Hoćemo li mi šta??

Post Reply
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Alo ljudi.....

Nitko se ne javlja (čast izuzecima; 1 čovijek) u vezi akcija.

Zar se stvarno sve svodi oko toga da se ljudi nalaze na divlje....

Nema smisla održavati udrugu ako nikog ne interesira niš konkretno.

Na početku svi su komentirali: daj da nešto napravimo da se ne ganjamo bezveze a sada kad se nešto ima svi su se povukli doma.

Još se sjećam onih dana kad je Biljana dolazila sa uskim hlaćama na OMV i upisivala članove na haubi ??HONDE?? dok smo SVI ostali (nas 30) stajali iza nje i divili se njenom stražnjem "spojleru"

Dajte da ne ugasimo udrugu... Imamo jednu ponudu iz Poreća da čovijek preuzme klub i da se formira novo vodstvo. Ima li uopće još zainteresiranih za nešto takvo.

Možemo li nešto iskombinirati ili ne??

Nemojte biti :wheelchair: , nego dajte konkretne prijedloge.
Last edited by Vetin on Tue Apr 17, 2007 3:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Hoćemo li mi šta??

Post by walbandon »

HMM..cuj, nema nas bas jaaako puno iz ovi krajeva i ipak je tematika ovog foruma vishe na bazi ICEa, mozda bi bilo dobro da se ubacis i na HRAWEB?
ja radim po cijele dane, pa bas i nisam kompetentna osoba za davati prijedloge i savjete sto,kako i gdje...jer je vrlo upitno da li cu biti u mogucnosti doci..
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

Hoćemo li mi šta??

Post by meex-pu »

Necu nis komentirat osim cu samo rec da je malo sramotno da se niko nije pojavio od ''glavesina'' na meet koj sam organiziro prosli mj..
Image
pavlic
Registered User
Registered User
Posts: 389
Joined: Sun Feb 12, 2006 6:12 pm

Hoćemo li mi šta??

Post by pavlic »

e da pošto ja neznam ovezi čega se to radi?
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

[QUOTE=meex-pu]Necu nis komentirat osim cu samo rec da je malo sramotno da se niko nije pojavio od ''glavesina'' na meet koj sam organiziro prosli mj..[/QUOTE]

Prijatelju, ja sam imao najbolju volju doć.

Spriječile su me dvije stvari.

Priprema za otvaranje novog dućana i trovanje želuca.

Vjeruj mi stvarno nisam bio ni za Qrac tog dana; u podne sam se vratio iz Pule za Rovinj (vozio) sa grčevima i temperaturom.

Ali, ako ništa drugo, T. me zvao i stvarno svaka vam čast. :res:
Last edited by Vetin on Wed Apr 18, 2007 8:48 am, edited 1 time in total.
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Uostalom i Marčelo je jedan od "glavešina" po papiru iako i njega je teško uhvatit za rep.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Hoćemo li mi šta??

Post by walbandon »

marcelo je bio na meetu...sa novim neonkama:):)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

Hoćemo li mi šta??

Post by meex-pu »

Gle sve okkk meni ni iz djepa ni u djep tj. vise mi je islo van.... konstantno dogovaranje s T. sms- vamo poziv tamo .... 100kn + je islo za sta meni nikakve koristi nit sam neki ''diler'' da profitiram od tako cega nit nesto slicno... I bez uvrede Marcelo je bio i vjeruj on ce uvjek bit na tako necemu a svi znamo zasto ce bit.... Sad nije cilj promjenit ''glavesine'' Angelko ima brdo iskustva,brdo poznanstva brdo svacega ali ako nema vremena ili jos gore volje za pokusat skupit sve ''ovce'' na broj onda dzabe i da ti, ja ili bilo ko drugu uzme vodstvo.... Ono sta hocu rec jer da samo malo volje i razgovora s pravim ljudima.... na meet-u je bilo sigurno 30+auta a nisam zvao svakog posebno samo smo se konstantno T. i ja culi dan za danom i tako uskladjivali plan i program...

Pozdrav
Image
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Ajde ovako....

Kad budeš imao vremena daj da se nađemo...

Ja sam ti svaki dan u Puli u dučanu od 9 - 17.

Ako niš drugo popijemo caffe i popričamo.
Evo ti i broj mob-a 098 644 665

Ko ti se da možemo se i danas naći i nakon 5.... Odgovara??
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

Hoćemo li mi šta??

Post by meex-pu »

Danas necu stic jer radim vjerovatno do 18h a mozda i do 19h... cut cemo se sutra moram itako ujutro skoknut do grada pa cu proc do kvark-a oko 10-11
Image
jaguar

Hoćemo li mi šta??

Post by jaguar »

Daj.... opisi malo Biljanu? :laugh: Ili nabaci sliku!:laugh: :laugh:
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

[QUOTE=meex-pu]Danas necu stic jer radim vjerovatno do 18h a mozda i do 19h... cut cemo se sutra moram itako ujutro skoknut do grada pa cu proc do kvark-a oko 10-11[/QUOTE]

Nisam više u kvarku.... kod Cindarele sam...
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

e da,,,,, jako tesko je sakupiti ekipu u ovoj nasoj istri , ali ne i nemoguce!!!
dalje: kao sto kaze uvazeni kolega meex i meni se j..e za 100+ kn moba , ali meetovi se ne bi trebali odradjivati na taj nacin, zovi ti mene ja tebe pa on onog treceg i tako dalje nego bi se jednostavno trebalo znati da je meet dva put ili jedanput na mjesec ,prvu ili zadnju subotu u mjesecu recimo u 20.00h na park verudele, rijecani znaju da je u subotu meet na omv i svi su tamo,
dalje; treba dati vremena ljudima da se upoznaju, nece ti doci nitko n meet da bar nekoga sa tog meet-a ne pozna!
i zadnje, Tin nije pitanje "HOCEMO LI MI STA ?" vec "HOCU LI JA STA?"
evo meex i ja smo htjeli i pokazali da je moguce !!! nadam se da ce se ubrzo ponoviti!!!!


neka se nitko ne vrijedja, sve je napisano u svrhu unapredjenja organizacije meetova!!!!!!!
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

Hoćemo li mi šta??

Post by angelo C »

da samo je glavni problem da pulezanima pase da se nalazi u puli...sjetimo se prosle godine kad je trebalo potegnuti do poreca, nitko se nije pojaviio, cast izuzecima...pa ne mozemo mi stalno dolaziti u pulu, a ako netko hoce nesto organizirati naravno da cemo doci- ako budemo mogli ( barem ja, za druge ne mogu i ne zelim govoriti...)
sound in motion
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

[QUOTE=206turbo 1.6]Tin nije pitanje "HOCEMO LI MI STA ?" vec "HOCU LI JA STA?"[/QUOTE]

Znaš i sam da sam imao najbolju volju za doć' ali kao što rekoh bio sam lagano u q-u
Post Reply

Return to “AMK GT Istra”