Toliko o tome....

Post Reply
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Toliko o tome....

Post by alex »

evo neki su mislili da se zezam sa prestankom takmičenja....ali evo ga....došao je i taj dan....ne kažem da neću dolaziti,družiti se i dalje sa ekipom slagati nešto mojima da se idu takmičiti...to sve ostaje...ali ja i simić smo okačili kablove o klin kako kažu....
meni je dosta zbog više stvari....npr...samo pogledajte koliko je takmičara bilo prije 2 godine i čak i prošle godine....sad sve tone...ali nebi sad o tome zašto,kako i slične gluposti....
druga stvar....na putu mi je još jedna beba.kupio sam novi auto,gradim garaže...jednostavno je dosta....
hvala svima na savetima i pomoći kad sam tek počinjao da se bavim sa tim......hvala svima na super druženju (koje ćemo i dalje nastaviti)....ma sve 5,vidimo se na pivi negde.....dođem sa karavanom...
evo i koja slikica....panda se sprema za sređivanje i ide na prodaju kao i sva oprema iz pande.....
Image

Image

Image

Image

naravo ne odustajem zbog toga što smo zaboravili spojiti pojačalo na ćelije....napor je to veliki....piva,janjetina,roštilj pa opet piva...i tako...desi se i nama koji nemamo pojma.... :D
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Odg: Toliko o tome....

Post by kiki »

A ne  :'( baš bed  :-[. Sretno sa ditetom i familijom  :respect:
Pers. Best       = 153.00dB
User avatar
..::veky::..
Registered User
Registered User
Posts: 158
Joined: Thu Apr 26, 2007 9:38 am
Location: Split

Odg: Toliko o tome....

Post by ..::veky::.. »

tvoja odluka da prestaneš ali mi je žaj. sretno sa dicom i familijom
User avatar
foby
Registered user
Registered user
Posts: 913
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:54 am
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Toliko o tome....

Post by foby »

Svako zna svoje stari moj...a što reć ....žao mi je....i naravno da se vidimo....
The best score 152.6 dB
dB Team Zagreb
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Toliko o tome....

Post by denister »

eeee svemu dođe kraj ti to je tako, ali uvijek postoje prednosti zbog kojih se čovjek mora odreći da bi bio na svome i nek ti ne bude nikako žao jer od ovoga nema kruha, a zajebanciju se može uvijek nabaciti i bez takmičenja, podržavam tvoje mišljenje koj je kao i moje...sretno sa djecom i obitelji ipak to je na prvom mjestu.....
Image
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Odg: Toliko o tome....

Post by alex »

pošto sam malo spremao garaže,tj srušio ih....bilo je viška stvari koje više neće ići u upotrebu....pa smo to malo rešili po kratkom postupku!!!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
makyST
Registered User
Registered User
Posts: 454
Joined: Fri Feb 01, 2008 1:30 pm
Location: Neorić

Odg: Toliko o tome....

Post by makyST »

bilo bi bolje da si nekome te kutije poklonio ili proda za jako male pare,eto npr ja bih ti uzeo tu kutiju za 3 suba
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Odg: Toliko o tome....

Post by alex »

slabo se čitaju oglasi...ima negde već sam pokušao prodati,niko ni pitao nije....malo je falilo da ih podelim....a i onda bi verovatno ja trebao platiti dostavu....tako da je ovo bilo bolno ali jedino rešenje...mislim da mi ja Muha jednom rekao da je isto sa svojima napravio...lagana vatrica....
jedino je sale juče kad je bio po pandu pokupio 3 kom....bude on napravio dobar rez...to znam.....hehehe....sale samo napred!!!!
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Toliko o tome....

Post by bego »

a šta se mora-mora se

:(

sretno kolega i čestitam na bebaču koji stiže :)
Image
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Toliko o tome....

Post by denister »

dakle ovo ti je budućnost :)
http://youtube.com/watch?v=Eb4yYoSvtek
Image
Post Reply

Return to “db Team Vukovar”