Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by vw-mala »

ne, on je stajao točno poslije znaka 80 .. a išla sam 120..i još mi frend sjedi pored mene i na vrijeme mi kaže : laser! ja ono.. ma kaj ti trabunjaš ja ga ne vidim :lol:
hcuk
Registered User
Registered User
Posts: 693
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:07 pm
Location: Karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by hcuk »

Cak je i ogranicenje 110km/h pa ak si se vozila 120km/h to ga uopce ne zanima kad se vozis ko penzic.

Al je i meni cudno sta sta ih u zadnje vrijeme sa pistoljem vidjam samo po jednog u autu. I jedan moze sve obavit al ne znam di mu je kompic. Il je u horizontali ili radi nesto drugo.:laugh:
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by vw-mala »

[QUOTE=hcuk]Cak je i ogranicenje 110km/h pa ak si se vozila 120km/h to ga uopce ne zanima kad se vozis ko penzic.

Al je i meni cudno sta sta ih u zadnje vrijeme sa pistoljem vidjam samo po jednog u autu. I jedan moze sve obavit al ne znam di mu je kompic. Il je u horizontali ili radi nesto drugo.:laugh:[/QUOTE]
jooooooj tebe treba tuuuuć! 80 je na tom dijelu di je on stajao ogranićenje! sto posto...
hcuk
Registered User
Registered User
Posts: 693
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:07 pm
Location: Karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by hcuk »

ne, on je stajao točno poslije znaka 80 .. a išla sam 120..


Al te ne moze snimit na udaljenosti od 20m, kad si mu dosla blize od kakvih 100-150m vise mu nisi zanimljiva a do znaka 80km/h je ogranicenje 110km/h ako se ne varam a kakvih 10km/h uvijek toleriraju.
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by vw-mala »

[QUOTE=hcuk]Al te ne moze snimit na udaljenosti od 20m, kad si mu dosla blize od kakvih 100-150m vise mu nisi zanimljiva a do znaka 80km/h je ogranicenje 110km/h ako se ne varam a kakvih 10km/h uvijek toleriraju.[/QUOTE]
tolerira se 10 % brzine... i ti opet ne kontaš.. nisam bila na 20 metara nego na nekih 300 kad sam ja njega već vidla...
ma gle.. opće nije bitno.. nebu mi niš stiglo i bok.. ako i dođe ja tak i tak svako jutro poštara pošaljem u rodno mjesto i ne primam i ne potpisujem ništa i žute ceduljice palim :laugh: tako da.. dok ne dođu dva u plavom na vrata nije niš strašno :vamp: a ni njima više ne otvaram :lol:
briga me, na mamu glasi auto, nije ga na mene pisala zbog 50% i sama si je kriva hehehehe
hcuk
Registered User
Registered User
Posts: 693
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:07 pm
Location: Karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by hcuk »

"Mala" mucni glavom.:vamp: Ako je on stajao tocno kod znaka 80, ili malo iza, ne moze te on sa laserom snimit na udaljenosti od 20m a do znaka 80 je i dalje ogranicenje 110 (znaci 300m od njega je i dalje ogranicenje 110 a ne 80). I ne znam koliko metara poslije znaka 80 je dopustena malo veca brzina jer ti ne mozes isti cas kada ugledas znak 80 isti cas povuc rucnu i sa 110 usporit na 80.
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by vw-mala »

aaaaaaaaa kako si ti smotan.. nisam rekla da je stajao odma iza znaka jer kolko znam to ni nesmije a ni nema svrhe joooooj kažem da je stajao poslje znaka, a ne odma poslije.. ajd.. nije bitno.. svađat ćemo se na meetu :laugh: EOD
melquiad
Registered User
Registered User
Posts: 535
Joined: Mon Feb 20, 2006 8:53 am
Location: Zagreb-Dubrava

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by melquiad »

puno hvala za objasnjenje! bas cu iduci put dobro pogledati kaj veli uredjaj
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by Shine On »

