karlovac....ma ludaci...

Post Reply
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

karlovac....ma ludaci...

Post by alex »

evo da krenemo redom,ali stvarno redom....kako je sve počelo....hm....ludaci ja i simić odlučili ići u karlovac,i ajde da složimo set-up sa 2 xxx-a i goliathom...hm....mislili da ćemo sve završiti za 4 dana....e idiota...majko mila...
inače ovako....ovde radimo...do 4...
Image

Image

i onda kod simića u čakovce (23 km od vukovara)...tamo slažemo auto...

evo prvi pokušaj...a rezultat...nebi govorio sramota me je...
Image

Image

znači idemo dalje...hehe...pokušaji porta i sličnih gluposti...jel...bolje da ne komentarišem šta smo sve probali....i ništa...malo jesmo popravili ali totalna katastrofa od reza....

i onda kad smo pomislili još nešto probati....e baš se našla i krava teliti...i srećom tele je živo i zdravo i simić mu dao jako lepo ime....psssst...
Image

Image

i jel...nema se sad više vremena za mlaku vodu,još i dule treba u četvrtak senzor...ajme...dolazi i on da pomogne naravno....
izbor je pao na dobro proverenu duletovu staru kutiju i 20 port moje izvedbe,z1 pojačalo....naravno rez nezadovoljavajući 152,4....sranje...šta je sad opet...dule ima 153...
Image

Image

i evo otkrića zašto...krov je kao bio "dampiran"...evo kako...
Image

Image

znači nevreme se sprema....a mi duleta šaljemo sa njegovom pandom u vukovar po bitumen ploče da popravimo taj krov...jedva se vratio,prolom oblaka i vetar mu umalo nisu pandu prevrnili jer nije imao sub u autu a ni pojačalo...
pa smo mi neznalice to malo popravili....hehehe
Image

Image

i vidi čuda...sledeći burp...153.77....hehehe...bit će ok....ima još posla ali dule mora ići jer je 9 naveče...idemo sa tim rezom pa kako god...

a ima još i petak naveče...Mariozo u akciji...thnx kolega i sorry što smo te udavili u 8 naveče da nam lepiš auto...ali nije se imalo vremena...
Image

Image

Image

evo krećemo...ali mi sad fali slika koju će buraz naknadno da stavi....krenili panda blokirala zadnji desni točak....pa šta je sad....
vidimo jedan deo mosta kao da riba i mi brusilicu i odsečemo....hehehe:wallbash:
kad ono opet....ipak nije to nego amortizer udario u alu felgu....e zato postoje čelične sa gumom 135 i ne riba....trrrk u trgovinu po pivu i da se krene....
i to se baš krenilo...sa bavariom...
Image

Image

pred zg prolom oblaka...a brisače kao i da nemamo....
Image

Image

nema veze...idemo dalje...hehehe...opet ja...
evo stigli....malo brpnili....napili se ko prasići...bit će tu i burazovih slika,skakanja po pandi i sl....
ja imam samo par jer sam bio komiran i 2 puta izgubio mobitel...i hvala onom dečku iz db teama zg što mi je našao mob....:notworthy:
Image

i evo,prvo mesto u pro,drugi u death (mojom greškom) i najglasniji tamo....neznam samo di su svi koji se toliko oštre da će doći pa onda dođe nas 10 na takmičenje....stvarno sramota naše scene...
Image

i naravno povratak....kiša opet lije....gromovi munje,kao u filmu,ni svetla nam nisu trebala...ali hadžija (jedini trezan i normalan,ali neznamo koliko jer je vozio po tom nevremenu)....i eto mi živi i zdravi....e da,bilo je malo i vode pored kablova...i uspeli smo naterati pandu i na 140....hehehe
Image

Image

Image

Image

Image

evo toliko od mene....za sada....ima još i sexy car wash i po koji vw....
ULTRA
Registered User
Registered User
Posts: 137
Joined: Sat Aug 26, 2006 12:17 am

karlovac....ma ludaci...

Post by ULTRA »

a druze, svaka cast na rezultatu!!!!!!!!!!!
Hadžija
Registered User
Registered User
Posts: 217
Joined: Tue Aug 22, 2006 4:34 pm
Location: Vukovar

karlovac....ma ludaci...

Post by Hadžija »

Evo i buraz se javlja i naravno, donosi dokazni materijal!!!

Sve je počelo kod mene pred kućom...ja "unjo" svojih 82kg u Piat Fandu i neće raga s mesta da *ebe rak raka!!! Da bi moj saso mange buraz i priznati ali ne i poznati automehaničar konstatovali da je to neki tamo most...NOOOO!! I ode most...
Image

Evo sta je timski rad, dok se jedan pati sa burekom, drugi kormani i menja brzine...
Image

Evo i par zanimljivih sličica...
Image

Image

Image

Kako izgleda instruktor koji sada ima samo sjećanje na svoje živce...
Image

A kako je biti u Golfu 2 za vrijeme death matcha...during the war..........
Image

Image

Image

A ovako je izgledao moj buraz prije detah match-a...veselo...
Image
Image

I posle...
Image

Pobjednici se slikali zajedno...sa nekim smiješnim komadima stakla na kojima ne pise ni di su bili, ni šta su radili...
Image

Eh, put kući...toga dijela se ne sjećam...vozio sam!!!
Znam da se bilo gadno naoblačilo, Panda je išla ko luda, možda su nas vanzemaljci oteli, nešto me boli u vratu...chipovi...ovi su spavali...ili nas je možda grom udario...ako je to, onda smo po prvi put imali dobru struju u autu(2,1 gigaWatt)...slika govori mnogo više od riječi...

