Hoćemo li mi šta??

206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

ovako ,za proslu godinu za porec i za rovinj sam saznao tek 2-3 tjedna poslje meet-ova, nije internet jedini nacin komunikacije, bitnije je mozda i osobno pozvati nekoga!!! pa ajmo napraviti jedan meet za pamcenje,gdje ce doci i novine i tv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozvati ljude , tko kaze da ce doci ,naplatiti mu kotizaciju (20kn) koja mu se kada dodje vrati ,tako da smo u neku ruku sigurni da ce doci!!!!
meet neka krene u subotu u 16.00h-17.00h pa do pola noci te sloziti neki sadrzaj!!!!



recimo ovako,,, na parkingu SERPENTEA stane hrpa auta ,moze se srediti rasvjeta, kafic i disko su tu, mogucnost neke nagradne igre i slicno,,,,


pa ponudite nesto pobogu ljudima!!!!!!!!



vidim ja da cemo se meex i ja morati posteno najebati da dignemo na noge istarsku tuning scenu!!!!!!!
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

prvenstveno govorim o puli posto tu znam i mjesta za takve svrhe, i tu mogu nesto rijesiti, RECIMO santos ili serpa!!!! i tin pogresno si me shvatio nisam mislio "hocemo li sta" na dolaske nego na organizaciju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

Hoćemo li mi šta??

Post by meex-pu »

:res: TURBO idol:: idol:: 206turbo je vec sve lijepo i detaljno objasnio iskazo nasa misljenja, nase zelje, nase potrebe.......Tako da ja nemam sta nadodavat jer sve je kristalno jasno.....

Ali cu odgovorit na par pitanja pod tim nezelim da mi se iko od spomenutih zamjeri jer nismo djeca iz vrtica....radimo svi na jednom te istom ''projektu'' neko vise neko manje neko pomaze a neko i odmaze nazalost ali je tako....

@Angelo C stari ja i moja ekipa do kud je trebalo potegnut potegnulo se....nisam se zalio ni daleko mi je ni nista... situacija je takva da u porecu na meetu je bilo 10 auta a u Puli na meet-u je bilo 40auta... Mislim da je to ocit pokazatelj da u puli ima vise ekipe koja je ''zagrijana'' za meet-ove. Kao sta je 206turbo reko internet nije jedini nacin kako se nesto moze dogovorit on moze bit samo popratni ali glavno je ''f2f'' uz to ide mobitel i sitacija je 95% rijesena... samo hehhh treba odvojit par 100kn za pozive i sms-e itd.... Ja nemam nikakve koristi od toga i s obzirom da neradim i da sam u dugovima do vrata uspio sam odvojit i vremena i novca da to bude na nivou onakvom kakvog Istra zasluzuje.....Osobno smatram da ako ja koj sam totalno dekintiran i koj nemam nikakve koristi (financiske, itd...) mogu to organizrat a neko ko ima itekako koristi niti ne posalje sms ''hey stary mene nema ja sam zauzet'' sms 43lipe to je sve sta mogu rec....

@Vetin stary gle mi se malo znamo malo neznamo, no to nije ni bitno... sto se tice bolesti stari sve 5 206turbo kaze da si valda s njim se cuo i tebi nekazem nista za ovaj meet....ali ti kazem za svo proslo vrijeme pa halo klub postoji godinu dana i vise ako se nevaram 2 meet-a su organizirana... Pa. ceka. koja je svrha kluba? Ubrat neku sitnu lovu i rec ''decki klub je propo'' mislim imamo klub, imamo mjesto, imamo ''znanje'' pa jebote daj da napravimo nesto kako spada...

@ All sve sta mogu rec je moje duboke isprike ako sam nekog povrijedio ispricat cu mu se i usmeno po potrebi.....ali mislim da sve sta sam napiso je dobro namjerno i hebemu mat.... ako je potrebno malo dignut glas i izderat se da sve proradi kak spada ...
Image
206turbo 1.6

Ajmo Nesto Za Pamcenje!!!!!!!

Post by 206turbo 1.6 »

AJMO NESTO RIJESITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



neznam dali da otvaram novi topic ili cemo ovdije pokusati nesto odraditi, ako mody hoce neka stavi pod novi topic!!!!!!

ajmo pokusati nesto odraditi da to dodje na neku razinu, prvenstveno mislim na "glavesine" ako bude trebalo papirologije! napravimo pravu promociju kluba, gdje cemo svi pokusati dovesti ljude ,prijatelje, znance kojima je tuning u krvi, i koji imaju potrebe kroz tuning se izrazavati!!! slozimo neki sadrzaj koji mozemo ljudima ponuditi, uzmimo neku kotizaciju kao garanciju dolaska, upisimo nove clanove, i probajmo ako nista drugo odraditi neki tuning fest tj neku izlozbu, vjerujem da bi se sa malo reklame dobilo dosta!!!!!


recite mi sta je ponudio 402 kad su dosli u pulu, osim drifta nista sto i mi nebimo mogli!!!

