo sa Sonusima, ipak ima jos jedan driver vise za bas, a i slab sam na Focal pa je mozda i subjektivno! Osim toga, vjerovatno ni ne svira ni pola kako moze obzirom da svira iz ove nakupine kablova, akumulatora, punjaca i uglavnom "accident waiting to happen" :)
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by Darac »

Izvinjavam se na krivoj informaciji, nisu bili izloženi Profile nego Chorusi. No Focal je Focal, bez obzira o kojem se modelu radi uvijek je isti tonski karakter.
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by Darac »

[QUOTE=PetarK;200552]Ne znam, nisam ih od tamo uzeo, a kada sam bio tamo nisu ih imali izlozene.. Sta sad imaju? Ovo mi se nudi kao neka zamjena, pricao sam ti u pm-u prije nekih tjedan dana koja je prica... Ovo sto sam za sada cuo je perfekcija, stvarno odlicno! Neusporedivo sa Sonusima, ipak ima jos jedan driver vise za bas, a i slab sam na Focal pa je mozda i subjektivno! Osim toga, vjerovatno ni ne svira ni pola kako moze obzirom da svira iz ove nakupine kablova, akumulatora, punjaca i uglavnom "accident waiting to happen" :)[/QUOTE]

Moraš biti strpliv. Treba određeno vrijeme da pojačalo i zvučnici se jedni na druge nviknu.:whistling:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by PetarK »

Ma svira to odlicno, savrseno, vise sam se nasalio na racun zicocuspajza koji je moja radna varijanta isprobavanja ovog sistema uopce. Samo nek se nadje neko da profi rjesim napajanje pa cemo napravit slusaonu kod mene :) Treba dovuc neke zadrte audiofile da cuju kako zvuci auto pojacalo :lol::lol:
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by Darac »

[QUOTE=PetarK;200561]Ma svira to odlicno, savrseno, vise sam se nasalio na racun zicocuspajza koji je moja radna varijanta isprobavanja ovog sistema uopce. Samo nek se nadje neko da profi rjesim napajanje pa cemo napravit slusaonu kod mene :) Treba dovuc neke zadrte audiofile da cuju kako zvuci auto pojacalo :lol::lol:[/QUOTE]

Znači opet moram natovariti auto s referentnim cd-ima, pa na testiranje kombi sustava. Dobro, neko i to mora.:whistling:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by PetarK »

Al bit ce jedan pravi test za tebe! Imat ces dva slusanja, jedno sa DaVincijem, a drugo sa kucnim stereo pojacalom cca 5,5k kn. Samo neces znat koje kada svira! Nista osobno, zelim se stvarno uvjeriti da je ovo toliko dobro koliko mi se sada cini da je! Bacio sam paralelno slusanje s jednim opisanim kucnim pojacalom i DaVinci je po svim aspektima bolji! I eto, jos svira, sada samo stereo zadnjih sat vremena, i nema znakova problemima s napajanjem...
igor0203
Registered User
Registered User
Posts: 366
Joined: Tue Aug 14, 2007 2:41 pm
Location: Ljubljana, SLO

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by igor0203 »

We want pics!!! :vamp:
Precision Power - Absolutely state of the art mobile audio

Team LBaudio
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by PetarK »

A eto, svaki dan se protegne sto se posla tice pa nemam vremena osim ovako navecer.. Znam ja da ti znas i mozes meni pomoci! :) Znam, pricao si mi tu svoju ideju, samo sam cekao kada ces se ukljuciti u razgovor. :) Pokusat cu nest sutra skemijat pa se vidimo, bilo bi vrijeme! :)
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Napajanje auto pojacala u kuci?

Post by Darac »

[QUOTE=PetarK;200571]Al bit ce jedan pravi test za tebe! Imat ces dva slusanja, jedno sa DaVincijem, a drugo sa kucnim stereo pojacalom cca 5,5k kn. Samo neces znat koje kada svira! Nista osobno, zelim se stvarno uvjeriti da je ovo toliko dobro koliko mi se sada cini da je! Bacio sam paralelno slusanje s jednim opisanim kucnim pojacalom i DaVinci je po svim aspektima bolji! I eto, jos svira, sada samo stereo zadnjih sat vremena, i nema znakova problemima s napajanjem...[/QUOTE]

Prvo da oslusnem kako Leonardo svira....:whistling::res:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
Locked

Return to “Samogradnja”