Hoćemo li mi šta??

Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

okej..gle...dogovore oko santosa prepusti meni, mislim da mogu izvuc bolji deal od vas, posto sam radio tamo do prije 3 tjedna....sa sefom sam ful okej tako da...mislim..kako oces...moju pomoc imate.
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Ajde da vidimo... Slepix, Max, P206.... daj da se vidimo pa da ćujem šta sve spremate. Inaće Angelo C ima opremu za mjeriti DB-e.
A ja imam sve papire... nemojte zaboraviti da to sve treba prijaviti..... Ajde drago mi je da se neko našo...
moj mob: 098/644-665
V2 - 052/222-445
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Hoćemo li mi šta??

Post by walbandon »

evo, ja sam kod vetina, ubijam vrijeme, pa da se i ja javim....ja se nudim koliko su mi mogucnosti vremena pripomoci...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

[QUOTE=Vetin]Ajde da vidimo... Slepix, Max, P206.... daj da se vidimo pa da ćujem šta sve spremate. Inaće Angelo C ima opremu za mjeriti DB-e.
A ja imam sve papire... nemojte zaboraviti da to sve treba prijaviti..... Ajde drago mi je da se neko našo...
moj mob: 098/644-665
V2 - 052/222-445[/QUOTE]

i meni je drago da se netko nasao vjerujem da cemo uz svesrdnu pomoc uspijeti rijesiti nesto, i nadam se da nikome ovdje nije misao vodilja "LAKA ZARADA" jer meex ,ja i slepix i jos neki ljudi ovdje to radimo samo iz ljubavi prema autima i tuningu !!! i ne vjerujemo a i ne zelimo zgrnuti lovu nego podignuti svjest istre o auto tuningu i popratnim stvarima ! tako da to ocekujemo i od drugih koji budu ukljuceni u projekt!!!!!!!!
Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

[QUOTE=206turbo 1.6]i meni je drago da se netko nasao vjerujem da cemo uz svesrdnu pomoc uspijeti rijesiti nesto, i nadam se da nikome ovdje nije misao vodilja "LAKA ZARADA" jer meex ,ja i slepix i jos neki ljudi ovdje to radimo samo iz ljubavi prema autima i tuningu !!! i ne vjerujemo a i ne zelimo zgrnuti lovu nego podignuti svjest istre o auto tuningu i popratnim stvarima ! tako da to ocekujemo i od drugih koji budu ukljuceni u projekt!!!!!!!![/QUOTE]

ziveo govornik :) ..ocemo danas ispijat neke kave pa da se dogovorimo a? ..santos ...oko 8 naveceR?
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Neću biti u Puli do tog doba.... može li oko 5-6 tu negdje oko mene??
Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

moze..ili se nadjemo kod tebe u "kafani" :) u 5.30
jel moze?
Vetin

Hoćemo li mi šta??

Post by Vetin »

Kafana rulez! Ajd....
Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

okej..da zakljucimo..u 5.30 kod vetina u ducanu...eto...jel valja svima?
Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

nista..ja otpadam danas..sad sam saznao da moram ostat duze na poslu..
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

a nista,,,,, ajde onda oko 8 navecer mozda????????


nek se potpise tko bi dosao!!!!!!!!!!!!!!!!
1e0n
Registered User
Registered User
Posts: 148
Joined: Fri May 05, 2006 10:49 pm
Location: Pula

Hoćemo li mi šta??

Post by 1e0n »

[QUOTE=206turbo 1.6]a nista,,,,, ajde onda oko 8 navecer mozda????????


nek se potpise tko bi dosao!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Evo ja te 2x pokusao dobiti a ti nedostupan :whistling:
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

a je..ga , a bio sam cjelo vrijeme doma i u mercatoru pola sata, !!!!!!!!!!!!!!!!
206turbo 1.6

Hoćemo li mi šta??

Post by 206turbo 1.6 »

jel tko sredjivao sta u santosu, ili opet "ja ne mogu, nisam tu , buban sam "???
Slepix

Hoćemo li mi šta??

Post by Slepix »

ja sredim..samo se moramo nac i dogovorit sta da sredjujem :)
Post Reply

Return to “AMK GT Istra”