db drag cd

Programi vezani uz akustiku
User avatar
RippeR
Registered User
Registered User
Posts: 1464
Joined: Wed Mar 22, 2006 11:27 am
Location: rijeka

db drag cd

Post by RippeR »

[QUOTE=hrvoje]na SQ nikad nist ne preskace niti se dogadja zanimljivo, to je po meni vise sport za penzice i one koji se takvima osjecaju:laugh: :laugh: :thumbup:[/QUOTE]

idol:: idol::
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

db drag cd

Post by Brucci »

[QUOTE=hrvoje]na SQ nikad nist ne preskace niti se dogadja zanimljivo, to je po meni vise sport za penzice i one koji se takvima osjecaju:laugh: :laugh: :thumbup:[/QUOTE]
Samo sto cu ja za razliku od tebe penziju doceati s koliko-toliko normalnim sluhom. :laugh: SQ je za penzice i zrele ljude, a SPL za neizivljenu omladinu. guz,
A i bogata vam je nesto playlista. SPL-ovcu na svadbi sviraju nadrazu pjesmu, 69Hz sinus. :whistling:
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

db drag cd

Post by Schultz »

[QUOTE=Brucci]SPL-ovcu na svadbi sviraju nadrazu pjesmu, 69Hz sinus. :whistling:[/QUOTE]



:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

idol::

:clap:

drunk
Malvazijski tigar
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

db drag cd

Post by hrvoje »

[QUOTE=Brucci]Samo sto cu ja za razliku od tebe penziju doceati s koliko-toliko normalnim sluhom. :laugh: SQ je za penzice i zrele ljude, a SPL za neizivljenu omladinu. guz,
A i bogata vam je nesto playlista. SPL-ovcu na svadbi sviraju nadrazu pjesmu, 69Hz sinus. :whistling:[/QUOTE]


a zasto se ti uvjek uplices u SQ-SPL teme nije da se u ista od toga razumijes ili bavis :whistling: :laugh:
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

db drag cd

Post by LBaudio »

TOMMEK I FRANCA!

Sada cu malo o manirama. Prvo se vama oprevicujem ako sam vas dvoje povredio - stvarno se ne poznajemo i nismo imali do sada nikakvog kontakta. Koliko ste vidjeli dosta pomazem i moja tvrdnja da JE razlika izmedu originala i preprzenog CD-medija je realna i temelji na puno testiranja. Velika vecina vas ima DO MAX 5kW nominal snage za drag sa izuzetkom par dragera - Herman i slicni, a vjeruj mi da kada spojis na sistem nekih 12-15kW onda se svaka i najmanja napaka vidi i na TP metru ili u kvaru opreme koja mora isto tako biti state of the art. Sve stvari koje napisem u vezi Draga su pretestirane i pretestirane i pretestirane a zasto sam popizdio. jer sam dao REALNU informaciju DA postoji razlika - i tome je forum i namenjen - izmenjavi informacija i poducavanju ljudi koje te stvari obozavaju i sa takvima info mnogim olaksam rad i skratim testiranje a onda se nade neko ko tvrdi kontra a se s tim sportom i ne bavi. Veruj mi da ako se takmicis sa najboljima na svetu - tu nema prostora za pogreske - i da te na kraju sjebe jedan preprzen CD a ti platis nekih 500-800 eur koliko te kosta 3X takmicenje u inozemstvu (putni troskovi, hoteli, kurtizacije,..... za tri dana) - to si ne moze niko priustit.

I zasto sam jos popi....o - meni niko nije izdao ni jedne tajne u vezi za SPL-om - sve sam sam naumio i dosao do nekih konkretnih zakjucka u dugoj dobi od kada se bavim sa avtoakustikom (nekih 12 godina), sam i izradivam neke stvari koje su u puno automobila sa kojima je napravljeno puno rezultata preko 150dB i sa kojima smo pravili WR-e i onda mi neko parira koji se sa tim i ne bavi - barem ne na takmicateljskom nivou - a ja sam vama odao puno tih stvari koje prave dobre rezultate - pa na kraju nisam ni HRVAT pa ne izigravam neke nacionalne pizdarije kao mnogi od Vas. I na takmicenjima pomazem ako stignem - popitaj momke ko se je mjerio na mome TP-u u ZG - imao ga je i Herman sa sobom - pa kolikim je on pomogao - SAMO NEKIM IZ NJEGOVOG TEAMA! - Zato sam i rekao da cu ugasit moj support jer se mi cini glupo nesto raditi za jabe i to za konkurenciju iz druge drzave - daj molim te pokazi mi samo jednog takvog!

LP!
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

db drag cd

Post by LBaudio »

[QUOTE=Schultz]:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

idol::

:clap:

drunk[/QUOTE]

meni je bolji repertoar od 69-73Hz
:laugh: :laugh:
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

db drag cd

Post by walbandon »

LB svaka cast na tvojim postupcima..., no, decki, sadste svi rekli svoj, i to cak bez vrijedjanja..i sad gotov, sad smo svi frendovi, nema svrhe vishe to forsirati..pozz
peacemaker
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

db drag cd

Post by LBaudio »

Moras znati da meni nije neka fora se posvadat sa narodom - bolje se je razumjeti sa svima pa i na takmicenjima mozes sa ljudima razgovarat, se zajebavat, se druziti i raspravljati o sistemima, o poboljsanju sistema.
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
Franca
Registered User
Registered User
Posts: 1807
Joined: Thu Feb 16, 2006 12:05 pm
Location: Čakovec / Varaždin

db drag cd

Post by Franca »

[QUOTE=LBaudio]TOMMEK I FRANCA!

