P88RS osvjetljenje

Sve o headunitima; CD Radio , Tuner , Changer, ...
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

damirko wrote: Da je sat, vjerojatno bi bilo 06:17  :P
To pak znam da definitivno nije tako jer i mene to živcira što se ne može prebaciti na 0-24 vrijeme

Uostalom uvjeri se i sam na 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=YS2sE6WY-fs
Last edited by acey on Thu Feb 07, 2013 12:50 am, edited 1 time in total.
Image
Marek
Registered User
Registered User
Posts: 543
Joined: Sun Feb 01, 2009 12:30 pm
Location: Bistra

P88RS osvjetljenje

Post by Marek »

Skini manual s neta, u njemu bi barem trebalo pisati.
Image
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

Ma imam i tiskani manual no u njemu nisam ništa pronašao (OK priznajem da nisam niti tražio jer nisam do danas niti znao da postoji ta opcija da je to u gornjem desnom uglu).

Jedino stvarno bi promjena fonta mogla šta pomoći jer ovako znam da sam sve moguće opcije još prije pregledao i ništa nisam našao...
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by terrordrome »

Je, ima acey pravo... na videu prebacuje pjesme sa 7 na 8 a vrijeme ostaje isto. Na videu je model P88RS a tvoj je RSII. Najvjerojatnije je stvar da kad se stavi setting za animaciju/background displaya kao na youtube videu, onda HU prikazuje vrijeme dok svira cd.
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

terrordrome wrote: Je, ima acey pravo... na videu prebacuje pjesme sa 7 na 8 a vrijeme ostaje isto. Na videu je model P88RS a tvoj je RSII.
Ma mora to ista stvar biti da ga hebes osim ukoliko se ne radi stvarno o featuru za druga tržišta.
terrordrome wrote: Najvjerojatnije je stvar da kad se stavi setting za animaciju/background displaya kao na youtube videu, onda HU prikazuje vrijeme dok svira cd.
Meni to ne prikazuje ma što god ja ili kakav god da ja background stavio (osim dok ne stavim sta preko cijelog ekrana). No ponavljam moguće da je stvar do fontova jer priznajem da se s time baš i nisam igrao te isprobavao sve moguće kombinacije.
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by terrordrome »

A dal na svom RSII imaš isti takav display background kao na RS?
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

terrordrome wrote: A dal na svom RSII imaš isti takav display background kao na RS?
Pod time misliš na patterns (background animacije, oni VU metri, leveli itd) ili na položaj fontova ili ta prikazuje samo ime pjesme/izvođača, ID tagove ili šta već?

Inače sve opcije su mi identične; znači kako on šalta tako je sve i meni i točno taj raspored kako je i njemu na videu. Budem se sutra baš malo bolje poigrao ali koliko god da sam se prije igrao nikada mi nije bio sat u gornjem lijevom uglu i to po nikakvim postavkama.

Nego tek sam sad skužio da je to zapravo model P80RS2 - moguće tj. gotovo da sam 99% siguran da je to model za USA tržište isto kao što je PRS800 USA inačica EU P88RS1ce. Taj PRS800 se već u par navrata čak i prodavao ovdje na forumu toga se sjećam.

I nebi rekao da je ovaj sa videa 1ca već dvojka kao i moj ali za drugo tržište stoga biti će da u tome grmu leži zec.
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by terrordrome »

Da, za USA tržište al po ovim okruglim gumbima zaključujem da je stariji jer je on ima "nagrišpane" a RSII glatke gumbe... ako me razumiješ...
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

Iskreno ja te ništa ne kužim; meni to sve isto djeluje kao i moj. Uostalom malo bolje pogledaj na filmiću jer ima kadrova gdje hvata i ime modela

Image


btw nisam se danas još stigao poigrati...

Inače hvala svima barem na pokušaju pomoći jer nekako sam očekivao pošto ga je dosta vas posjedovalo da će se barem jedan naći koji je to znao nariktati no nema veze; ako se ne može ne može se  :)
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by terrordrome »

Prvi je RS, drugi je RSII:
Image
A pod background mislim dal imaš identičan "entertainment" display kako u Pioneeru kažu, kao ovaj u videu koji je za USA tržište i stariji model?
Ponavljam, nisam ni RS ni RSII već koristio ziher 2 godine...
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

Aha tek sam te sad skužio ovo za gumbiće  :respect: Nisam to uopće znao da postoji tu razlika.

Da tako je; imam identičan display. Znači raspored isti, meni isti, sve što on radi točno znam što će biti/pisati/prikazivati kada prebaci dalje  :respect: Baš bio skinuo manual za svog te manual za tog P80RS2 (dakle onaj s prvoga YT videa) i manual je identičan po svemu; sve ilustracije, cijeli index sve sve isto te čak niti u ilustracijama nigdje ne pronalazim da ima sat u lijevom uglu a kamoli da igdje nešto opširnije piše da se isti može nariktati da tako stoji (što se sata tiče piše samo standardno kako ga namjestiti/postaviti itd).
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by terrordrome »

Neam pojma... probaj kontaktirat nekog od ovih usera sa youtube-a. Btw. kolko sam skužio, ovaj model na videu je vjerojatno ustvari za Australiju, dio Azije, Južnu ameriku...
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

terrordrome wrote: ....probaj kontaktirat nekog od ovih usera sa youtube-a.
E super ideja vidiš ni toga se ne bih sjetio  :respect: btw frajer je iz Azerbaidžana (tako mu stoji na YT profilu)  ;D
terrordrome wrote:Btw. kolko sam skužio, ovaj model na videu je vjerojatno ustvari za Australiju, dio Azije, Južnu ameriku...
Biti će da je tako  :respect:
Image
User avatar
acey
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Sun Jul 23, 2006 12:34 pm
Location: Karlovac

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by acey »

Opet ja dosadan; baš gledam od istoga frajer drugi pak video ali identičan (dakle) njegov P80RS2 i sad mu je pak sve identično kao i meni što me dovodi do zaključka da je stvarno kakvu posebnu/dodatnu opciju potrebno uključiti

http://www.youtube.com/watch?v=B0z2jsqtsB8

dok mu je ovo pak treći video gdje opet to ima uključeno

http://www.youtube.com/watch?v=GTR0v3wqdbM


Uglavnom kontaktirao ga pa budemo vidjeli što će mi odgovoriti.
Image
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

Odg: P88RS osvjetljenje

Post by sonny »

Pa zar nemaš ti sat na displeju u instrument ploči ?
Kakvu si to Fordaljku kupio ?!? :D

Mene pak redovito pitaju zašto imam 2 sata...
Jedan na displeju instrument ploče, jedan na displeju Sonija :)
I još k tome sinhronizirani jedan s drugim....
Image
Post Reply

Return to “Headuniti”