Audio DVD

Programi vezani uz akustiku
Post Reply
josy-ro
Registered User
Registered User
Posts: 121
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:18 pm
Location: ZD
Contact:

Audio DVD

Post by josy-ro »

Zanima me kako sprziti(s kojim programom) audio fileove(.wav) na DVD a da mi ih HU ocita, u neru ima samo za audio CD a za DVD nema  :-\
Alex1
Registered User
Registered User
Posts: 2002
Joined: Tue May 29, 2007 10:11 pm
Location: Klanjec

Odg: Audio DVD

Post by Alex1 »

jesi siguran da bude čitao audio DVD HU? sripaj u wav i sprži da dvd kao data.
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Audio DVD

Post by denister »

ako je meni audiovox čitao zašto ne bi i njemu alpine???
http://www.audio-dvd-creator.com/
Image
josy-ro
Registered User
Registered User
Posts: 121
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:18 pm
Location: ZD
Contact:

Odg: Audio DVD

Post by josy-ro »

denister wrote: ako je meni audiovox čitao zašto ne bi i njemu alpine???
http://www.audio-dvd-creator.com/
E na nesto takvo san mislija, fala puno  :respect:
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Audio DVD

Post by VooDoo »

je samo ti je problem sa ovakvim kao gore programom kaj ti ga on zaprži kao dvd film - odnosno snimi samo music_TS i onda moraš na ekranu birati pjesme kao da si neki dvd film ili koncert stavio unutra - ako me kužiš kaj ti hoću reć

nemožeš dobiti kao da snimi audio CD fino nego snimi neku kemiju -- ne znam ja sam uglavnom isprobavao i nije to to niti je zvuk isti niti je hod kroz traženje pjesama isti, nije kao kad snimiš mp3 na DVD pa ti je fino sve pregledno pa odabereš kaj hočeš nego ti je kao da imaš unutra muzički koncert npr na dvd pa moraš uć u menu pa odabrati neku drugu pijesmu itd... uglavnom strašno nepraktično u vožnji - barem je meni tak na Paji,, nebi se začudio da AudioVox kao i svi jeftikaneri to imaju 100 puta bolje rješeno nego ova naša brendirana govna  :-\

ajde probaj baš pa javi kaj si rješio  :respect:
josy-ro
Registered User
Registered User
Posts: 121
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:18 pm
Location: ZD
Contact:

Odg: Audio DVD

Post by josy-ro »

kuzin, i ovaj je program takav  >:(  i pribacuje pisme u neki drugi format

ma uopce nekuzin zasto su napravili toliki problem oko toga  :wallbash: :wallbash:
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Audio DVD

Post by VooDoo »

ni ja - ali mudrost je već valjda 10 godina to napraviti da ti prebaciš WAV na DVD jednostavno kak prebacuješ na CD i da to HU pročita  :D

stvarno mi nije jasno: ako prebasiš ovak preko programa onda napravi neki format audio koji je lošiji od MP3-a tak da nema svrhe, ako prbaciš zdravo seljači na DATA DVD WAV-ove kako ti zdrav razum nalaže onda ti HU nece pročitiati i sad imaš 2Din DVD miltimediju kao i ja i možeš ju koristiti kao cd-player za klasičan WAV ili DVD ali samo za mp3 !?!?!??!?!?!?!?!?!?!??!?!?!

pa kakvi debili, i druga stvar kod mene na PAJI da su uspjeli izbaciti već valjda 543 multimedije ali nisu odmakli od prve i bez obzira kaj je 7" ekran koji je u mogučnosti pustiti film i divix i svašta --- ALI kad stavi CD i pjesma bude naziv tipa Izvođać - Ime pjesme  on može pročitati maksimalno 12 slovinih znakova a za ostalo se jebi --- pa 9855 je na 1din i ekranu 8 puta manjem mi čitala peko 30-40 slovinh znakova a ovo govno veličine malog monitora nemre više od 12 --- pa ja ne znam ko tu koga jebe  :D
josy-ro
Registered User
Registered User
Posts: 121
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:18 pm
Location: ZD
Contact:

Odg: Audio DVD

Post by josy-ro »

VooDoo wrote: ni ja - ali mudrost je već valjda 10 godina to napraviti da ti prebaciš WAV na DVD jednostavno kak prebacuješ na CD i da to HU pročita  :D
E to je to, nebi da je neka atomska fizika  >:(
VooDoo wrote:
stvarno mi nije jasno: ako prebasiš ovak preko programa onda napravi neki format audio koji je lošiji od MP3-a tak da nema svrhe, ako prbaciš zdravo seljači na DATA DVD WAV-ove kako ti zdrav razum nalaže onda ti HU nece pročitiati i sad imaš 2Din DVD miltimediju kao i ja i možeš ju koristiti kao cd-player za klasičan WAV ili DVD ali samo za mp3 !?!?!??!?!?!?!?!?!?!??!?!?!

pa kakvi debili, i druga stvar kod mene na PAJI da su uspjeli izbaciti već valjda 543 multimedije ali nisu odmakli od prve i bez obzira kaj je 7" ekran koji je u mogučnosti pustiti film i divix i svašta --- ALI kad stavi CD i pjesma bude naziv tipa Izvođać - Ime pjesme  on može pročitati maksimalno 12 slovinih znakova a za ostalo se jebi --- pa 9855 je na 1din i ekranu 8 puta manjem mi čitala peko 30-40 slovinh znakova a ovo govno veličine malog monitora nemre više od 12 --- pa ja ne znam ko tu koga jebe  :D
HAHAHAHAHAHAHAHAHA  :lol: :lol: :lol:
naprave odlican HU i onda ga useru sa najbanalnijim greskama  :-\
Post Reply

Return to “Programi”