Recenzije Headunita

Sve o headunitima; CD Radio , Tuner , Changer, ...
Post Reply
dboom
Registered user
Registered user
Posts: 832
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:56 pm

Recenzije Headunita

Post by dboom »

Funkcija ima milijardu :res: , potrebnih i nepotrebnih:laugh:
Skupo si ga platio, ja sam svojeg platio 1500kn:whistling:
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Recenzije Headunita

Post by kill »

novog,original zapakiranog? :)

ti imas 9101...srebrni...taj je ruzan jako :p i 909 srebrni...strasno izgleda srebrni...Sonny ima crnog koji izgleda odlicno :)
FIAT Tipo 2.0 16v ie
dboom
Registered user
Registered user
Posts: 832
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:56 pm

Recenzije Headunita

Post by dboom »

[QUOTE=kill]novog,original zapakiranog? :)

ti imas 9101...srebrni...taj je ruzan jako :p i 909 srebrni...strasno izgleda srebrni...Sonny ima crnog koji izgleda odlicno :)[/QUOTE]

Naravno novi, zapakirani, sa 2 god. garancije.
A to da je srebrni ružan, E NIJE, garant ga nisi ni vidio u živo!
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Recenzije Headunita

Post by kill »

a gdje si ga dobio za tu lovu?

neznam,mozda uzivo izleda bolje,na slikama su srebrni preruzni :D
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Dinac
Registered User
Registered User
Posts: 1504
Joined: Sat Feb 11, 2006 10:44 am
Location: Zagreb
Contact:

Recenzije Headunita

Post by Dinac »

[QUOTE=kill].......danas mi stigao JVC KD-SH9104........
[/QUOTE]

Odlicno izgleda, izgledom je full slican Sonyu 7750.
Sto se tice JVC, kupio sam prije sigurno 7 g. model KDS-611, koji jos dan danas uredno svira kod sestre u autu , bez ikakvih preskakanja.
dboom
Registered user
Registered user
Posts: 832
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:56 pm

Recenzije Headunita

Post by dboom »

[QUOTE=kill]a gdje si ga dobio za tu lovu?

neznam,mozda uzivo izleda bolje,na slikama su srebrni preruzni :D[/QUOTE]

U HG Spotu sam ga uzeo, zadnji...:whistling: , bio je još jedan 9104 za 3700kn
Inače, u živo izgleda baš aluminijski, a ne srebrno kao na slici.
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Recenzije Headunita

Post by kill »

aaa,znam za to,da,bila je genijalna cijena...sa 4000 na 2 i nesto,pa na 1500 je pao.ostalo je jos nesto modela u HgSpotu,ali ne SH serije...

kuzim na sta mislis,tako i 9104 izgleda plasticno crno na slici,a uzivo shiny metal :D
FIAT Tipo 2.0 16v ie
djigli

Paja

Post by djigli »

Prije dva-tri tjedna sam kupio Pioneerca DEH-P55BT. Mrcina ko ovlaštenog zastupnika dođe 2100kn, a najjeftiniji je u ve-milu gdje dođe 1900kn.

Koliko sam ga do sada imao, zadovoljan sam s njim. Ima veliki display i veliki kotačić koji istovremeno služi kao potenciometar i kao navigacijska tipka (Ljevo, desno, gore, dolje i unutra)

Glavna fora je blutooth funkcija koja radi fenomenalno. Uspio sam se spojiti i sa Sony Ericsson T630 i sa motorolom L6 (koja i nije na popisu kompatibinih mobitela). Iako je svako sljedeće spajanje jednostavnije od prvog, nije preporucljivo obavljati ga u vožnji jer treba stisnuti par tipki za to, ali jedno stajanje na semaforu će biti dovoljno.
Mikrofon je moguće postaviti bilo gdje oko vozaća i svejedno dobija dovoljno da ga se ćuje kod sugovornika. Nema mikrofonije, naravno. Bolutooth na mobu trosi bateriju, ali jbg.