Image

Toliko od mene
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

karlovac....ma ludaci...

Post by Type X »

pizde jedne pobijegli ste na vrijeme :D
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
janplexy
Registered User
Registered User
Posts: 248
Joined: Thu Jul 05, 2007 9:04 am
Location: Pula | Croatia
Contact:

karlovac....ma ludaci...

Post by janplexy »

[QUOTE=Hadžija;242176]
Image
[/QUOTE]

Zamolio bih nekoga da mi objasni zašto ekipa na dragovima ovako drži auto?
Hvala..
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

karlovac....ma ludaci...

Post by bego »

zbog vibriranja stakla, krova i sl...to ometa senzor valjda... :)

decki :res:, dali ste si truda, i isplatilo se bravo
Image
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

karlovac....ma ludaci...

Post by alex »

[QUOTE=bego;242266]zbog vibriranja stakla, krova i sl...to ometa senzor valjda... :)

decki :res:, dali ste si truda, i isplatilo se bravo[/QUOTE]

ne smeta,nego bolje auto zadihta i sav pritisak ostaje u autu,ne curi napolje....iako ima auta koji imaju bolji rez kad se ne drže....hebiga...niko nezna...sve je stvar probavanja....

jesmo trudili smo se....e sad koliko se isplati....nas 10 na takmičenju...hm...neznam samo di je ta ekipa,zagreb,karlovac,rijeka(čast onima koji su bili)...ali ima jako puno forumaša od kojih ni traga ni glasa...a da ne komentarišem kilometražu...720 km....užas....neki nemaju ni 100 pa kukaju da je daleko....
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

karlovac....ma ludaci...

Post by alex »

i naravno sexy car wash....prvi put da me nije plavuša očarala...ali zato ova druga...uh...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

a...da...evo i koji auto....

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

i karavan koji me očarao....hehehehe...
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


nemam više slika.....:laugh:
dulegti
Registered User
Registered User
Posts: 348
Joined: Mon Apr 03, 2006 10:25 am
Location: Novi Sad,Srbija

karlovac....ma ludaci...

Post by dulegti »

A tamo je bilo i auta???? :juju::juju: A ja mislio da ti nisi nista ni video od Šimicevog mixa..:whistling::whistling:..Super,svaka cast..zao mi je sto su nam se poklopili termini pa nisam mogao doci..Bice valjda bolje za Čingi-lingi...
165,6 dB
Image
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

karlovac....ma ludaci...

Post by davor-ri »

lako sjedit u autu sa slušalicama na ušima :lol::lol::lol:
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Giz
Registered User
Registered User
Posts: 1794
Joined: Sat Feb 11, 2006 11:45 pm
Location: Zaprešić

karlovac....ma ludaci...

Post by Giz »

Majke mi... Ni ovi majstori Vam nisu do koljena! :)

http://uk.youtube.com/watch?v=PP7CVIxgRBE
Last edited by Giz on Tue Jun 10, 2008 8:22 pm, edited 1 time in total.
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

karlovac....ma ludaci...

Post by alex »

[QUOTE=davor-ri;242442]lako sjedit u autu sa slušalicama na ušima :lol::lol::lol:[/QUOTE]

bogami i nije....kad puštaš frekvu bude ti muka nakon 2-3 min....i onda podigneš zadnji minut na 151....ajme....jedva sam iz auta izašao....e sda neznam jel mi se pomerio centar za ravnotežu od burpanja...ili od šimićevog mixa...
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

karlovac....ma ludaci...

Post by Koko »

Odlične slike (iako su neke za mene kompromitirajuće:wallbash::vamp:), i :res: na dolasku i prevaljenoj kilometraži!
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

karlovac....ma ludaci...

Post by bego »

[QUOTE=alex;242385]ne smeta,nego bolje auto zadihta i sav pritisak ostaje u autu,ne curi napolje....iako ima auta koji imaju bolji rez kad se ne drže....hebiga...niko nezna...sve je stvar probavanja....

jesmo trudili smo se....e sad koliko se isplati....nas 10 na takmičenju...hm...neznam samo di je ta ekipa,zagreb,karlovac,rijeka(čast onima koji su bili)...ali ima jako puno forumaša od kojih ni traga ni glasa...a da ne komentarišem kilometražu...720 km....užas....neki nemaju ni 100 pa kukaju da je daleko....[/QUOTE]

auuuu jebemti, 720km :wallbash:

glavno da ste vi bili i osvojili nesto :res:idol::

car wash :wee:
Last edited by bego on Wed Jun 11, 2008 11:20 am, edited 1 time in total.
Image
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

karlovac....ma ludaci...

Post by _Josey_ »

i lupo bi moto je bio tamo, naaajs ;)
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
Post Reply

Return to “db Team Vukovar”