Poll: Koji headunit imate?

Sve o headunitima; CD Radio , Tuner , Changer, ...
Locked

Koji headunit imate?

tvornički
86
28%
Pioneer
103
34%
Kenwood
23
8%
Sony
26
9%
Panasonic
18
6%
JVC
25
8%
Blaupunkt
6
2%
VDO
2
1%
Clarion
11
4%
Rockford Fosgate
0
No votes
tvornički
1
0%
ostalo
1
0%
 
Total votes: 302

wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Poll: Koji headunit imate?

Post by wildD »

[QUOTE=angelo C]i pod "ostalo" ROCKFORD FOSGATE :wee: , izbacio sam iz auta od punice kenjvoda i stavio RF-a i desilo se cudo, nesto je prosviralo....a jos nisam ni cd probao kako svira!:thumbup:[/QUOTE]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ne bi ja to napravil...
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Poll: Koji headunit imate?

Post by bravo-ri »

ja imam kenwooda,ali ga budem ubrzo zamjenio:lol: :lol:
strelica
Posts: 11
Joined: Sun Oct 15, 2006 10:35 pm

Poll: Koji headunit imate?

Post by strelica »

glas za JVC. imam kd-g612, 2 mjeseca i za sad zadovoljan. cita CD-e koje nije htio stari sony, ne preskace...
Anthony@dj-on-line
Registered User
Registered User
Posts: 692
Joined: Wed Mar 08, 2006 3:47 pm
Location: Tučepi
Contact:

Poll: Koji headunit imate?

Post by Anthony@dj-on-line »

eto, mogao i ja pioneera upucat... Ali dao sam glas kenwoodu iz svog brava... Malo sporije čita mp3 od pioneera ali bar ne preskaće...
Image
mile098
Registered User
Registered User
Posts: 5295
Joined: Thu Oct 26, 2006 8:03 pm
Location: konavle

Poll: Koji headunit imate?

Post by mile098 »

vidi vidi, pajo stiže..polako ali sigurno..znate da kornjača uvijek pobijedi zeca:whistling:
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Poll: Koji headunit imate?

Post by kill »

da ali je broj jednak i bit ce otprilike tu negdje,a misljenje je bilo da je pioneer dosta zastupljeniji :)
FIAT Tipo 2.0 16v ie
mile098
Registered User
Registered User
Posts: 5295
Joined: Thu Oct 26, 2006 8:03 pm
Location: konavle

Poll: Koji headunit imate?

Post by mile098 »

možete pljuvati po paju koliko hoćete,ali za pare koje sam dao za moga nisam požalio:wee: ..osim toga o ukusima se ne raspravlja..:res:
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Poll: Koji headunit imate?

Post by kill »

ne prica se o ukusima,nego o cinjenicama ;)
FIAT Tipo 2.0 16v ie
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Poll: Koji headunit imate?

Post by vw-mala »

ja sam dala glas paji... u autu je pajo i svira ko beba.. već 2 godine i niš se nije pokvarilo..
mislim.. da neko nebi komentirao da onda ispunim profil: auto je u sestrinom vlasništvu pa neću pisat u profil.. kad u nekoj knjižici vozila bude pisalo moje ime onda ću ispunit :)
dboom
Registered user
Registered user
Posts: 832
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:56 pm

Poll: Koji headunit imate?

Post by dboom »

Ja imam JVC-a već pola godine i vrlo sam zadovoljan, kako kvalitetom izrade tako i kvalitetom zvuka koji je dosta prirodan
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

Poll: Koji headunit imate?

Post by Schultz »

Imao sam tih HU-a ko u priči i nekako sam bio najzadovoljniji sa jovicom. Imao sam prvo sh99 pa sam ga mijenjao za VDO-dajtona koji isto nije bio loš ali je bio kompliciran do zla boga, pa sam njega mijenjao jovota sh909 (koji sada svira kod sonnya - odličan HU, mozhda najbolji kojeg sam imao...). Sada svira becker i nemam puno komentara o njemu....
A imao i jednog od prvih sonijevih MD plejera, jednog od onih koji su bili mejd in japan i taj je bio fantastičan.... Samo mu je preaut bio malo slabašan....

Novije alpajne i pajonire nisam imao tako da se nebi miješao u njih a nebi ni ubacivao u ovu raspravu ni kazetare kojima broj neznam koji su sve bili prošli kroz moja vozila.....:D:D:D

Uglavnom sve ovo što mi imamo galami, zvrnči i udara ali malo toga svira kako treba, tj.... Sve to svira dobro. Malo toga svira odlično.....
Malvazijski tigar
No.1
Registered User
Registered User
Posts: 105
Joined: Fri Feb 17, 2006 12:13 am

Poll: Koji headunit imate?

Post by No.1 »

Iako su se sve druge komponente sistema manje više češće mjenjale, kad pričamo o HU tu sam malo nostalgičan tak da Alpinu 7873 imam već 4god.
Nikakve zamjerke kaj se tiče samog funkcioniranja, al ga je malo vrijeme pregazilo, pa je stoga i dobio pojačanje.
Na proljeće bi trebao u mirovinu, a zamjena će definitivno bit neki novi/ji Alpine primjerak (nadam se optički obdaren).

LP
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

Poll: Koji headunit imate?

Post by sonny »

JoViCa, Jovica :res:
Imao ih nekoliko komada poslije Pijonira, koji je svirao katastrofalno a bio 6ica neki.....
Da naprave poboljšani 909 uzeo bih ga odmah.... Bez gluposti po ekranu, samo dobar zvuk..... Čak ne mora biti ni empe3.... Nije to nikakav specijalan HU, samo svira jaaako dobro....

Nego imam doma jedan Blaupunkt CD ( 1 bit ), star jedno 10tak godina, kojeg je kolega spržio dva puta priključivši ga u kamajon.... Prvi put sam mu pomogao nekako, sada više ne mogu.... To je sviralo fantastično....
Ima netko da ga hoće pregledati ? Bez obveza..... Meni vid slabi pa ne mogu :lol:
Image
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Poll: Koji headunit imate?

Post by kill »

[QUOTE=sonny]Nego imam doma jedan Blaupunkt CD ( 1 bit ), star jedno 10tak godina, kojeg je kolega spržio dva puta priključivši ga u kamajon.... Prvi put sam mu pomogao nekako, sada više ne mogu.... To je sviralo fantastično....
Ima netko da ga hoće pregledati ? Bez obveza..... Meni vid slabi pa ne mogu :lol:[/QUOTE]

24V? :laugh:

daj ga meni da se igram :D
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Kamikaza
Registered user
Registered user
Posts: 977
Joined: Thu Feb 23, 2006 8:24 pm

Poll: Koji headunit imate?

Post by Kamikaza »

Ja sam prezadovoljan sa svojim 9855
[SIGPIC][/SIGPIC]
Locked

Return to “Headuniti”