Najveću zamjerku (koja zapravo i nije relevantna) na ovom radiju imam na masku. CD se ubacuje kada se maska spusti, što se radi na žgance i zbog toga, kada je maska gore, ima lufta ako se pritisne na gornji kraj maske. Zbog toga mislim da će ako često izmjenjujem cd-e, doći do izlizivanja malog štifta koji drži masku na radiju. Ali može biti da su ga stvarno dobrog napravili pa neće.

Još jedna funkcija koju ima je različita boja gumbića i displaya, nezavisno. Tj. Može se birati između nekoliko boja za display i gumbiće i sve moguće kombinacije između.
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

Recenzije Headunita

Post by Schultz »

Shto su to zhganci????
Malvazijski tigar
djigli

Recenzije Headunita

Post by djigli »

[QUOTE=Schultz]Shto su to zhganci????[/QUOTE]

Htio sam reći da nema motorić za spuštanje maske nego se maska spušta pomoću federa.
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Recenzije Headunita

Post by wildD »

[QUOTE=djigli]Htio sam reći da nema motorić za spuštanje maske nego se maska spušta pomoću federa.[/QUOTE]
to kolko ja znam još nikome na pioneer HU nije riknulo
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
djigli

Recenzije Headunita

Post by djigli »

[QUOTE=wildD]to kolko ja znam još nikome na pioneer HU nije riknulo[/QUOTE]

A, kul. Onda vjerojatno neće ni meni. Normalno je da sam zabrinut jer sam iskeširao dva soma i prodao dušu vragu za taj radio, a ovi u kbz-u mi nisu htjeli potpisati garanciju dok ponovim ožičenje auta i oni to ne pregledaju.
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Recenzije Headunita

Post by wildD »

ma zajebi njih nemre ti se niš pokvariti...jedino kaj ti se može dogoditi ti je da ti zgore izlazi ko na većini pioneer HU iako se to meni dosad nije dogodilo na niti jednom :whistling: ali na to ne priznaju garanciju...samo ga ti instaliraj i nemaš brige:res:
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
djigli

Recenzije Headunita

Post by djigli »

[QUOTE=wildD]ma zajebi njih nemre ti se niš pokvariti...jedino kaj ti se može dogoditi ti je da ti zgore izlazi ko na većini pioneer HU iako se to meni dosad nije dogodilo na niti jednom :whistling: ali na to ne priznaju garanciju...samo ga ti instaliraj i nemaš brige:res:[/QUOTE]

Been there, done that, sounds great :punk: bravo
Misek_Chipsy
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:45 pm

Recenzije Headunita

Post by Misek_Chipsy »

Kenwood KDC W5031Y ... Svidja mi se izgled,dobro osvjetljenje (odabir boja),no mozda malo prejako (sto se osjeti kod nocne voznje). Malo fali onda graficki equliser il kako se to vec zove,al nije velka stvar. Mnogo opcija postimavanja nacina sviranja i reprodukcije zvuka (odabir vrste,velicine,postavke,pozicije zvucnika). IC daljinski nadoplacen i radi odlicno,jednostavan za upotrebu. Posebno mi se svidja velki kotacic za podesavanje zvuka,a pritiskom na njega i podesavanja balancea,fader,omjer tonova,omjera glasnoce pojedniog zvucnika,boost...) Fora je i joystick s druge strane kao opsezan meni sa brdo funkcija,kao i predefinirane postavke i mogucnost programiranja audio postavki. Radio tuner je solidan,manual ili veoma precizan automacit search, 3 baze za memoriranje te +2 za MV. 2 izlaza za pojacalo....
Izlazi su 4x50W mosfet i rade jako dobro za HU. Spajano i do 3 zvucnika po kanalu te na 2 oma radi odlicno,a na 1 om ga nisam zelio preforsiradi ali radi i na 1 om.
CD se mjenja takoder otvaranjem maske (rucno tj na feder). Zamjerki nemam nikakvih osim sto nema AUX in ali i to cse sreduje preko konektora za changer.
One Flash and you`re ASH
http://krtuning.x.am
Post Reply

Return to “Headuniti”