meeting Pula...

Post Reply
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

meeting Pula...

Post by angelo C »

za sve zainteresirane, AMK GT Istra organizira u cetvrtak, 06.07. s pocetkom u 23:30 party u disko klubu IMPERIJAL u Medulinu bravo ...ulaz i welcome drink ( bezalkoholni ) su na racun kluba :whistling: ...od prigodnih programa go- go plesacice, u najavi je i striptiz :thumbup: , tuborg party ...( vise info u subotu 01.07.)
u pregovorima smo za jednu voznju kroz centar Pule u organiziranoj koloni ( vise info u ponedjeljak 03.07.)
dobrodosli su svi koji se prijave na mail ili PM nickom do srijede u 00:05, biti ce na popisu na ulasku u klub..
poseban poziv susjedima rijecanima, bilo bi nam drago da dodjete...
sound in motion
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

meeting Pula...

Post by Robertino »

oho,super inicijativa,drago mi je da se krenulo! Subotu imam bas neki ispit u Pu,i to damn! bas ujutro,ali nekako cu se pobrinut da dodjem makar dvaput :)
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

meeting Pula...

Post by angelo C »

pa party je u cetvrtak...a oko 01:30 je u planu neki ilegalac...hehehehe
sound in motion
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

meeting Pula...

Post by walbandon »

uf, kud bas u imperijalu...daleko,daleko...no, mozda dodjem...jos cu se javiti...shvaka cast na inicijativi...i ono u koloni mi se svidja...show off:)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

meeting Pula...

Post by angelo C »

a nama iz porec kao nije daleko, covjek se potrudi i nesto organizira, a onda im je daleko..
sound in motion
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

meeting Pula...

Post by Robertino »

Jebote,daleko?? Tebi iz Valbandona,i jos autic na plin? Daj Walbi,pusti malo 15godisnje susjede na miru,i dodji u Imerijal!!


to Angelo:

ma mislio sam na cetvrtak,imam ispit taj dan...ali nevermind ;)
Last edited by Robertino on Sat Jul 01, 2006 12:57 am, edited 1 time in total.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

meeting Pula...

Post by walbandon »

NHF ali[QUOTE=Robertino]J Daj Walbi,pusti malo 15godisnje susjede na miru,i dodji u Imerijal!!

[/QUOTE]
zadnji put kad sam bio u imperijalu(subota) , bilo je nekih 30ak upravo takvih, 13-16god...ima vec jaako dugo da nisam tamo bio...
ma, nije meni daleko, ja sam brzo tamo, i popiti ce mi koju litricu plina kao sto ste rekli..nego, upravo zbog vas koji ste iz pazina, porecha i sl mislio sam da ce takvi meetovi biti na sredini, no i ovo je ok, samo da se sastanemo vishe, proslo je pola godine od posljednjeg meeta...
no, kao sto rekoh, RESPEKT na ideji...potruditi cu se doci, moram vidjeti koja sam smjena taj i iduci dan, probati to nastimati...
a, kad bi cca bilo ovo sa kolonom kroz grad?
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

meeting Pula...

Post by angelo C »

okupljanje je u 22:30 na parkiralistu ispred croatia osiguranja, djir po gradu i onda laganini do imperijala....
a ostali nisu zainteresirani, mexx i ekipa?
sound in motion
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

meeting Pula...

Post by walbandon »

vidis, zaboravih slepiju reci...no, mislim da on radi od 23 u monviu...moram se sjetiti sutra mu reci kad dodje do mene, mislim da bi dosli ja, slepi i jos jedna frend koji nije na forumu, ali brije na ovakve stvari, a mozda i jos jedan , ali njega jebe 23h:)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

meeting Pula...

Post by meex-pu »

[QUOTE=angelo C]okupljanje je u 22:30 na parkiralistu ispred croatia osiguranja, djir po gradu i onda laganini do imperijala....
a ostali nisu zainteresirani, mexx i ekipa?[/QUOTE]

meex i ekipa su uvjek za.... ;) samo nisam bio na netu ovih 2-3 dana ko zna za?to
:whistling: je parkirali?te ispred croatie ili ispred arene :lol: :lol: :res: ;) cyaa @ thursday night :thumbup:
Image
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

meeting Pula...

Post by walbandon »

eto, mozete i na mene racunati, u cetvrtak sam free, a u petak popodne

hmm,nego, ja imam jedan prijedlog- nije djir ako se ne prodje preko giardina i lungosa BLING-BLING...eh, sad, da li mozete kao sluzbeno tijelo dogovriti nekako sa murjom, posto je preko giardina od 19-do jutra zabranjen promet, pa da ne idemo ovako na divlje, da ne poberemo BaNANE sa ulice...i, naravno, sto se lungosa tiche, mislim da svi vec znaju za one famozne lezece...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Slepix

meeting Pula...

Post by Slepix »

[QUOTE=angelo C]za sve zainteresirane, AMK GT Istra organizira u cetvrtak, 06.07. s pocetkom u 23:30 party u disko klubu IMPERIJAL u Medulinu bravo ...ulaz i welcome drink ( bezalkoholni ) su na racun kluba :whistling: ...od prigodnih programa go- go plesacice, u najavi je i striptiz :thumbup: , tuborg party ...( vise info u subotu 01.07.)
u pregovorima smo za jednu voznju kroz centar Pule u organiziranoj koloni ( vise info u ponedjeljak 03.07.)
dobrodosli su svi koji se prijave na mail ili PM nickom do srijede u 00:05, biti ce na popisu na ulasku u klub..
poseban poziv susjedima rijecanima, bilo bi nam drago da dodjete...[/QUOTE]

count me out....ja radim u cet u santosu ( onaj kafic di se islo pit i jest pored omva na prvom meetu) .....ali ako dodjete tamo :) hehe....pustam koju god mjuzu ocete :)
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

meeting Pula...

Post by angelo C »

dogovorena je ruta za prolazak kroz pulu, okupljanje je u 22:30 na parkiralistu iza croatia osiguranja....a onda lijepo u organiziranoj koloni bez pizdarija uz postivanje prometnih propisa put medulina...
sound in motion
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

meeting Pula...

Post by angelo C »

i to uz blagoslov policije!
sound in motion
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

meeting Pula...

Post by walbandon »

ovdje bih nesto naglasio:
[QUOTE=angelo C]dogovorena je ruta za prolazak kroz pulu, okupljanje je u 22:30 na parkiralistu iza croatia osiguranja....a onda lijepo u organiziranoj koloni bez pizdarija uz postivanje prometnih propisa put medulina...[/QUOTE]

[QUOTE=angelo C]i to uz blagoslov policije![/QUOTE]
hmm, jesu li i oni shvatili prednosti organiziranih susreta nad onima undergroung napokon:):):)
hajde, ako ti nije mrsko, napishi rutu kroz grad...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Post Reply

Return to “AMK GT Istra”