Sada cu malo o manirama. Prvo se vama oprevicujem ako sam vas dvoje povredio - stvarno se ne poznajemo i nismo imali do sada nikakvog kontakta. Koliko ste vidjeli dosta pomazem i moja tvrdnja da JE razlika izmedu originala i preprzenog CD-medija je realna i temelji na puno testiranja. Velika vecina vas ima DO MAX 5kW nominal snage za drag sa izuzetkom par dragera - Herman i slicni, a vjeruj mi da kada spojis na sistem nekih 12-15kW onda se svaka i najmanja napaka vidi i na TP metru ili u kvaru opreme koja mora isto tako biti state of the art. Sve stvari koje napisem u vezi Draga su pretestirane i pretestirane i pretestirane a zasto sam popizdio. jer sam dao REALNU informaciju DA postoji razlika - i tome je forum i namenjen - izmenjavi informacija i poducavanju ljudi koje te stvari obozavaju i sa takvima info mnogim olaksam rad i skratim testiranje a onda se nade neko ko tvrdi kontra a se s tim sportom i ne bavi. Veruj mi da ako se takmicis sa najboljima na svetu - tu nema prostora za pogreske - i da te na kraju sjebe jedan preprzen CD a ti platis nekih 500-800 eur koliko te kosta 3X takmicenje u inozemstvu (putni troskovi, hoteli, kurtizacije,..... za tri dana) - to si ne moze niko priustit.

I zasto sam jos popi....o - meni niko nije izdao ni jedne tajne u vezi za SPL-om - sve sam sam naumio i dosao do nekih konkretnih zakjucka u dugoj dobi od kada se bavim sa avtoakustikom (nekih 12 godina), sam i izradivam neke stvari koje su u puno automobila sa kojima je napravljeno puno rezultata preko 150dB i sa kojima smo pravili WR-e i onda mi neko parira koji se sa tim i ne bavi - barem ne na takmicateljskom nivou - a ja sam vama odao puno tih stvari koje prave dobre rezultate - pa na kraju nisam ni HRVAT pa ne izigravam neke nacionalne pizdarije kao mnogi od Vas. I na takmicenjima pomazem ako stignem - popitaj momke ko se je mjerio na mome TP-u u ZG - imao ga je i Herman sa sobom - pa kolikim je on pomogao - SAMO NEKIM IZ NJEGOVOG TEAMA! - Zato sam i rekao da cu ugasit moj support jer se mi cini glupo nesto raditi za jabe i to za konkurenciju iz druge drzave - daj molim te pokazi mi samo jednog takvog!

LP![/QUOTE]

Prvo i osnovno prihvacam tvoju ispriku i naravno da se ja tebi ispricavam ako sam te na bilo koji nacin uvrijedio jer mi to nikako nije bila namjera!
Drago mi je sto smo uspjeli nesuglasice rijesiti....
Citajuci tvoj post vidim da sam ipak pogrijesio kad sam rekao da nemas manira!

Sto se tice tvog pomaganja nekim natjecateljima, vjerovatno oni cjene tvoj trud a ako ne cijene onda moras razmisliti dal ima smisla....

Na kraju, ja ti zelim puno uspjeha na natjecanjima i nadam se da cemo se upoznati na nekom od natjecanja kad bude prilike
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

db drag cd

Post by LBaudio »

Ni ja nisam htio sa tobom zapeti, ali nekada i meni digne poklopac na HU :D

Pa kada nekoga povredis bez nekog razloga....sledi isprika jer u kontra slucaju cemo biti u roku 1-2 godine na Dragu sa smajserima a ne sa wooferima - a to niko ne zeli.

LP!
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

db drag cd

Post by hrvoje »

[QUOTE=LBaudio]Ni ja nisam htio sa tobom zapeti, ali nekada i meni digne poklopac na HU :D

Pa kada nekoga povredis bez nekog razloga....sledi isprika jer u kontra slucaju cemo biti u roku 1-2 godine na Dragu sa smajserima a ne sa wooferima - a to niko ne zeli.

LP![/QUOTE]

pa onda bi mozda i imali neke sanse protiv slovenaca :lol: :lol:
zg_luka
Newbie
Newbie
Posts: 40
Joined: Sat Jan 27, 2007 4:54 pm

db drag cd

Post by zg_luka »

ako budes dolazio u zg ja cu ti ga sprziti imam ga u audio formatu ,,,i to je to
nije bog zna kaj al za pocetak 136.6 street c
User avatar
Charlie
Registered User
Registered User
Posts: 1513
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:47 pm
Location: VG

db drag cd

Post by Charlie »

a bog ti daj zdravlja...taj thread je star godinu dana...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

db drag cd

Post by denister »

[QUOTE=hrvoje]istina, al mislim da sve strane imaju pravo na replay[/QUOTE]
ok jedan replay,ako je ovo podrucje programa,neznam kakav je to program db drag cd,da li netko ima olivera program cd:vamp:
Image
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

db drag cd

Post by simic »

ili singlicu od windows vista..? :)
Post Reply

Return to “Programi”