PIONEER MVH-181UB problem sa pojačalom

Sve o headunitima; CD Radio , Tuner , Changer, ...
Post Reply
pwel91
Newbie
Newbie
Posts: 55
Joined: Tue May 17, 2011 7:56 pm
Location: krapinske toplice

PIONEER MVH-181UB problem sa pojačalom

Post by pwel91 »

pozdrav,

da li ima tko kakvih iskustva s ovim radiom?
kolko vidim po netu neki najjeftiniji moguci pioneer ali dobio sam ga uz auto pa ce bit dobar za sada, naime posto se radi o crx del solu u kojem nema mjesta za neku bjesne sisteme, odlucio sam stavit pojacalo helix hxa40 koje stoji i skuplja prasinu i spojit na njega prednje sisteme, auditor RIP165s.
problem je što ne mogu dobit da zvucnici rade preko pojacala u full range-u, odnosno rade samo nisko kao da sam spojio sub, skretnice na pojacalu su dobro podesene, da li je moguce da su izlazi od radia namjenjeni spajanju iskljucivo wofera? kada u postavkama radia isključim sub opciju onda se zvucnici ugase, na netu piše da su izlazi za sub ili rear speakers ali nema opcije da uključim izlaze kao zvucnike,

ima tko kakvu ideju?
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Re: PIONEER MVH-181UB problem sa pojačalom

Post by wildD »

ima u skrivenom meniju gdje štelaš sub otu ili rear out...ali ne kužim zašto ne spojiš na front out?
pwel91
Newbie
Newbie
Posts: 55
Joined: Tue May 17, 2011 7:56 pm
Location: krapinske toplice

Re: PIONEER MVH-181UB problem sa pojačalom

Post by pwel91 »

wildD wrote:ima u skrivenom meniju gdje štelaš sub otu ili rear out...ali ne kužim zašto ne spojiš na front out?
nemam izlaza za front out? imam samo jedan par izlaza, i kolko vidim na netu negdje pise da je to sub out a negdje da je ili sub out ili rear out, ali u skrivenom meniju ne mogu naci nigdje da upalim kao rear izlaze, samo kao sub out...
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Re: PIONEER MVH-181UB problem sa pojačalom

Post by wildD »

pa što se desi kad ugasiš sub out? jel se potpuno izlaz ugasi ili prebaci na rear?

btw:

Image
Post Reply

Return to “Headuniti”