Zanimljivo da sam ovaj post dobio na mail prije pet minuta.Očito se proširio brzinom munje po HR mreži.
mile098
Registered User
Registered User
Posts: 5295
Joined: Thu Oct 26, 2006 8:03 pm
Location: konavle

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by mile098 »

mogu ja pitat samo nešto što mi je malo ne jasno..znači ako je on namjestio limit na 50 brzina kojom se ja krećem se samo zbraja na taj limit i to mi naplaćiva ili???ja sam par puta isto fasovao tako a nisam toliko vozio..multanova-dođeš na sud i rečeš nisam ja vozio sud ne može ništa
travimo(pretača presretača)-ne drži vodu na sudu jer nije mjerio tvoju već svoju brzinu..laser-po gasu i miran
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by kill »

super si shvatio :lol:

on moze stavit laser pistolj u mod namjestanja gornjeg limita brzine koji ce mjerit i namjestit npr 100 i pokazat ti to kao "dokaz" da je tebi izmjerio 100 na sat.

znaci kad te zaustave moraju ti pokazat pistolj i treba dobro pogledat da nije u tom modu.

ja sam 2 puta dosad fasovao ali oba puta sam bio kriv i dobro su izmjerili :vamp:
FIAT Tipo 2.0 16v ie
ToMMeK
Registered User
Registered User
Posts: 2013
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 pm
Location: Zagreb/Dubrava

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by ToMMeK »

nedavno sam dozivio da mi se presretac zabijo na guzicu na autocesti pri nekih 150km/h naravno nisam dizo brzinu dok me stisko nego sam se ljepo makno u stranu da prode... naravno da me nije proso nego se zabio i dalje...
Mislim dode mi da mu stisnem kocnicu i da me pogodi u guzicu... ali jebiga brzina je takva da niti od mene niti od njega nebi nista ostalo... kome se mozemo za tako nesto obratiti....
Mislim udaljenost izmedu mene i njega nije dovoljno velika...
OTKUP ISPRAVNIH I NEISPRAVNIH LAPTOPA... I PRODAJA 099 564 30 65
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by hrvoje »

[QUOTE=ToMMeK]nedavno sam dozivio da mi se presretac zabijo na guzicu na autocesti pri nekih 150km/h naravno nisam dizo brzinu dok me stisko nego sam se ljepo makno u stranu da prode... naravno da me nije proso nego se zabio i dalje...
Mislim dode mi da mu stisnem kocnicu i da me pogodi u guzicu... ali jebiga brzina je takva da niti od mene niti od njega nebi nista ostalo... kome se mozemo za tako nesto obratiti....
Mislim udaljenost izmedu mene i njega nije dovoljno velika...[/QUOTE]

za takve slucajeve dobro je vozit dizla :) pa ga naložiš
stole
Registered user
Registered user
Posts: 897
Joined: Thu Feb 16, 2006 11:10 pm
Location: RIJEKA

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by stole »

palio bi maglenke iza :)
MY DRINKING TEAM HAS A PROBLEM WITH RUGBY
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Kako nas varaju nasi policajci - stimanje brzine na laserskom pistolju

Post by Type X »

[QUOTE=hcuk]"Mala" mucni glavom.:vamp: Ako je on stajao tocno kod znaka 80, ili malo iza, ne moze te on sa laserom snimit na udaljenosti od 20m a do znaka 80 je i dalje ogranicenje 110 (znaci 300m od njega je i dalje ogranicenje 110 a ne 80). I ne znam koliko metara poslije znaka 80 je dopustena malo veca brzina jer ti ne mozes isti cas kada ugledas znak 80 isti cas povuc rucnu i sa 110 usporit na 80.[/QUOTE]
ne mozes ali moras. u zakonu pise da moras do znaka usporiti na odredjenu brzinu, npr zasto ti nigdje nema znak 100 km/h i nakon njega 50 ili manje, nego je sve postupno po 20-ak km/h manje.
neznam kako je u zg i ka ali u rijeci nekada cim te stopaju sa laserom dobijes ispis na tiketu koliko si vozio i na kojoj si udaljenosti ''upucan'', tako da nema takvih sranja
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
Post Reply

Return to “Coffehouse”