svako malo je neki oldtimer fest i slicne stvari, privuci izlagace tuning opreme sa nekom malom uslugom ili tako nesto, pa u rojcu bi se to dalo lijepo sloziti, samo treba raditi, a ja i meex ne mozemo ni sa najboljom voljom sve sami!!!

dali netko zna dali bi se sa najboljim tunerima RIJECANIMA mogli dogovoriti oko nekog zajednickog meeta? pa pozvati maxi tuning da se to digne malo, rad rad rad i sve se moze!!!!

ovo su sve samo mogucnosti, javite se predlozite nesto odradimo svaki svoj dio posla a sto nas je vise lakse cemo,i rijesimo nesto, evo ja mogu rijesiti da napravimo nesto u serpi, veliki je parking, moze se osvjetliti, dobiti jeftinija cuga, mogu srediti flyere, kazem marketing cini cuda!!!!
Last edited by 206turbo 1.6 on Sat Apr 21, 2007 9:22 pm, edited 1 time in total.
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

Hoćemo li mi šta??

Post by Robertino »

Evo decki,probajte nesto pokrenut,ja cu se potrudit animirat ekipu iz pazina,ako se spremi nesto dobro,mislim da im nece bit problem doc do pule.
pavlic
Registered User
Registered User
Posts: 389
Joined: Sun Feb 12, 2006 6:12 pm

Hoćemo li mi šta??

Post by pavlic »

ja bi rado ali kod nas nema baš tjunera ali one koje znam bit će pozvani!
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Može, trebali bi se nać' i postaviti neke osnovne parametre.

Tko je sve voljan dopaliti na 1. sastanak?

Danas je ponedjeljak; - sastanak utorak ili srijeda oko 6.

Ajmo, potpišite se i javite termin koji vam odgovara.
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

Hoćemo li mi šta??

Post by angelo C »

mene nema do cca 15.05 tako da....
niko iz kluba nikad nikome nije nista zabranjivao ili slicno...klub je ovdje da se pruzi potpora u obliku papirologije nuzno potrebne da se nesto organizira- sto za policiju sto za grad i sl., tko ima volje raditi neka radi, klub ce mu pruziti potporu
sound in motion
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Hoćemo li mi šta??

Post by walbandon »

hmm, ako bude sutra u 18...budem ja probao doci(kolegica mi nesto spominjala da bi njoj trebalo da radi popodne, ali je ne mogui dobiti na mob) pa cu ja najvjerojatnije proci, ali kao po obicaju, nista ne obecajem:)...gdje bi se nasli, kod tebe u radnji? tamo ima hlada, zar ne:)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Ajde može. Imam i Fante u frižideru.
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

sutra se cujem popodne sa meex-om pa se dogovorimo da dodjemo do tebe u radnju, ili ti se javim nakon sto se mi nadjemo!!!!!!

u svakom slucaju nesto treba rijesiti pred pocetak street race sezone, mislim da je sad najbolje vrijeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

...može ja sam tu... i broj imaš.
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Ja moram zbrisati zbog posla, javite mi se na telefon.... Moj mob je (:wallbash: opet:wallbash: ) strado pa sam OPET ostao bez brojeva... ili mi barem pošaljite poruku.
Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

Dakle, sto se tice santosa, mogu organizirat da sudionici meetinga imaju po neku cugu za free, mjesto za meeting dobijamo 100%. Pa ako ste zainteresirani, ja sam tu za sredit taj dio. Prijedlog broj 1. Organizirat neku emmu ili db drag tamo, brijem da bi posjecenost bila dojaja. Prijedlog 2, neka meex i 206 turbo ne rade sve sami, izgorit ce, a onda ce izgubit volju kad vide da se nitko drugi ne trudi, jelte, the more , the happier( tako neka shema) , dakle, ja sam se ponudio rijesit santos i cugu,, drag znam da rijecani mogu organizirat, okupljanje moze pandurima prijaviti klub GT uz suglasnost Santosa, sta ja znam dalje...glup sam...ali bitno je da se krene...btw..sad ce ljeto..strankinje se pale na subove :) LOL, ajde..ocekujem barem neki reply :=) makar bio i negativan.
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

Hoćemo li mi šta??

Post by meex-pu »

206Turbaka :vamp: i ja smo vec neke planove ''krijumice'' dogovorili.... u subotu ja dolazim na razgovor u santos radi odredjivanja nekakvih uvjeta, jedini problem santos-a je onaj fucking visoki nogostup na koj se ja prvi nemogu popest ;(( i to jebe cjelu pricu...... sto se tice santosa trskovi su nam relativno niski jos vjerujem da u razgovoru s vlasnikom puno toga bi se dalo dogovorit... ali kao sta sam reko ja i 206 imamo viziju a sad cekam davidim dali ce ko pripomoc onome(njima) kojima je to stvarno u interesu...
Image
Post Reply

Return to “AMK GT Istra”