umrtvljavanje..

SoundLunatic
Registered User
Registered User
Posts: 1427
Joined: Wed Nov 15, 2006 2:30 pm
Location: Travnik - BiH

umrtvljavanje..

Post by SoundLunatic »

nefali joj nista.. al sjetio sam se ovoga pa mi se ucinilo jeftinije rjesenje, al cu ga zaobici.. pa ce tu najvjerojatnije brax pasta leci..
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

umrtvljavanje..

Post by PetarK »

Prije cca 10 godina dok nije bilo (barem ne kod nas) za kupiti Dynamite i sl, eksperimentirao sam sa svakakvim smolama, trakama i sl.. Na kraju ispada da sve radi posao ali ima toliko nus pojava da sam puno puta zazalio sto mi je uopce palo napamet ici nesto dampirati. Tako npr Katran proizvodi Kubit traku (u rolama sirine cca metar i duljine 10m) sa alu folijom (koja je rezala prste kao zilet), izgleda original D. Extreme :) ali se rado oce odlijepit ako podloga nije savrseno cista (sjecam se horora odljepljivanja i zacvikavanja u vodilicu prozora, ma uzas)... Onda su tu bili neki premazi ako se dobro sjecam nesto od Chromosa s cim se crtala signalizacija na cestama.. :) Bilo je gumirano i stvarno je super radilo, ali je smrdilo tjednima dok se nije u potpunosti osusilo i isparilo..Onda neke katranske smole, pa cim bi bilo vise od 15 stupnjeva auto bi smrdio uzas... Pa onda akusticne spuzve s donje strane premazane smolom i onda ljepilom.. Ma gluposti, ali kada nije bilo nicega, osim ideja i volje, naravno. Danas mi vise nebi palo na pamet bilo sto probavati, ustede su pre male..
mile098
Registered User
Registered User
Posts: 5295
Joined: Thu Oct 26, 2006 8:03 pm
Location: konavle

umrtvljavanje..

Post by mile098 »

ot-petar K ae baci sliku tog tvog installa više..ako ništa onda f1 statusa
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

umrtvljavanje..

Post by PetarK »

OK, moze! Sutra cu na poslu bacit slike od cijelog auta, slaganja i itd!
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

umrtvljavanje..

Post by Mr. Judo »

[QUOTE=PetarK]OK, moze! Sutra cu na poslu bacit slike od cijelog auta, slaganja i itd![/QUOTE]
UUUU jedva cekam da ovo vidim!! Prava instalacija!!!
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

umrtvljavanje..

Post by PetarK »

Eto, idem napravit jos koju fotku pa cu danas UL sve. Jednostavno jucer nisam stigao.
Sorry! Bit ce medju instalacijama da ne bude OT ovdje
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

umrtvljavanje..

Post by PetarK »

Eto, slike su medju instalacijama...
Post Reply

Return to “Sound Quality”